Sprawdź

Projekt domu ND-3 WOO1003

1. Wiatrołap
4,20
2. Hall
9,30
3. Wc
2
4. Pokój
11,10
5. Kuchnia
9,80
6. Jadalnia
11,30
7. Pokój dzienny
29,10
Razem
76,80
76,80

pomieszczenia
podłogi
1. Korytarz
5
5
2. Pokój
16,80
24,50
3. Pokój
15,90
26,20
4. Łazienka
8,90
8,90
5. Pokój
15
21,20
6. Garderoba
3,30
6,69
Razem
64,90
92,49

Pow. użytkowa

141,70 m²

Kąt dachu

40°

Wysokość budynku

8,13 m

Powierzchnia zabudowy

117,14 m²

Pokaż więcej parametrów

Zapisz Dodano!
Porównaj Dodano!
ikona Pobierz i drukuj

ND-3 - WOO1003

ikona 141,70 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona4
Pokoje (bez salonu)
ikona 2
Łazienki (z toaletami)
ikona 0

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 76,80 m²

Projekt domu ND-3 - rzut parteru, dom liczy 4 pokoje, 2 łazienki i wc

1. Wiatrołap
4,20
2. Hall
9,30
3. Wc
2
4. Pokój
11,10
5. Kuchnia
9,80
6. Jadalnia
11,30
7. Pokój dzienny
29,10
Razem
76,80
76,80

Poddasze - 64,90 m²

Projekt domu ND-3 - rzut poddasza, dom liczy 4 pokoje, 2 łazienki i wc

pomieszczenia
podłogi
1. Korytarz
5
5
2. Pokój
16,80
24,50
3. Pokój
15,90
26,20
4. Łazienka
8,90
8,90
5. Pokój
15
21,20
6. Garderoba
3,30
6,69
Razem
64,90
92,49

Podobne projekty (1729)

Zobacz wszystkie
PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Miejski 2 WAH2143
Miejski 2
Dodano!
Dodano!
145,44 m²
4
2
0

5 352 zł

6 690 zł

Tooltip

Cena regularna

5 352 zł najniższa cena

Nowość
Zdjęcie 1 projektu Arsenio KZM1011
Arsenio
Dodano!
Dodano!
147,02 m²
4
3
1

4 790 zł

5 290 zł

Tooltip

Cena regularna

4 790 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Albatros WAH1506
Albatros
Dodano!
Dodano!
128,63 m²
4
3
1

5 024 zł

6 280 zł

Tooltip

Cena regularna

5 024 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Lajkonik (1565) KRD2714
Lajkonik (1565)
Dodano!
Dodano!
150,80 m²
5
2
0

4 440 zł

4 890 zł

Tooltip

Cena regularna

4 540 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Zdjęcie 1 projektu APS 166 NEW ECO LUA1675
APS 166 NEW ECO
Dodano!
Dodano!
136 m²
5
3
2

4 899 zł

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Dana 2 BSE1156
Dana 2
Dodano!
Dodano!
137,99 m²
4
3
1

5 350 zł

5 500 zł

Tooltip

Cena regularna

5 225 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Figiel WAH1304
Figiel
Dodano!
Dodano!
138,68 m²
4
2
0

4 952 zł

6 190 zł

Tooltip

Cena regularna

4 952 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Lungo WOF1128
Lungo
Dodano!
Dodano!
128,39 m²
4
2
1

3 899 zł

4 099 zł

Tooltip

Cena regularna

3 899 zł najniższa cena

Autor: ND Studio Projektowe

141,70 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

117,14 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

40°

Wysokość budynku
Tooltip

8,13 m

Min. szerokość działki
Tooltip

20,78 m

Opis szczegółowy

Dom zaprojektowano w technologii tradycyjnej z wykorzystaniem instalacji odzysku ciepła (rekuperacja). Ściana dwuwarstwowa o grubości 39cm z ceramiki poryzowanej lub bloczków silikatowych z ociepleniem o grubości 14cm (wsp. U=0,27W/m2*K). Strop gęstożebrowy Teriva.

Zdjęcie 1 projektu Bergen 130 HUS1002
130,40 m²
4
Stan deweloperski brutto
529 000 zł 4 057 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.1 z okapem HPK1000
139,44 m²
3
Stan deweloperski brutto
734 000 zł 5 264 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.1 bez okapu HPK1012
139,44 m²
3
Stan deweloperski brutto
712 400 zł 5 109 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.5 HPK1004
138,67 m²
5
Stan deweloperski brutto
787 200 zł 5 677 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Open Sky 195 HHT1029
145,04 m²
4
Stan deweloperski brutto
940 300 zł 6 483 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DEX136 HDX1002
136 m²
4
Stan deweloperski brutto
895 700 zł 6 586 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 130A HFX1037
133,03 m²
4
Stan deweloperski brutto
575 000 zł 4 322 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 150B HFX1039
150,50 m²
4
Stan deweloperski brutto
590 000 zł 3 920 zł/m²

Opis projektu domu
ND-3

Dom parterowy, z użytkowym poddaszem, niepodpiwniczony, przeznaczony dla 4-5 osobowej rodziny. Na parterze znajdują się pomieszczenia strefy dziennej: salon , kuchnia, jadalnia oraz wc, a także dodatkowy pokój. Na piętrze znajduje się strefa nocna z dużymi pokojami, łazienką i garderobą.

Społeczność projektu domu
ND-3 w budowie

Opinie o projekcie domu
ND-3