Projekt domu Natasza z garażem WRX1033

Projekt został
wycofany z oferty

W razie pytań prosimy o kontakt
z Centrum Obsługi Klienta
tel: 71 715 20 60

Pow. użytkowa
117 m²
Min. szer. działki
24,9 m
Wysokość budynku
7,1 m
Pow. zabudowy
176,8 m²
Kubatura
400 m³
Kąt nach. dachu
30°
Pow. dachu
268 m²
Liczba pokoi
3
Stan. garażowe
1

Opis projektu

Projekt domu Natasza zaprojektowany z myślą o inwestorach posiadających średniej szerokości działkę. Bryła budynku posiada formę typową, więc jego realizacja jest łatwa. Projekt ma usytuowaną kalenicę równolegle do drogi, co jest ważne z punktu widzenia warunków zabudowy na danym terenie. Kierowany jest do Inwestorów posiadających działkę pozwalającą na realizację projektu w zabudowie wolnostojącej. W projekcie uwzględniono garaż jednostanowiskowy w linii budynku. Jest to również ciekawa propozycja dla osób szukających domu z dachem kopertowym, który należy do najsolidniejszych konstrukcji dachowych. Projekt Natasza to dom parterowy, dzięki czemu poruszanie się po nim jest bardzo wygodne. Projekt domu charakteryzuje się przestronną strefą dzienną. Projekt przewiduje zamknięcie kuchni na strefę wypoczynkową, dzięki czemu wydobywające się z niej dźwięki nie są słyszalne w salonie. Dodatkowo przewidziana spiżarnia to idealne miejsce na przechowywanie przetworów i zapasów żywności. W domu przewidziano jadalnię połączoną z salonem. Takie rozwiązanie daje wiele możliwości aranżacji strefy dziennej. Usytuowany w salonie kominek nie tylko świetnie się prezentuje, ale także zapewni przyjemne ciepło w chłodniejsze dni. W domu przewidziano zarówno komfortową łazienkę, jak i osobną toaletę, co jest szczególnie przydatne przy większej liczbie domowników. Uwzględnione w domu trzy przestronne sypialnie to optymalna opcja dla 2-4 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Niewątpliwą zaletą projektu jest przewidziana w nim funkcjonalna garderoba. Taras daje możliwość kontaktu z przyrodą i sprzyja wypoczynkowi. Projekt został wykonany w technologii murowanej, dzięki czemu podczas upałów dom utrzymuje przyjemny chłód. W jego bryle widoczne są rozwiązania nawiązujące do stylu tradycyjnego, dzięki czemu idealnie wpisze się w dowolny krajobraz.

Rzut kondygnacji projektu Natasza z garażem - Rzut parteru

1 wiatrołap
3,6 m²
2 hall
12,7 m²
3 kuchnia + spiżarnia
12,5 m²
4 pokój dzienny + jadalnia
30,1 m²
5 wc
1,7 m²
6 korytarz
12,5 m²
7 pokój
10,6 m²
8 łazienka
7,2 m²
9 pokój
10,9 m²
10 pokój
10,9 m²
11 garderoba
4,2 m²
12 kotłownia
7,2 m²
13 garaż jednostan.
21,4 m²
razem
145,5 m²

Bezpłatne dodatki do projektu

Usytuowanie domu na działce

Usytuowanie projektu Natasza z garażem na działce

Przekrój pionowy

Przekrój pionowy projektu Natasza z garażem

Koszt budowy domu

stan zerowy

stan surowy otwarty

stan surowy zamknięty

Wycena opracowana przez autora projektu:

138 158 zł - orientacyjny koszt budowy domu do stanu surowego zamkniętego bez instalacji.

Wycena stanowi wartość przybliżoną. W zależności od wykorzystanych materiałów oraz kosztów robót budowlanych może się ona różnić od rzeczywistych wydatków. Ostateczny koszt budowy domu zależy także od lokalizacji (w tym warunków lokalnych), czasu trwania budowy oraz ewentualnych zmian wprowadzonych na etapie adaptacji projektu.

Mapa budowy Sprawdź gdzie w Polsce budowany jest ten projekt

Technologia budowy domu

Fundamenty: betonowe; ściany zewnętrzne: warstwowe bloczki z bet. komórkowego +docieplenie ( styropian), możliwość adaptacji na inną technologię. Ściany wewnętrzne: nośne-bloczki z bet. komórkowego, działowe; bloczki z bet. komórkowego lub lekkie ścianki z płyt G-K; strop: żelbetowy, gęstożebrowy typu Teriva; elewacje: tynk strukturalny, płytki klinkierowe lub kamień cięty; pokrycie dachu: dachówka ceramiczna lub cementowa lub każde lżejsze.

Rekomendowani producenci

Elewacje

Opinie mieszkańców domu Natasza z garażem

Zdjęcie profilowe Acutake
Acutake

Zdecydowaliśmy się na projekt domu Natasza WRX1033, ponieważ odpowiadał nam do naszej działki gabarytowo oraz układ pomieszczeń był bardzo dobry. Moja działka była w prostokącie i ten projekt najbardziej pasował.

Zmian staraliśmy się nie wprowadzać, układ pomieszczeń wydał nam się odpowiedni do naszych potrzeb, dlatego wszelkie modyfikacje były zbędne. Jedyna zmiana to zlikwidowanie ścianki, która była między salonem a kuchnia. Pozostał tam tylko okrągły słup. Pokój dzienny efektownie się prezentuje. Projekt domu Natasza WRX1033 był łatwy do odczytania i cała budowa przebiegła bardzo sprawnie i zgodnie z ustalonym terminem. Piec mamy na ekogroszek, lecz docelowo ma być na gaz. Koszty nie są zadowalające dlatego, że ekogroszek nie jest teraz już tak opłacalny i wymaga stałego dozoru i zabawy w palacza, co mi nie odpowiada. Niestety nie miałem jeszcze możliwości, aby zastosować piec gazowy.

Układ pomieszczeń jest bardzo dobry, gdyby sypialnie były o 2-3 m większe byłoby idealnie. Moja rodzina liczy trzy osoby, więc taki metraż jest odpowiedni. Salon jest bardzo przestronny, więc mamy gdzie przyjąć gości. Cały czas mój dom nie zachwyca, w pomieszczeniach jest jasno i przytulnie. Polecam projekt domu parterowego Natasza WRX1033. Pozdrawiam.

Recenzje projektu Natasza z garażem

  – 0 głosów

Projekt domu Natasza z garażem należy do kategorii

Projekty podobne do Natasza z garażem WRX1033

Projekt domu Tryton 4

Tryton 4

125,7 m²

Projekt domu Domena 112 A1

Domena 112 A1

122,19 m²

Projekt domu Wymarzony 11 -678

Wymarzony 11

119,39 m²

Projekt domu Murator C363 Markowy

Projekt domu Flori III G1 (wersja A) economic -450

Projekt domu APS 245

APS 245

107,1 m²

Bądź na bieżąco z extra promocjami!

Zostaw nam swój adres e-mail, będziemy Ci wysyłać najlepsze okazje

Podstawowe informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych