👉 Odbierz prezent do projektu 🎁

Sprawdź

Projekt domu PIŃCZÓW KRP1220

1. Wiatrołap
8,33
2. Hall
13,40
3. Pokój dzienny
39,06
4. Kuchnia
17,83
5. Spiżarnia
3,11
6. Łazienka
5
7. Garaż
22,22
8. C.o.
7,90
Razem
116,85
116,85

pomieszczenia
podłogi
1. Komunikacja
18,65
24,18
2. Pokój
15,76
25,46
3. Pokój
15,80
25,49
4. Pokój
12,52
16
5. Łazienka
8,45
8,71
6. Pokój
19,02
39,28
Razem
90,20
139,12

Pow. użytkowa

207 m²

Kąt dachu

42°

Wysokość budynku

9,27 m

Powierzchnia zabudowy

166 m²

Pokaż więcej parametrów

Zapisz Dodano!
Porównaj Dodano!
ikona Pobierz i drukuj

PIŃCZÓW - KRP1220

ikona 207 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona4
Pokoje (bez salonu)
ikona 2
Łazienki (z toaletami)
ikona 0

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 116,85 m²

Projekt domu PIŃCZÓW - rzut parteru, dom liczy 4 pokoje, 2 łazienki i wc

1. Wiatrołap
8,33
2. Hall
13,40
3. Pokój dzienny
39,06
4. Kuchnia
17,83
5. Spiżarnia
3,11
6. Łazienka
5
7. Garaż
22,22
8. C.o.
7,90
Razem
116,85
116,85

Poddasze - 90,20 m²

Projekt domu PIŃCZÓW - rzut poddasza, dom liczy 4 pokoje, 2 łazienki i wc

pomieszczenia
podłogi
1. Komunikacja
18,65
24,18
2. Pokój
15,76
25,46
3. Pokój
15,80
25,49
4. Pokój
12,52
16
5. Łazienka
8,45
8,71
6. Pokój
19,02
39,28
Razem
90,20
139,12

Podobne projekty (696)

Zobacz wszystkie
Nowość
Zdjęcie 1 projektu LK&1575 LKP1098
LK&1575
Dodano!
Dodano!
191,48 m²
3
3
1

12 000 zł

Zdjęcie 1 projektu Stodoła pomniejszona bez garażu KNT1006
194,20 m²
4
4
0

7 500 zł

Zdjęcie 1 projektu N-236 PZB1115
N-236
Dodano!
Dodano!
218,28 m²
6
4
1

11 890 zł

Zdjęcie 1 projektu Gala WAH1203
Gala
Dodano!
Dodano!
205,05 m²
4
3
2

6 890 zł

Zdjęcie 1 projektu APS 252 + 2G LUA1314
APS 252 + 2G
Dodano!
Dodano!
186,40 m²
5
2
2

5 599 zł

Nowość
Zdjęcie 1 projektu LK&1831 LKP1019
LK&1831
Dodano!
Dodano!
193,59 m²
4
2
0

16 000 zł

Zdjęcie 1 projektu Dom przy Wiosennej 22 KRK1680
Dom przy Wiosennej 22
Dodano!
Dodano!
187,43 m²
5
3
2

4 290 zł

Zdjęcie 1 projektu BS-12 wariant 1 dwulokalowy JGC1200
BS-12 wariant 1 dwulokalowy
Dodano!
Dodano!
206,40 m²
6
4
0

4 830 zł

Autor: Dom-Projekt

207 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

166 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

42°

Wysokość budynku
Tooltip

9,27 m

Min. szerokość działki
Tooltip

22,50 m

Opis szczegółowy

Ściany zewnętrzne: pustaki ceramiczne, styropian, tynk. Ściany wewnętrzne: pustaki ceramiczne, tynk. Strop: żelbetowy. Więźba dachowa: drewniana. Pokrycie dachu: dachówka ceramiczna lub blachodachówka.

Zdjęcie 1 projektu Bergen 130 HUS1002
130,40 m²
4
Stan deweloperski brutto
529 000 zł 4 057 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.12 z okapem HPK1021
190,98 m²
5
Stan deweloperski brutto
916 500 zł 4 799 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.12 bez okapu HPK1020
190,98 m²
5
Stan deweloperski brutto
886 500 zł 4 642 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.6 HPK1005
176,69 m²
4
Stan deweloperski brutto
972 700 zł 5 505 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 170A HFX1049
175,42 m²
3
Stan deweloperski brutto
650 000 zł 3 705 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 170B HFX1050
175,12 m²
4
Stan deweloperski brutto
650 000 zł 3 712 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Viking Smart 220 HHT1032
163,86 m²
4
Stan deweloperski brutto
1 095 606 zł 6 686 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DH174 HDH1009
162,97 m²
4
Stan deweloperski brutto
1 026 000 zł 6 296 zł/m²

Opis projektu domu
PIŃCZÓW

Salon w obniżeniu ciekawy kształt łazienki, atrakcyjna przestrzeń nad garażem.