Sprawdź

Projekt domu Oszczędny WAH1672

1. Wiatrołap
3,28
2. Hall
5,63
3. Kuchnia
8,10
4. Pokój dzienny + jadalnia
24,60
5. Kotłownia
5,34
6. Wc
1,27
7. Garaż jednostanowiskowy
20,23
Razem
68,45
68,45

podłogi
1. Hall
4,36
2. Pokój
12,07
3. Pokój
10,56
4. Pokój
10,16
5. Łazienka
7,15
Razem
44,30
44,30

Pow. użytkowa

87,18 m²

Kąt dachu

45°

Wysokość budynku

9,14 m

Powierzchnia zabudowy

92,72 m²

Min. szer. i dł. działki

19,13 x 18,93 m

ikona Pobierz i drukuj

Oszczędny - WAH1672

ikona 87,18 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona3
Pokoje (bez salonu)
ikona 2
Łazienki (z toaletami)
ikona 1

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 68,45 m²

Projekt domu Oszczędny - rzut parteru, dom liczy 3 pokoje, 2 łazienki i wc

1. Wiatrołap
3,28
2. Hall
5,63
3. Kuchnia
8,10
4. Pokój dzienny + jadalnia
24,60
5. Kotłownia
5,34
6. Wc
1,27
7. Garaż jednostanowiskowy
20,23
Razem
68,45
68,45

Poddasze - 44,30 m²

Projekt domu Oszczędny - rzut poddasza, dom liczy 3 pokoje, 2 łazienki i wc

podłogi
1. Hall
4,36
2. Pokój
12,07
3. Pokój
10,56
4. Pokój
10,16
5. Łazienka
7,15
Razem
44,30
44,30

Warianty projektu (1)

PROMOCJA
Projekt domu Oszczędny 2
Oszczędny 2
Dodano!
Dodano!
87,18 m²
3
2
1

3 952 zł

4 940 zł

Tooltip

Cena regularna

3 952 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Podobne projekty (886)

Zobacz wszystkie
PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Przygoda 2 wariant B WAH1742
Przygoda 2 wariant B
Dodano!
Dodano!
94,81 m²
3
2
0

4 760 zł

5 950 zł

Tooltip

Cena regularna

4 760 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Na swoim WAH1674
Na swoim
Dodano!
Dodano!
91,41 m²
3
2
1

3 952 zł

4 940 zł

Tooltip

Cena regularna

3 952 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Przygoda 2 WAH1675
Przygoda 2
Dodano!
Dodano!
87,53 m²
3
2
0

4 760 zł

5 950 zł

Tooltip

Cena regularna

4 760 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Rut BBI1014
Rut
Dodano!
Dodano!
88,91 m²
2
2
0

3 750 zł

4 050 zł

Tooltip

Cena regularna

3 750 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Karo XL GDE1110
Karo XL
Dodano!
Dodano!
81,29 m²
2
1
0

3 850 zł

3 950 zł

Tooltip

Cena regularna

3 850 zł najniższa cena

Nowość
Zdjęcie 1 projektu Vincent 4 mini 2 WOF1278
Vincent 4 mini 2
Dodano!
Dodano!
89,81 m²
4
2
0

3 999 zł

4 199 zł

Tooltip

Cena regularna

3 999 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Dom przy Alabastrowej 54 KRK1559
Dom przy Alabastrowej 54
Dodano!
Dodano!
90,93 m²
3
2
1

3 390 zł

3 990 zł

Tooltip

Cena regularna

3 490 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Wisełka WAH1266
Wisełka
Dodano!
Dodano!
84,91 m²
3
2
1

4 792 zł

5 990 zł

Tooltip

Cena regularna

4 792 zł najniższa cena

Autor: MG Projekt

87,18 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

92,72 m²

Powierzchnia całkowita
Tooltip
Całkowita powierzchnia wszystkich kondygnacji budynku łącznie z elementami nośnymi, takimi jak ściany zewnętrzne (z ociepleniem), słupy, tarasy, itp.

154,72 m²

Kubatura brutto
Tooltip
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) wszystkich pomieszczeń budynku, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).

456 m³

Powierzchnia dachu

97,08 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

45°

Wysokość budynku
Tooltip

9,14 m

Szerokość elewacji

12,13 m

Długość elewacji

11,93 m

Min. szerokość działki
Tooltip

19,13 m

Min. długość działki
Tooltip

18,93 m

Energooszczędność Energooszczędność

Oze Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?
Ep
Tooltip
Energia pierwotna określa ilość energii nieodnawialnej potrzebnej w ciągu roku do ogrzewania czy też ogrzania wody użytkowej z uwzględnieniem kosztów produkcji i transportu surowców energetycznych.

69,70 kWh/(m²rok)

Ek
Tooltip
Energia końcowa określa zapotrzebowanie budynku na energię niezbędną do uzyskania założonych parametrów, jak np. temperatura wewnątrz budynku.

82,50 kWh/(m²rok)

Euco
Tooltip
Energia użytkowa potrzebna do ogrzewania i wentylacji. Im parametr jest niższy tym budynek bardziej energooszczędny.

64,91 kWh/(m²rok)

Ogrzewanie główne

Pompa ciepła (OZE) lub gazowe - do wyboru na etapie adaptacji

Interesuje Cię inne źródło ogrzewania? Wyślij zapytanie lub zadzwoń do doradcy

Opis szczegółowy

Fundamenty: betonowe ławy i ściany fundamentowe z bloczków betonowych. Ściany zewnętrzne: ściany murowane - pustaki porotherm 25 + styropian + tynk cienkowarstwowy. Strop: monolityczny żelbetowy. Elewacje: tynk cienkowarstwowy na styropianie. Pokrycie dachu: dachówka ceramiczna. Nachylenie dachu: 45 stopni.

Skonfiguruj dom
Zdjęcie 1 projektu Bergen 90 HUS1003
90,83 m²
3
Stan deweloperski brutto
429 000 zł 4 723 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany E.2 HPK1018
88,25 m²
4
Stan deweloperski brutto
510 719 zł 5 787 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Urban Smart 110 HHT1035
85,86 m²
3
Stan deweloperski brutto
465 577 zł 5 423 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Double Family Smart 140 HHT1024
88,78 m²
4
Stan deweloperski brutto
1 216 900 zł 13 707 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany FastHome 85 HFX1030
85,28 m²
3
Stan deweloperski brutto
445 000 zł 5 218 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Mezzanine Smart Comfort 70 HHT1037
89,73 m²
3
Stan deweloperski brutto
490 784 zł 5 470 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 90B HFX1043
89,78 m²
3
Stan deweloperski brutto
425 000 zł 4 734 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.10 HPK1009
84,54 m²
3
Stan deweloperski brutto
509 400 zł 6 026 zł/m²

Opis projektu domu
Oszczędny

Projekt domu Oszczędny odpowiedni do zrealizowania na średniej szerokości działkę. Dom cechuje się typową bryłą, co znacznie ułatwia proces budowy. Projekt ma usytuowaną kalenicę prostopadle do drogi, co często określane jest w warunkach zabudowy. Jest przeznaczony do zabudowy wolnostojącej. W projekcie zaproponowano garaż jednostanowiskowy wysunięty do przodu. Jest to również doskonała propozycja dla osób szukających domu z dachem dwuspadowym, co pozwala na ograniczenie kosztów. Projekt Oszczędny to dom parterowy z poddaszem użytkowym, co sprawia, że metraż powierzchni użytkowej nie jest ograniczony wielkością działki. Zwolenników przestronnych przestrzeni z pewnością ucieszy przewidziana w projekcie część dzienna. Tworzy ją między innymi funkcjonalna kuchnia, która spełni marzenie każdej gospodyni. W projekcie połączono jadalnię z salonem, dzięki czemu strefa dzienna staje się centrum rodzinnego życia. Uwzględniona na dole toaleta świetnie sprawdzi się w trakcie odwiedzin gości, natomiast poddasze dysponuje komfortową, w pełni funkcjonalną łazienką. Część nocna składa się z trzech sypialni, dlatego też dom jest odpowiedni dla 2-4 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Wspólne grillowanie i rodzinne posiłki umili uwzględniony w projekcie taras. Projekt powstał z myślą o Inwestorach, którzy planują zbudować dom w technologii murowanej. W jego bryle widoczne są rozwiązania nawiązujące do stylu nowoczesnego i pod względem wizualnym spełni nawet wysoko postawione oczekiwania.