Projekt domu Montana 1 wersja A WRD2421

Cena projektu: 2 890 zł

Do 30 dni wymiana projektu jest bezpłatna. Po 30 dniach od daty zakupu pobieramy opłatę manipulacyjną w wysokości 50% wartości całej dokumentacji. Wymieniać można tylko niezniszczone projekty. Wymiana tylko w ramach tego samego rodzaju budynku.
starter
Udostępnij
Pow. użytkowa
168,9 m²
Min. szer. działki
24,1 m
Wysokość budynku
4,6 m
Pow. zabudowy
255 m²
Kąt nach. dachu
Liczba pokoi
4 (1 + 3 na parterze)
Stan. garażowe
2

Opis projektu

Projekt domu Montana 1 wersja A jest doskonałym rozwiązaniem dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Odznacza się bryłą w kształcie litery L, co sprawia, że prezentuje się niebanalnie. Projekt został stworzony z myślą o działkach pozwalających na usytuowanie domu w zabudowie wolnostojącej. Autor projektu przewidział garaż dwustanowiskowy wysunięty do przodu. Jest to również ciekawa propozycja dla osób szukających domu z dachem płaskim, dzięki czemu piętro nie posiada skosów i tym samym jest w pełni funkcjonalne. Projekt Montana 1 wersja A to dom piętrowy, co sprawia, że jego powierzchnia jest wyraźnie podzielona na strefy: dzienną i nocną. Autor projektu przewidział w nim ciekawie prezentującą się strefę dzienną. Przewidziana w domu zamknięta kuchnia to bezpieczne rozwiązanie w przypadku małych dzieci - po zamknięciu drzwi, maluchy nie będą miały dostępu do gotujących się potraw. Uwzględniona w projekcie spiżarka znacznie ułatwi zachowanie porządku. Strefę dzienną tworzy salon oraz jadalnia, co z pewnością zadowoli zwolenników funkcjonalnych rozwiązań. Ciekawym elementem jest z pewnością usytuowany w salonie kominek, który nada wnętrzu niepowtarzalny klimat. W projekcie na parterze przewidziano jedną komfortową łazienkę oraz jedną toaletę dla gości oraz jeszcze jedną łazienkę na piętrze dla domowników. Strefa sypialniana składa się z czterech pokoi, co jest doskonałą opcją dla 4-6 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. W projekcie uwzględniono antresolę, która nadaje wnętrzu większej przestronności. Taras jest idealnym miejscem do organizowania rodzinnych spotkań i chwili relaksu. Budynek został zaprojektowany w technologii murowanej. Jego wygląd zewnętrzny uwydatnia cechy charakterystyczne dla stylu nowoczesnego i pod względem wizualnym spełni nawet wysoko postawione oczekiwania.

Rzut kondygnacji projektu Montana 1 wersja A - Rzut parteru

1 wiatrołap
7,2 m²
2 pokój dzienny
34,6 m²
3 jadalnia
12 m²
4 kuchnia
11,2 m²
5 spiżarnia
5,1 m²
6 pokój
11 m²
7 pokój
15,9 m²
8 pokój
10,3 m²
9 korytarz
15 m²
10 łazienka
6,8 m²
11 kotłownia
8,9 m²
12 wc
2,6 m²
13 garaż dwustan.
35,3 m²
razem
175,9 m²

Rzut kondygnacji projektu Montana 1 wersja A - Rzut piętra

1 korytarz
12,9 m²
2 pokój
17,1 m²
3 łazienka
7,2 m²
razem
37,2 m²
BEZPŁATNE POZWOLENIE NA ZMIANY Dopasuj projekt do swoich potrzeb
BEZPŁATNE RYSUNKI SZCZEGÓŁOWE Sprawdź dokładne wymiary

Usytuowanie domu na działce

Usytuowanie projektu Montana 1 wersja A na działce

Przekrój pionowy

Przekrój pionowy projektu Montana 1 wersja A
Analiza MPZP/WZSprawdź czy możesz wybudować ten projekt na swojej działce
Mapa budowy Sprawdź gdzie w Polsce budowany jest ten projekt

Technologia budowy domu

Fundamenty: betonowe. Ściany zewnętrzne: gazobeton 24 cm + styropian 14 cm. Ściany wewnętrzne: bloczki silkatowe 18cm. Strop: gęstożebrowy Teriva I. Pokrycie dachowe: pokrycie bitumiczne.

Rekomendowani producenci

Elewacje

Autor: HORYZONT Autorskie Projekty Domów

Recenzje projektu Montana 1 wersja A

  – 0 głosów

Projekt domu Montana 1 wersja A należy do kategorii