Sprawdź

Projekt domu Palanka SLN1330

1. Wiatrołap
2,73
2. Hall
8,42
3. Kuchnia + jadalnia
10,40
4. Pokój dzienny
23,40
5. Wc
3,98
6. Garaż jednostanowiskowy
23,13
7. Kotłownia
3,60
8. Skład opału
2
Razem
77,66
77,66

podłogi
1. Korytarz
9,81
2. Łazienka
4,33
3. Pokój
8,19
4. Pokój
13,62
5. Pokój
18
Razem
53,95
53,95

Pow. użytkowa

102,88 m²

Kąt dachu

43°

Wysokość budynku

7,71 m

Powierzchnia zabudowy

98,32 m²

Min. szer. i dł. działki

19,05 x 17,20 m

ikona Pobierz i drukuj

Palanka - SLN1330

ikona 102,88 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona3
Pokoje (bez salonu)
ikona 2
Łazienki (z toaletami)
ikona 1

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 77,66 m²

Projekt domu Palanka - rzut parteru, dom liczy 3 pokoje, 2 łazienki i wc

1. Wiatrołap
2,73
2. Hall
8,42
3. Kuchnia + jadalnia
10,40
4. Pokój dzienny
23,40
5. Wc
3,98
6. Garaż jednostanowiskowy
23,13
7. Kotłownia
3,60
8. Skład opału
2
Razem
77,66
77,66

Poddasze - 53,95 m²

Projekt domu Palanka - rzut poddasza, dom liczy 3 pokoje, 2 łazienki i wc

podłogi
1. Korytarz
9,81
2. Łazienka
4,33
3. Pokój
8,19
4. Pokój
13,62
5. Pokój
18
Razem
53,95
53,95

Podobne projekty (1547)

Zobacz wszystkie
PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Weranda 3 BSA2246
Weranda 3
Dodano!
Dodano!
110,58 m²
3
2
1

5 649 zł

6 149 zł

Tooltip

Cena regularna

5 649 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Weranda dr-s BSA2229
Weranda dr-s
Dodano!
Dodano!
111,38 m²
3
2
1

5 649 zł

6 149 zł

Tooltip

Cena regularna

5 649 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Nemo BSB1134
Nemo
Dodano!
Dodano!
100,27 m²
3
3
1

4 960 zł

5 300 zł

Tooltip

Cena regularna

4 563 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Ara 128 (1916) KRD3059
Ara 128 (1916)
Dodano!
Dodano!
99,50 m²
4
2
1

3 840 zł

4 190 zł

Tooltip

Cena regularna

3 840 zł najniższa cena

Nowość
Zdjęcie 1 projektu Mateo Beta (1968) KRD3102
Mateo Beta (1968)
Dodano!
Dodano!
95,90 m²
4
3
1

3 592 zł

3 942 zł

Tooltip

Cena regularna

3 592 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu N21-G1 KKG1012
N21-G1
Dodano!
Dodano!
95,60 m²
3
2
1

4 500 zł

5 300 zł

Tooltip

Cena regularna

4 500 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu N43-G1 KKG1037
N43-G1
Dodano!
Dodano!
106,30 m²
4
2
1

4 600 zł

5 400 zł

Tooltip

Cena regularna

4 600 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Biedronka (1666) KRD2811
Biedronka (1666)
Dodano!
Dodano!
110,20 m²
5
2
1

4 432 zł

5 090 zł

Tooltip

Cena regularna

4 740 zł najniższa cena

102,88 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

98,32 m²

Kubatura brutto
Tooltip
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) wszystkich pomieszczeń budynku, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).

635 m³

Powierzchnia dachu

182 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

43°

Wysokość budynku
Tooltip

7,71 m

Szerokość elewacji

9,20 m

Długość elewacji

12,05 m

Min. szerokość działki
Tooltip

19,05 m

Min. długość działki
Tooltip

17,20 m

Opis szczegółowy

Ściany zewnętrzne murowane grubości 30 cm + 10 cm styropian. Ściany wewnętrzne (nośne) gr. 25 cm i działowe gr. 12 cm. Wszystkie ściany wykonane z pustaków ceramicznych. Strop gęstożebrowy o gr. 23 cm. Konstrukcja więźby dachowej drewniana w układzie krokwiowo-jętkowym. Pokrycie dachówka ceramiczna. Instalacja grzewcza: kocioł gazowy w kotłowni.

Skonfiguruj dom
Zdjęcie 1 projektu Bergen 110 HUS1001
110,80 m²
3
Stan deweloperski brutto
469 000 zł 4 233 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Spruce Smart 112 HHT1030
102,60 m²
3
Stan deweloperski brutto
550 500 zł 5 365 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DH127 HDH1008
104,71 m²
3
Stan deweloperski brutto
602 100 zł 5 750 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 100B HFX1044
100,63 m²
3
Stan deweloperski brutto
449 000 zł 4 462 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 100A HFX1036
100,55 m²
4
Stan deweloperski brutto
449 000 zł 4 465 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Green Smart 120 HHT1027
105,59 m²
5
Stan deweloperski brutto
586 400 zł 5 554 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DEX106 HDX1001
106 m²
3
Stan deweloperski brutto
732 950 zł 6 915 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany FastHome 100 HFX1031
99,59 m²
3
Stan deweloperski brutto
479 000 zł 4 810 zł/m²

Opis projektu domu
Palanka

Projekt domu Palanka to idealna propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom posiada prostą bryłę, co znacznie ułatwia proces budowy. Projekt należy do kategorii domów z kalenicą skierowaną prostopadle do drogi, co często określane jest w warunkach zabudowy. Kierowany jest do Inwestorów posiadających działkę pozwalającą na realizację projektu w zabudowie wolnostojącej. Posiada garaż jednostanowiskowy w linii budynku. Jest to również ciekawa propozycja dla osób szukających domu z dachem czterospadowym, który należy do najsolidniejszych konstrukcji dachowych. Projekt Palanka to dom parterowy z poddaszem użytkowym, co sprawia, że metraż powierzchni użytkowej nie jest ograniczony wielkością działki. Projekt domu charakteryzuje się przestronną strefą dzienną. Autor projektu przewidział w nim otwartą kuchnię, co nadaje wnętrzu większej przestronności. Usytuowany w salonie kominek sprawi, iż wnętrze stanie się bardziej przytulne. W projekcie przewidziano toaletę na parterze oraz łazienkę na wyższej kondygnacji. Uwzględnione w domu trzy przestronne sypialnie to optymalna opcja dla 2-4 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Rodzinne spotkania w słonecznie dni uprzyjemni przewidziany przy domu taras. Projekt powstał z myślą o Inwestorach, którzy planują zbudować dom w technologii murowanej. Jego wygląd zewnętrzny uwydatnia cechy charakterystyczne dla stylu tradycyjnego, dzięki czemu idealnie wpisze się w dowolny krajobraz.