👉 Odbierz prezent do projektu 🎁

Sprawdź

Projekt domu Olkusz 31 plus KRP1339

1. Wiatrołap
8,36
2. Garderoba
4,95
3. Korytarz
3,96
4. Kuchnia
10,52
5. Pokój dzienny
35,04
6. Łazienka
3,65
7. Kotłownia
5,95
8. Garaż jednostanowiskowy
24,36
Razem
96,79
96,79

pomieszczenia
podłogi
1. Korytarz
12,98
17,77
2. Pokój
22,09
30,63
3. Łazienka
4,95
6,90
4. Pokój
8,24
11,64
5. Pokój
9,41
12,81
6. Pokój
16,94
17,87
7. Łazienka
4,68
7,37
Razem
79,29
104,99

Pow. użytkowa

140,82 m²

Kąt dachu

38°

Wysokość budynku

8,26 m

Powierzchnia zabudowy

128,45 m²

Min. szer. i dł. działki

19,1 x 21,80 m

ikona Pobierz i drukuj

Olkusz 31 plus - KRP1339

ikona 140,82 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona4
Pokoje (bez salonu)
ikona 3
Łazienki (z toaletami)
ikona 1

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 96,79 m²

Projekt domu Olkusz 31 plus - rzut parteru, dom liczy 4 pokoje, 3 łazienki i wc

1. Wiatrołap
8,36
2. Garderoba
4,95
3. Korytarz
3,96
4. Kuchnia
10,52
5. Pokój dzienny
35,04
6. Łazienka
3,65
7. Kotłownia
5,95
8. Garaż jednostanowiskowy
24,36
Razem
96,79
96,79

Poddasze - 79,29 m²

Projekt domu Olkusz 31 plus - rzut poddasza, dom liczy 4 pokoje, 3 łazienki i wc

pomieszczenia
podłogi
1. Korytarz
12,98
17,77
2. Pokój
22,09
30,63
3. Łazienka
4,95
6,90
4. Pokój
8,24
11,64
5. Pokój
9,41
12,81
6. Pokój
16,94
17,87
7. Łazienka
4,68
7,37
Razem
79,29
104,99

Podobne projekty (1959)

Zobacz wszystkie
Zdjęcie 1 projektu Albatros WAH1506
Albatros
Dodano!
Dodano!
128,63 m²
4
3
1

6 280 zł

Zdjęcie 1 projektu Lajkonik (1565) KRD2714
Lajkonik (1565)
Dodano!
Dodano!
150,80 m²
5
2
0

4 890 zł

Zdjęcie 1 projektu Tyniec 03A KZB1027
Tyniec 03A
Dodano!
Dodano!
136,04 m²
5
3
2

5 800 zł

Zdjęcie 1 projektu Krajobrazy 37 WRN1581
Krajobrazy 37
Dodano!
Dodano!
135,70 m²
4
2
1

4 195 zł

Zdjęcie 1 projektu Wygodny GDA1017
Wygodny
Dodano!
Dodano!
148,83 m²
4
2
1

7 380 zł

Zdjęcie 1 projektu BW-10 wariant 5 JGC1217
BW-10 wariant 5
Dodano!
Dodano!
131,20 m²
4
2
1

4 080 zł

Zdjęcie 1 projektu Lungo WOF1128
Lungo
Dodano!
Dodano!
128,39 m²
4
2
1

4 099 zł

Zdjęcie 1 projektu APS 033 NEW LUA1409
APS 033 NEW
Dodano!
Dodano!
137,30 m²
4
2
1

5 099 zł

Autor: Dom-Projekt

140,82 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

128,45 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

38°

Wysokość budynku
Tooltip

8,26 m

Min. szerokość działki
Tooltip

19,10 m

Min. długość działki
Tooltip

21,80 m

Opis szczegółowy

Strop: płyta żelbetowa. Pokrycie dachu: dachówka ceramiczna. Ściany zewnętrzne: bloczki z betonu komórkowego H+H. Ściany wewnętrzne: bloczki z betonu komórkowego H+H. Typ ogrzewania: kocioł gazowy.

Zdjęcie 1 projektu Bergen 130 HUS1002
130,40 m²
4
Stan deweloperski brutto
529 000 zł 4 057 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.1 z okapem HPK1000
139,44 m²
3
Stan deweloperski brutto
734 000 zł 5 264 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.1 bez okapu HPK1012
139,44 m²
3
Stan deweloperski brutto
712 400 zł 5 109 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.5 HPK1004
138,67 m²
5
Stan deweloperski brutto
787 200 zł 5 677 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Open Sky 195 HHT1029
145,04 m²
4
Stan deweloperski brutto
940 300 zł 6 483 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DEX136 HDX1002
136 m²
4
Stan deweloperski brutto
895 700 zł 6 586 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 130A HFX1037
133,03 m²
4
Stan deweloperski brutto
575 000 zł 4 322 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 130B HFX1040
132,68 m²
5
Stan deweloperski brutto
575 000 zł 4 334 zł/m²

Opis projektu domu
Olkusz 31 plus

Projekt domu Olkusz 31 plus to idealna propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom posiada typową bryłę, więc będzie się dobrze prezentował niezależnie od otoczenia. W tym projekcie kalenica usytuowana jest równolegle do drogi, co jest istotne ze względu na wymagania określone w warunkach zabudowy. Projekt został stworzony z myślą o działkach pozwalających na usytuowanie domu w zabudowie wolnostojącej. W projekcie przewidziano garaż jednostanowiskowy wysunięty do przodu. Konstrukcja budynku zwieńczona jest dachem dwuspadowym, i wykonanie więźby oraz jej pokrycie jest ekonomiczne i nie zajmuje wiele czasu. Projekt Olkusz 31 plus to dom parterowy z poddaszem użytkowym, dzięki czemu domownicy mogą cieszyć się większą prywatnością.Uwzględniona w projekcie część dzienna z pewnością zadowoli osoby lubiące cieszyć się wspólnymi chwilami w rodzinnym gronie. Tworzy ją między innymi funkcjonalna kuchnia, która zachwyci każdego Inwestora. W salonie znajduje się nastrojowy kominek dający przyjemne ciepło i nadający wnętrzu przyjemnej atmosfery. Projekt uwzględnia jedną łazienkę na parterze i dwie na poddaszu. Cztery komfortowe pokoje zaspokoją potrzeby 4-6 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Bardzo praktycznym pomieszczeniem jest uwzględniona w domu garderoba. Taras jest idealnym miejscem do organizowania rodzinnych spotkań i chwili relaksu. Projekt został wykonany w technologii murowanej, dzięki czemu podczas upałów dom utrzymuje przyjemny chłód. Jego wygląd zewnętrzny uwydatnia cechy charakterystyczne dla stylu nowoczesnego i pod względem wizualnym spełni nawet wysoko postawione oczekiwania.