Projekt domu parterowego Odkryty D77 wariant I z obszernym garażem, dachem kopertowym, tarasem, w którym funkcjonalny układ pomieszczeń połączony z atrakcyjnym wyglądem zewnętrznym. Wchodząc do domu trafiamy do wiatrołapu z miejscem na szafy, z którego można przejść do garażu albo do gabinetu. W garażu wydzielono pomieszczenie techniczne/kotłownię. Z wiatrołapu do dalszej części domu prowadzi korytarz, w którym znajduje się łazienka dedykowana strefie dziennej. Na wprost korytarza zaprojektowano wejście do wydzielonej kuchni, a obok duży przeszklony salon połączony z jadalnią z wyjściem na zadaszony taras. Strefa dzienna z nocną zostały połączone korytarzem. W strefie nocnej znajdują się trzy pokoje: dwa pokoje są rozmieszczone od strony ogrodu, a od strony frontu domu zlokalizowano sypialnię obok gabinetu, który może pełnić funkcję pokoju dla gości. W tej strefie zaprojektowano pomieszczenie gospodarcze oraz oddzielną wygodna łazienka z miejscem na prysznic oraz wannę. Dom charakteryzuje się zwartą, elegancką bryłą z umiejętnie połączonymi kolorami elewacji – bielą i szarościami.
Czytaj więcej
Extradom.pl Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą przy ul. Jaworskiej 13, 53-612 Wrocław, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego do pod numerem KRS 0000648746, numer NIP 895-17-18-333, o kapitale zakładowym 708 150,00 zł uprzejmie informuje, iż poprzez serwis Extradom.pl umożliwia m.in. zapoznanie się przez konsumentów z ofertą handlową Partnerów Extradom.pl, którzy stosują metody budowy domów przy wykorzystaniu różnego rodzaju technologie prefabrykacji bądź modułowe (tzw. „Gotowe domy”).
Extradom.pl nie prowadzi jednakże sprzedaży ani nie oferuje usług polegających na doradztwie finansowym, prawnym ani podatkowym w zakresie inwestycji realizowanych w technologiach tzw. „Gotowych domów”. Informacje prezentowane w serwisie Extradom.pl dotyczące Partnerów Extradom.pl oferujących realizację inwestycji w technologiach „Gotowych domów” lub podobnych mają charakter informacyjny i reklamowy.
Prezentowane w serwisie Extradom.pl informacje dotyczące stosowanych przez Partnerów metod budowy domów w technologii prefabrykacji bądź modułowej pochodzą od Partnerów Extradom.pl.
Extradom.pl sp. z o.o. jedynie umożliwia nawiązanie kontaktu przez Użytkownika z Partnerem Extradom.pl stosującym tego rodzaju technologie budowy domów i nie jest stroną umowy o roboty budowlane zawieranej przez Użytkownika Extradom.pl z Partnerem Extradom.pl.
Ostateczne wykończenie budynku może nastąpić na wiele sposobów, a prezentowane przez Extradom.pl wizualizacje poczytywać należy za jedynie przykład i propozycję wykończenia, wizję architektoniczną autora projektu. Szczegółowe rozwiązania zastosowane w oferowanej dokumentacji - w tym również ilość, lokalizacje i wygląd okien, drzwi, kominów - mogą w niewielkim stopniu różnić się od zaproponowanej wizji budynku. Dokumentacja projektowa odpowiada rzutom poglądowym prezentowanym przez Extradom.pl na karcie danego projektu.