Sprawdź

Projekt domu Nugat 2 BSE1016

Zapisz Dodano!
Porównaj Dodano!
ikona Pobierz i drukuj
5.0 1 opinia

1. Wiatrołap
2,40
2. Hall
9
3. Kuchnia
7,60
4. Spiżarnia
1,70
5. Pokój dzienny + jadalnia
24,80
6. Pokój
10
7. Wc
2,50
8. Pomieszczenie gospodarcze
7,50
9. Garaż jednostanowiskowy
21,40
Razem
86,90
86,90

podłogi
1. Korytarz
8,50
2. Garderoba
4,60
3. Pokój
12
4. Pokój
11,70
5. Łazienka
7,50
6. Pokój
18,50
7. Garderoba
3,20
Razem
66
66

Pow. użytkowa

131,50 m²

Kąt dachu

45°

Wysokość budynku

8,70 m

Powierzchnia zabudowy

112,30 m²

Min. szer. i dł. działki

20,55 x 20,95 m

ikona Pobierz i drukuj

Nugat 2 - BSE1016

ikona 131,50 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona4
Pokoje (bez salonu)
ikona 2
Łazienki (z toaletami)
ikona 1

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 86,90 m²

Projekt domu Nugat 2 - rzut parteru, dom liczy 4 pokoje, 2 łazienki i wc

1. Wiatrołap
2,40
2. Hall
9
3. Kuchnia
7,60
4. Spiżarnia
1,70
5. Pokój dzienny + jadalnia
24,80
6. Pokój
10
7. Wc
2,50
8. Pomieszczenie gospodarcze
7,50
9. Garaż jednostanowiskowy
21,40
Razem
86,90
86,90

Poddasze - 66 m²

Projekt domu Nugat 2 - rzut poddasza, dom liczy 4 pokoje, 2 łazienki i wc

podłogi
1. Korytarz
8,50
2. Garderoba
4,60
3. Pokój
12
4. Pokój
11,70
5. Łazienka
7,50
6. Pokój
18,50
7. Garderoba
3,20
Razem
66
66

Warianty projektu (1)

Projekt domu Nugat 4
Nugat 4
Dodano!
Dodano!
154,31 m²
4
2
1

5 500 zł

Podobne projekty (1875)

Zobacz wszystkie
PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Zefir 2 WAH2160
Zefir 2
Dodano!
Dodano!
125,97 m²
4
3
0

5 112 zł

6 390 zł

Tooltip

Cena regularna

5 112 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Puszek BSA2308
Puszek
Dodano!
Dodano!
127,17 m²
4
2
0

5 349 zł

5 849 zł

Tooltip

Cena regularna

5 349 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Domidea 50 d40 w4 WAC1010
Domidea 50 d40 w4
Dodano!
Dodano!
126,70 m²
4
3
1

5 604 zł

5 904 zł

Tooltip

Cena regularna

5 604 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu APS 289 LUA1386
APS 289
Dodano!
Dodano!
125,70 m²
4
2
1

4 699 zł

5 399 zł

Tooltip

Cena regularna

4 649 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Sowa 1 bez garażu WRL1003
Sowa 1 bez garażu
Dodano!
Dodano!
139,80 m²
4
2
0

4 299 zł

4 799 zł

Tooltip

Cena regularna

4 299 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Dudek 5 BSA2302
Dudek 5
Dodano!
Dodano!
138,41 m²
4
2
0

4 649 zł

5 349 zł

Tooltip

Cena regularna

4 699 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Daktyl BSA2205
Daktyl
Dodano!
Dodano!
134,55 m²
4
3
0

4 649 zł

5 149 zł

Tooltip

Cena regularna

4 649 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Amor Bis WOE1100
Amor Bis
Dodano!
Dodano!
136,43 m²
4
2
0

4 199 zł

4 299 zł

Tooltip

Cena regularna

4 199 zł najniższa cena

Autor: Archetyp

131,50 m²

Wysokość ściany kolankowej
Tooltip
Wysokość ściany podpierającej dach. Jej wysokość wpływa na powierzchnię użytkową kondygnacji, na której się znajduje.

0,71 m

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

112,30 m²

Kubatura brutto
Tooltip
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) wszystkich pomieszczeń budynku, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).

675 m³

Powierzchnia dachu

203,60 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

45°

Wysokość budynku
Tooltip

8,70 m

Min. szerokość działki
Tooltip

20,55 m

Min. długość działki
Tooltip

20,95 m

Opis szczegółowy

Dach: dachówka lub blachodachówka. Elewacje: tynk. Strop: żelbetowy. Ściany wewnętrzne: murowane. Ściany zewnętrzne: dwuwarstwowe, pustak ceramiczny, docieplony styropianem. Ogrzewanie: kocioł gazowy lub kocioł na paliwo stałe.

Zdjęcie 1 projektu Bergen 130 HUS1002
130,40 m²
4
Stan deweloperski brutto
529 000 zł 4 057 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany FastHome 130A HFX1032
131,73 m²
4
Stan deweloperski brutto
590 000 zł 4 479 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany FastHome 130B HFX1034
131,14 m²
4
Stan deweloperski brutto
599 000 zł 4 568 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 130B HFX1040
132,68 m²
5
Stan deweloperski brutto
575 000 zł 4 334 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 130A HFX1037
133,03 m²
4
Stan deweloperski brutto
575 000 zł 4 322 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DEX136 HDX1002
136 m²
4
Stan deweloperski brutto
895 700 zł 6 586 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.5 HPK1004
138,67 m²
5
Stan deweloperski brutto
787 200 zł 5 677 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.1 z okapem HPK1000
139,44 m²
3
Stan deweloperski brutto
734 000 zł 5 264 zł/m²

Opis projektu domu
Nugat 2

Budynek Nugat 2 został stworzony na wzór popularnego projektu Nugat. W przeciwieństwie do bazowej wersji projekt ma mniejszą powierzchnię. Projekt domu Nugat 2 to idealna propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom cechuje się typową bryłą, więc będzie się dobrze prezentował niezależnie od otoczenia. W tym projekcie kalenica usytuowana jest równolegle do drogi, co jest ważne z punktu widzenia warunków zabudowy na danym terenie. Projekt został stworzony z myślą o działkach pozwalających na usytuowanie domu w zabudowie wolnostojącej. W projekcie przewidziano garaż jednostanowiskowy w bryle budynku. Jest to również doskonała propozycja dla osób szukających domu z dachem dwuspadowym, co pozwala na znaczne oszczędności. Projekt Nugat 2 to dom parterowy z poddaszem użytkowym, co sprawia, że strefa dzienna i nocna są od siebie wyraźnie oddzielone. Zwolenników przestronnych przestrzeni z pewnością ucieszy przewidziana w projekcie część dzienna. Dzięki otwartej kuchni wnętrze domu zyskuje na przestronności. Jest to także rozwiązanie w pełni funkcjonalne, pozwalające na integrację domowników. Dodatkowo przydatnym pomieszczeniem jest pojemna spiżarka. W projekcie połączono jadalnię z salonem, dzięki czemu strefa dzienna staje się centrum rodzinnego życia. Ciekawym elementem jest z pewnością usytuowany w salonie kominek, który nada wnętrzu niepowtarzalny klimat. Atutami projektu jest uwzględniona na dole, osobna ubikacja dla gości oraz przestronna i w pełni komfortowa łazienka przewidziana na wyższej kondygnacji. Część nocna składa się z czterech sypialni, dlatego też dom jest odpowiedni dla 4-6 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. W utrzymaniu porządku z pewnością pomoże nam przewidziane w projekcie pomieszczenie gospodarcze. Efektowny taras pozwala na kontakt z naturą bez zbytniego oddalania się od domowego zacisza. Projekt został wykonany w technologii murowanej, dzięki czemu podczas upałów dom utrzymuje przyjemny chłód. Nugat 2 jest doskonałą propozycją dla Inwestorów szukających domu tradycyjnego, co jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących klasykę i prostotę.