Sprawdź

Projekt domu Osiek 7 KRP1263

1. Wiatrołap
3,46
2. Korytarz
2,49
3. Łazienka
4,28
4. Korytarz
3,02
5. Kuchnia
9,58
6. Pokój dzienny
33,21
7. Pomieszczenie gospodarcze
5,86
8. Kotłownia
5,55
9. Garaż jednostanowiskowy
20,38
Razem
87,83
87,83

pomieszczenia
podłogi
1. Korytarz
4,95
10,40
2. Pokój
14,41
18,06
3. Pokój
12,93
16,05
4. Pokój
11,56
13,32
5. Korytarz
3,50
3,61
6. Łazienka
4,54
6,04
7. Pokój
29,68
34,14
Razem
81,57
101,62

Pow. użytkowa

137,61 m²

Kąt dachu

38°

Wysokość budynku

8,45 m

Powierzchnia zabudowy

126,10 m²

Min. szer. i dł. działki

23,9 x 17 m

ikona Pobierz i drukuj

Osiek 7 - KRP1263

ikona 137,61 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona4
Pokoje (bez salonu)
ikona 2
Łazienki (z toaletami)
ikona 1

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 87,83 m²

Projekt domu Osiek 7 - rzut parteru, dom liczy 4 pokoje, 2 łazienki i wc

1. Wiatrołap
3,46
2. Korytarz
2,49
3. Łazienka
4,28
4. Korytarz
3,02
5. Kuchnia
9,58
6. Pokój dzienny
33,21
7. Pomieszczenie gospodarcze
5,86
8. Kotłownia
5,55
9. Garaż jednostanowiskowy
20,38
Razem
87,83
87,83

Poddasze - 81,57 m²

Projekt domu Osiek 7 - rzut poddasza, dom liczy 4 pokoje, 2 łazienki i wc

pomieszczenia
podłogi
1. Korytarz
4,95
10,40
2. Pokój
14,41
18,06
3. Pokój
12,93
16,05
4. Pokój
11,56
13,32
5. Korytarz
3,50
3,61
6. Łazienka
4,54
6,04
7. Pokój
29,68
34,14
Razem
81,57
101,62

Warianty projektu (22)

PROMOCJA
Projekt domu Osiek 301dw
Osiek 301dw
Dodano!
Dodano!
127,59 m²
3
2
0

5 580 zł

5 880 zł

Tooltip

Cena regularna

5 580 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu Osiek 88 cx
Osiek 88 cx
Dodano!
Dodano!
137,89 m²
4
2
2

5 580 zł

5 880 zł

Tooltip

Cena regularna

5 580 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu Osiek 87 dw
Osiek 87 dw
Dodano!
Dodano!
150,04 m²
5
2
0

5 625 zł

5 980 zł

Tooltip

Cena regularna

5 630 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu Osiek 43x dws
Osiek 43x dws
Dodano!
Dodano!
136,11 m²
4
2
1

5 525 zł

5 880 zł

Tooltip

Cena regularna

5 530 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu Osiek 8rs
Osiek 8rs
Dodano!
Dodano!
82,64 m²
3
2
1

5 225 zł

5 580 zł

Tooltip

Cena regularna

5 230 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu Osiek 31 dws
Osiek 31 dws
Dodano!
Dodano!
122,56 m²
3
3
0

5 225 zł

5 580 zł

Tooltip

Cena regularna

5 230 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu Osiek 11g dws
Osiek 11g dws
Dodano!
Dodano!
118,50 m²
3
2
1

5 325 zł

5 680 zł

Tooltip

Cena regularna

5 330 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu Osiek 306 dw
Osiek 306 dw
Dodano!
Dodano!
120,35 m²
4
2
1

5 525 zł

5 880 zł

Tooltip

Cena regularna

5 530 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu Osiek 34 dw
Osiek 34 dw
Dodano!
Dodano!
125,44 m²
4
2
1

5 525 zł

5 880 zł

Tooltip

Cena regularna

5 530 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu Osiek 31 m
Osiek 31 m
Dodano!
Dodano!
118,98 m²
3
3
0

4 925 zł

5 280 zł

Tooltip

Cena regularna

4 930 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu Osiek 45 dw
Osiek 45 dw
Dodano!
Dodano!
132,38 m²
4
2
1

5 525 zł

5 880 zł

Tooltip

Cena regularna

5 530 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu Osiek 3 dw
Osiek 3 dw
Dodano!
Dodano!
107,96 m²
3
2
0

5 325 zł

5 680 zł

Tooltip

Cena regularna

5 330 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu Osiek 43 dw
Osiek 43 dw
Dodano!
Dodano!
135,58 m²
4
2
1

5 525 zł

5 880 zł

Tooltip

Cena regularna

5 530 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu Osiek 313 dw
Osiek 313 dw
Dodano!
Dodano!
124,73 m²
4
2
0

5 325 zł

5 680 zł

Tooltip

Cena regularna

5 330 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu Osiek 33 dws
Osiek 33 dws
Dodano!
Dodano!
114,51 m²
3
3
1

5 325 zł

5 680 zł

Tooltip

Cena regularna

5 330 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu Osiek dw 95
Osiek dw 95
Dodano!
Dodano!
118,62 m²
4
2
0

5 625 zł

5 980 zł

Tooltip

Cena regularna

5 630 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu Osiek 39 dw
Osiek 39 dw
Dodano!
Dodano!
121,01 m²
3
2
1

5 525 zł

5 880 zł

Tooltip

Cena regularna

5 530 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu Osiek 303 dw
Osiek 303 dw
Dodano!
Dodano!
122,87 m²
4
2
0

5 525 zł

5 880 zł

Tooltip

Cena regularna

5 530 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu Osiek Wąski 19
Osiek Wąski 19
Dodano!
Dodano!
94,94 m²
3
2
1

4 625 zł

4 980 zł

Tooltip

Cena regularna

4 630 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu Osiek dw9
Osiek dw9
Dodano!
Dodano!
118,44 m²
4
2
0

5 525 zł

5 880 zł

Tooltip

Cena regularna

5 530 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu Osiek wąski 2k
Osiek wąski 2k
Dodano!
Dodano!
100,66 m²
3
2
0

4 580 zł

4 880 zł

Tooltip

Cena regularna

4 580 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu Osiek 22 dw
Osiek 22 dw
Dodano!
Dodano!
125,73 m²
3
2
0

5 380 zł

5 680 zł

Tooltip

Cena regularna

5 380 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Podobne projekty (1998)

Zobacz wszystkie
Nowość
Zdjęcie 1 projektu Surażkowo 4 BSE1288
Surażkowo 4
Dodano!
Dodano!
126,89 m²
4
2
0

5 500 zł

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Weranda 5 BSA2292
Weranda 5
Dodano!
Dodano!
150,71 m²
3
2
0

5 549 zł

6 149 zł

Tooltip

Cena regularna

5 649 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Gala Lux (1008) KRD1966
Gala Lux (1008)
Dodano!
Dodano!
142,40 m²
5
2
1

4 740 zł

5 090 zł

Tooltip

Cena regularna

4 740 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Dom przy Cyprysowej 63 KRK1682
Dom przy Cyprysowej 63
Dodano!
Dodano!
145,72 m²
5
3
1

3 390 zł

3 990 zł

Tooltip

Cena regularna

3 490 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Dom przy Cyprysowej 14 K2 KRK1522
Dom przy Cyprysowej 14 K2
Dodano!
Dodano!
125,87 m²
4
2
1

3 790 zł

4 290 zł

Tooltip

Cena regularna

3 790 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu BW-24 JGC1042
BW-24
Dodano!
Dodano!
148,30 m²
5
5
0

3 980 zł

4 080 zł

Tooltip

Cena regularna

3 980 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu BW-10 wariant 6 JGC1216
BW-10 wariant 6
Dodano!
Dodano!
123,80 m²
4
2
1

3 980 zł

4 080 zł

Tooltip

Cena regularna

3 980 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Leo WAH1535
Leo
Dodano!
Dodano!
138,63 m²
4
2
1

4 840 zł

6 050 zł

Tooltip

Cena regularna

4 840 zł najniższa cena

Autor: Dom-Projekt

137,61 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

126,10 m²

Powierzchnia dachu

233,02 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

38°

Wysokość budynku
Tooltip

8,45 m

Min. szerokość działki
Tooltip

23,90 m

Min. długość działki
Tooltip

17 m

Opis szczegółowy

Wys. ścianki kolankowej 1.24 m Ilość drewna na więźbę 7.8 m³. Strop: płyta żelbetowa. Pokrycie dachu: dachówka ceramiczna. Ściany wewnętrzne: pustaki ceramiczne. Ściany zewnętrzne: pustaki ceramiczne + styropian. Typ ogrzewania: kocioł gazowy lub kocioł na paliwo stałe.

Zdjęcie 1 projektu Bergen 130 HUS1002
130,40 m²
4
Stan deweloperski brutto
529 000 zł 4 057 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.5 HPK1004
138,67 m²
5
Stan deweloperski brutto
787 200 zł 5 677 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DEX136 HDX1002
136 m²
4
Stan deweloperski brutto
895 700 zł 6 586 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.1 z okapem HPK1000
139,44 m²
3
Stan deweloperski brutto
734 000 zł 5 264 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.1 bez okapu HPK1012
139,44 m²
3
Stan deweloperski brutto
712 400 zł 5 109 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 130A HFX1037
133,03 m²
4
Stan deweloperski brutto
575 000 zł 4 322 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 130B HFX1040
132,68 m²
5
Stan deweloperski brutto
575 000 zł 4 334 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany FastHome 130A HFX1032
131,73 m²
4
Stan deweloperski brutto
590 000 zł 4 479 zł/m²

Opis projektu domu
Osiek 7

Projekt domu Osiek 7 jest alternatywą cieszącego się popularnością projektu Osiek 31 dws. W odróżnieniu od bazowej wersji projekt ma więcej pokoi, większą powierzchnię, garaż. Projekt domu Osiek 7 to ciekawa propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom cechuje się prostą bryłą, więc jego realizacja jest łatwa. Projekt ma usytuowaną kalenicę równolegle do drogi, co często określane jest w planie zagospodarowania przestrzennego. Kierowany jest do Inwestorów posiadających działkę pozwalającą na realizację projektu w zabudowie wolnostojącej. W projekcie przewidziano garaż jednostanowiskowy w linii budynku. Projekt jest idealną propozycją dla osób zainteresowanych domem z dachem dwuspadowym, co znacznie obniża koszty budowy. Projekt dedykowany jest w szczególności osobom posiadającym działkę z wjazdem od strony południowej. Projekt Osiek 7 to dom parterowy z poddaszem użytkowym, co sprawia, że jego powierzchnia jest wyraźnie podzielona na strefy: dzienną i nocną.Projekt domu charakteryzuje się przestronną strefą dzienną. Tworzy ją między innymi kuchnia, która dzięki funkcjonalnym rozwiązaniom zapewni wygodę użytkowania przez długie lata. Ciekawym elementem jest z pewnością usytuowany w salonie kominek, który nada wnętrzu niepowtarzalny klimat. Łazienka na parterze sprawdzi się podczas odwiedzin gości, a druga ulokowana na poddaszu - dla domowników. Strefa sypialniana składa się z czterech pokoi, co jest doskonałą opcją dla 4-6 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Oprócz tego, w domu znajduje się również pomieszczenie gospodarcze, które można wykorzystać zgodnie z własnymi potrzebami. Efektowny taras pozwala na kontakt z naturą bez zbytniego oddalania się od domowego zacisza. Projekt został wykonany w technologii murowanej, dzięki czemu podczas upałów dom utrzymuje przyjemny chłód. Jego wygląd zewnętrzny uwydatnia cechy charakterystyczne dla stylu tradycyjnego, co jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących klasykę i prostotę.