Sprawdź

Projekt domu Osiek 303 KRP1099

1. Wiatrołap
3,45
2. Korytarz
3,46
3. Pokój dzienny + kuchnia
49,05
4. Łazienka
4,94
5. Garaż jednostanowiskowy
20,95
Razem
81,85
81,85

pomieszczenia
podłogi
1. Hall
7,75
12,45
2. Pokój
10,97
13,28
3. Pokój
12,25
16,59
4. Pokój
13,19
18,13
5. Łazienka
4,37
6,50
6. Pokój
16,70
21,60
Razem
65,23
88,55

Pow. użytkowa

126,13 m²

Kąt dachu

36°

Wysokość budynku

7,85 m

Powierzchnia zabudowy

111,20 m²

Min. szer. i dł. działki

22,64 x 16,20 m

ikona Pobierz i drukuj

Osiek 303 - KRP1099

ikona 126,13 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona4
Pokoje (bez salonu)
ikona 2
Łazienki (z toaletami)
ikona 1

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 81,85 m²

Projekt domu Osiek 303 - rzut parteru, dom liczy 4 pokoje, 2 łazienki i wc

1. Wiatrołap
3,45
2. Korytarz
3,46
3. Pokój dzienny + kuchnia
49,05
4. Łazienka
4,94
5. Garaż jednostanowiskowy
20,95
Razem
81,85
81,85

Poddasze - 65,23 m²

Projekt domu Osiek 303 - rzut poddasza, dom liczy 4 pokoje, 2 łazienki i wc

pomieszczenia
podłogi
1. Hall
7,75
12,45
2. Pokój
10,97
13,28
3. Pokój
12,25
16,59
4. Pokój
13,19
18,13
5. Łazienka
4,37
6,50
6. Pokój
16,70
21,60
Razem
65,23
88,55

Warianty projektu (22)

PROMOCJA
Projekt domu Osiek 301dw
Osiek 301dw
Dodano!
Dodano!
127,59 m²
3
2
0

5 580 zł

5 880 zł

Tooltip

Cena regularna

5 580 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu Osiek 88 cx
Osiek 88 cx
Dodano!
Dodano!
137,89 m²
4
2
2

5 580 zł

5 880 zł

Tooltip

Cena regularna

5 580 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu Osiek 87 dw
Osiek 87 dw
Dodano!
Dodano!
150,04 m²
5
2
0

5 625 zł

5 980 zł

Tooltip

Cena regularna

5 630 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu Osiek 43x dws
Osiek 43x dws
Dodano!
Dodano!
136,11 m²
4
2
1

5 525 zł

5 880 zł

Tooltip

Cena regularna

5 530 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu Osiek 8rs
Osiek 8rs
Dodano!
Dodano!
82,64 m²
3
2
1

5 225 zł

5 580 zł

Tooltip

Cena regularna

5 230 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu Osiek 31 dws
Osiek 31 dws
Dodano!
Dodano!
122,56 m²
3
3
0

5 225 zł

5 580 zł

Tooltip

Cena regularna

5 230 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu Osiek 11g dws
Osiek 11g dws
Dodano!
Dodano!
118,50 m²
3
2
1

5 325 zł

5 680 zł

Tooltip

Cena regularna

5 330 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu Osiek 306 dw
Osiek 306 dw
Dodano!
Dodano!
120,35 m²
4
2
1

5 525 zł

5 880 zł

Tooltip

Cena regularna

5 530 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu Osiek 34 dw
Osiek 34 dw
Dodano!
Dodano!
125,44 m²
4
2
1

5 525 zł

5 880 zł

Tooltip

Cena regularna

5 530 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu Osiek 31 m
Osiek 31 m
Dodano!
Dodano!
118,98 m²
3
3
0

4 925 zł

5 280 zł

Tooltip

Cena regularna

4 930 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu Osiek 45 dw
Osiek 45 dw
Dodano!
Dodano!
132,38 m²
4
2
1

5 525 zł

5 880 zł

Tooltip

Cena regularna

5 530 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu Osiek 3 dw
Osiek 3 dw
Dodano!
Dodano!
107,96 m²
3
2
0

5 325 zł

5 680 zł

Tooltip

Cena regularna

5 330 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu Osiek 43 dw
Osiek 43 dw
Dodano!
Dodano!
135,58 m²
4
2
1

5 525 zł

5 880 zł

Tooltip

Cena regularna

5 530 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu Osiek 313 dw
Osiek 313 dw
Dodano!
Dodano!
124,73 m²
4
2
0

5 325 zł

5 680 zł

Tooltip

Cena regularna

5 330 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu Osiek 33 dws
Osiek 33 dws
Dodano!
Dodano!
114,51 m²
3
3
1

5 325 zł

5 680 zł

Tooltip

Cena regularna

5 330 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu Osiek dw 95
Osiek dw 95
Dodano!
Dodano!
118,62 m²
4
2
0

5 625 zł

5 980 zł

Tooltip

Cena regularna

5 630 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu Osiek 39 dw
Osiek 39 dw
Dodano!
Dodano!
121,01 m²
3
2
1

5 525 zł

5 880 zł

Tooltip

Cena regularna

5 530 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu Osiek 303 dw
Osiek 303 dw
Dodano!
Dodano!
122,87 m²
4
2
0

5 525 zł

5 880 zł

Tooltip

Cena regularna

5 530 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu Osiek Wąski 19
Osiek Wąski 19
Dodano!
Dodano!
94,94 m²
3
2
1

4 625 zł

4 980 zł

Tooltip

Cena regularna

4 630 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu Osiek dw9
Osiek dw9
Dodano!
Dodano!
118,44 m²
4
2
0

5 525 zł

5 880 zł

Tooltip

Cena regularna

5 530 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu Osiek wąski 2k
Osiek wąski 2k
Dodano!
Dodano!
100,66 m²
3
2
0

4 580 zł

4 880 zł

Tooltip

Cena regularna

4 580 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu Osiek 22 dw
Osiek 22 dw
Dodano!
Dodano!
125,73 m²
3
2
0

5 380 zł

5 680 zł

Tooltip

Cena regularna

5 380 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Podobne projekty (2023)

Zobacz wszystkie
NIŻSZA CENA 🔥
Nowość
Zdjęcie 1 projektu Przyjemny 8 WAH2178
Przyjemny 8
Dodano!
Dodano!
113,36 m²
5
2
1

4 360 zł

5 450 zł

Tooltip

Cena regularna

4 360 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Panoramiczny 2 GDE1025
Panoramiczny 2
Dodano!
Dodano!
119,74 m²
4
2
0

4 250 zł

4 450 zł

Tooltip

Cena regularna

4 250 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Nowość
Zdjęcie 1 projektu Surażkowo 4 BSE1288
Surażkowo 4
Dodano!
Dodano!
126,89 m²
4
2
0

5 500 zł

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Dom na Sosnowej WBF1002
Dom na Sosnowej
Dodano!
Dodano!
113,08 m²
4
2
1

3 899 zł

4 399 zł

Tooltip

Cena regularna

3 899 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Surażkowo 3 BSE1281
Surażkowo 3
Dodano!
Dodano!
119,56 m²
4
2
0

4 680 zł

5 200 zł

Tooltip

Cena regularna

4 940 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu KA237 SZ PKT1280
KA237 SZ
Dodano!
Dodano!
114,32 m²
3
2
0

4 499 zł

4 949 zł

Tooltip

Cena regularna

4 449 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Surażkowo 2 BSE1276
Surażkowo 2
Dodano!
Dodano!
119,56 m²
4
2
0

4 680 zł

5 200 zł

Tooltip

Cena regularna

4 940 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Domidea 58 dG w2 WAC1042
Domidea 58 dG w2
Dodano!
Dodano!
119,63 m²
5
2
1

5 850 zł

6 150 zł

Tooltip

Cena regularna

5 850 zł najniższa cena

Autor: Dom-Projekt

126,13 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

111,20 m²

Powierzchnia dachu

189,85 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

36°

Wysokość budynku
Tooltip

7,85 m

Min. szerokość działki
Tooltip

22,64 m

Min. długość działki
Tooltip

16,20 m

Opis szczegółowy

Wysokość ścianki kolankowej: 1.13 m. Ilość drewna na więźbę: 8.5 m³. Strop: płyta żelbetowa. Pokrycie dachu: dachówka ceramiczna. Ściany zewnętrzne: pustaki ceramiczne + styropian. Ściany wewnętrzne: pustaki ceramiczne. Typ ogrzewania: kocioł gazowy.

Zdjęcie 1 projektu Bergen 130 HUS1002
130,40 m²
4
Stan deweloperski brutto
529 000 zł 4 057 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 120B HFX1048
123,51 m²
4
Stan deweloperski brutto
515 000 zł 4 170 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 120A HFX1047
122,73 m²
3
Stan deweloperski brutto
515 000 zł 4 196 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Twin Smart 170 HHT1031
121,95 m²
5
Stan deweloperski brutto
1 650 700 zł 13 536 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.3 z okapem HPK1013
121,46 m²
5
Stan deweloperski brutto
630 000 zł 5 187 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.3 bez okapu HPK1002
121,46 m²
5
Stan deweloperski brutto
617 300 zł 5 082 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany FastHome 130B HFX1034
131,14 m²
4
Stan deweloperski brutto
599 000 zł 4 568 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany FastHome 130A HFX1032
131,73 m²
4
Stan deweloperski brutto
590 000 zł 4 479 zł/m²

Opis projektu domu
Osiek 303

Budynek Osiek 303 jest opcją popularnego projektu Osiek 31 dws. W przeciwieństwie do pierwotnej wersji projekt ma więcej pokoi, większą powierzchnię, garaż. Projekt domu Osiek 303 zaprojektowany z myślą o inwestorach posiadających średniej szerokości działkę. Bryła budynku posiada formę typową, przez co jest tani w budowie. Projekt należy do kategorii domów z kalenicą skierowaną równolegle do drogi, co często określane jest w warunkach zabudowy. Jest przeznaczony do zabudowy wolnostojącej. Autor projektu uwzględnił garaż jednostanowiskowy w linii budynku. Jest to również ciekawa propozycja dla osób szukających domu z dachem dwuspadowym, co pozwala na znaczne oszczędności. Wejście do budynku skierowane jest od południa, co jest istotnym rozwiązaniem dla osób, posiadających działkę z wjazdem od tej strony. Projekt Osiek 303 to dom parterowy z poddaszem użytkowym, dzięki czemu mamy możliwość zagospodarowania większej powierzchni. Warto zwrócić uwagę na przestronną część dzienną. Tworzy ją między innymi kuchnia, która będzie idealnym rozwiązaniem zarówno dla tradycyjnych, jak i nowoczesnych gospodyń domowych. Większa rodzina z pewnością doceni fakt, iż na każdej kondygnacji znajduje się w pełni funkcjonalna łazienka. W projekcie przewidziano cztery sypialnie, które będą odpowiednie dla 4-6 domowników. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Efektowny taras pozwala na kontakt z naturą bez zbytniego oddalania się od domowego zacisza. Dom zaprojektowano w technologii murowanej. Jego wygląd zewnętrzny uwydatnia cechy charakterystyczne dla stylu tradycyjnego, dzięki czemu idealnie wpisze się w dowolny krajobraz.