Sprawdź

Projekt domu Planujdom 145 ABP1036

1. Wiatrołap
5,39
2. Hall
13,34
3. Spiżarnia
2,74
4. Kuchnia
9,43
5. Pokój dzienny + jadalnia
28,59
6. Łazienka
4,95
7. Garderoba
4,50
8. Pokój
12,45
9. Łazienka
5,35
10. Pokój
13,98
11. Pokój
13,38
12. Kotłownia
9,73
13. Garaż dwustanowiskowy
44,02
Razem
167,85
167,85

Pow. użytkowa

114,10 m²

Kąt dachu

30°

Wysokość budynku

7,78 m

Powierzchnia zabudowy

206,43 m²

Min. szer. i dł. działki

22,05 x 26,13 m

Konstrukcja

ikona
Murowana

Szacunkowy koszt SSZ
netto na I kwartał 2026

331 000 zł

Pokaż więcej parametrów

Zapisz Dodano!
Porównaj Dodano!
ikona Pobierz i drukuj

Planujdom 145 - ABP1036

ikona 114,10 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona3
Konstrukcja: Murowana

4 690 zł

Projekt jest dostępny

Gwarancja najniższej ceny
ikona
Darmowa dostawa
Paczkomaty, kurier
ikona
100 dni na wymianę,
30 dni na zwrot
ikona Zyskaj najwięcej! Extradodatki GRATIS:

15% rabatu do LEROY MERLIN

10% rabatu w CASTORAMIE

10% zwrotu za zakupy w OBI

16% rabatu w SELSEY

Kurs wideo dla planujących budowę

Pakiet Formalności 2026

Przydatne Extradodatki

Poradnik Dach Solarny

ikona Co zawiera projekt?
  • Projekt zgodny z WT2021
  • Bezpłatne pozwolenie na zmiany
  • Charakterystyka energetyczna
Konsultant
71 715 20 60

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 167,85 m²

Projekt domu Planujdom 145 - rzut parteru, dom liczy 3 pokoje, 2 łazienki i wc

1. Wiatrołap
5,39
2. Hall
13,34
3. Spiżarnia
2,74
4. Kuchnia
9,43
5. Pokój dzienny + jadalnia
28,59
6. Łazienka
4,95
7. Garderoba
4,50
8. Pokój
12,45
9. Łazienka
5,35
10. Pokój
13,98
11. Pokój
13,38
12. Kotłownia
9,73
13. Garaż dwustanowiskowy
44,02
Razem
167,85
167,85

Otrzymasz PDF-y z rzutami wszystkich kondygnacji

Zamów rysunki szczegółowe

Zapoznaj się ze szczegółowymi rysunkami rzutów kondygnacji w PDF dla tego projektu.

Podobne projekty (200)

Zobacz wszystkie
NIŻSZA CENA 🔥
Nowość
Zdjęcie 1 projektu NewHouse 771 w3 KRZ1156
NewHouse 771 w3
Dodano!
Dodano!
116,98 m²
3
2
2

5 390 zł

5 890 zł

Tooltip

Cena regularna

5 690 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu NewHouse 771 KRZ1147
NewHouse 771
Dodano!
Dodano!
133,61 m²
4
2
2

5 390 zł

5 890 zł

Tooltip

Cena regularna

5 690 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Zdjęcie 1 projektu HomeKoncept 133 KRX1268
HomeKoncept 133
Dodano!
Dodano!
130,02 m²
4
2
2

6 690 zł

Zdjęcie 1 projektu HomeKoncept 132 G2 KRX1285
HomeKoncept 132 G2
Dodano!
Dodano!
107,62 m²
3
2
2

6 390 zł

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Ariel 6 BSA2103
Ariel 6
Dodano!
Dodano!
128,52 m²
3
3
2

5 449 zł

5 949 zł

Tooltip

Cena regularna

5 449 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Kordian (1613) KRD2763
Kordian (1613)
Dodano!
Dodano!
133,30 m²
4
2
2

4 540 zł

4 890 zł

Tooltip

Cena regularna

4 540 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Ariel BSA1929
Ariel
Dodano!
Dodano!
128,52 m²
3
3
2

5 449 zł

5 949 zł

Tooltip

Cena regularna

5 449 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu NewHouse 771 w1 KRZ1150
NewHouse 771 w1
Dodano!
Dodano!
133,61 m²
4
2
2

5 390 zł

5 890 zł

Tooltip

Cena regularna

5 690 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Nowy aktualny

Szacunkowy koszt budowy

Stan surowy zamknięty

Koszt aktualny na I kwartał 2026

331 000 zł netto

Prace ziemne i fundamenty

83 000 zł

Kompletna konstrukcja,
strop oraz dach

200 000 zł

Stolarka okienna i drzwiowa

48 000 zł

Czy da się obniżyć koszty budowy?
Czy da się obniżyć koszty budowy?

Oczywiście. Wyceniaj materiały budowlane w kilku miejsach (skorzystaj z gotowego zestawienia materiałów), szukaj promocji, negocjuj. Zobacz nasz film jak obniżyć koszt budowy.

Autor: PLANUJDOM

114,10 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

206,43 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

30°

Wysokość budynku
Tooltip

7,78 m

Szerokość elewacji

14,05 m

Długość elewacji

18,13 m

Min. szerokość działki
Tooltip

22,05 m

Min. długość działki
Tooltip

26,13 m

Energooszczędność Energooszczędność

Oze Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?
Ogrzewanie główne

Gazowe - szczegóły

Interesuje Cię inne źródło ogrzewania? Wyślij zapytanie lub zadzwoń do doradcy

Wentylacja

Grawitacyjna - szczegóły

Opis szczegółowy

Konstrukcja murowana. Strop: żelbetowy. Dach: wielospadowy. Pokrycie dachu: blachodachówka. Ocieplenie stropu: wełna mineralna gr. 30cm. Tynk: mineralny. Ocieplenie ścian: Styropian 20cm.Ogrzewanie: instalacja gazowa w projekcieMożliwa instalacja pompy ciepła.

Skonfiguruj dom
Zdjęcie 1 projektu Bergen 110 HUS1001
110,80 m²
3
Stan deweloperski brutto
469 000 zł 4 233 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom modułowy Harmony HMD1000
114,80 m²
4
Stan deweloperski brutto
512 000 zł 3 853 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Forest Smart 120 HHT1017
113,18 m²
4
Stan deweloperski brutto
535 459 zł 4 730 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DH127U z garażem HDH1012
113,05 m²
3
Stan deweloperski brutto
874 908 zł 7 739 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.13 z dachem płaskim bez garażu HPK1022
115,39 m²
3
Stan deweloperski brutto
627 300 zł 5 436 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.13 z dachem kopertowym bez garażu HPK1024
115,39 m²
3
Stan deweloperski brutto
627 300 zł 5 436 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.13 z dachem płaskim z garażem HPK1023
115,39 m²
3
Stan deweloperski brutto
743 500 zł 6 443 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.13 z dachem kopertowym z garażem HPK1025
115,39 m²
3
Stan deweloperski brutto
743 500 zł 6 443 zł/m²

Dodatki do projektu

Dodatki możesz zamówić w koszyku lub telefonicznie u naszego Doradcy.

Ikona

Bestseller

Dodatkowy egzemplarz projektu

600 zł

Opis projektu domu
Planujdom 145

Projekt domu parterowego PLANUJDOM 145 z obszernym garażem, z dachem wielospadowym, z tarasem.

Społeczność projektu domu
Planujdom 145 w budowie

Opinie o projekcie domu
Planujdom 145