👉 Odbierz prezent do projektu 🎁

Sprawdź

Projekt domu Modern WOX1028

1. Wiatrołap
2,83
2. Wc
2,91
3. Korytarz
11,08
4. Kuchnia + jadalnia
17,14
5. Pokój dzienny
37,55
6. Pomieszczenie gospodarcze
4,45
7. Garaż jednostanowiskowy
19,44
Razem
95,40
95,40

podłogi
1. Korytarz
15,04
2. Pokój
14,41
3. Łazienka
9,70
4. Garderoba
4,14
5. Pokój
12,11
6. Pokój
11,22
Razem
66,62
66,62

Pow. użytkowa

138 m²

Wysokość budynku

6,60 m

Powierzchnia zabudowy

134,27 m²

Min. szer. i dł. działki

20,6 x 26 m

ikona Pobierz i drukuj

Modern - WOX1028

ikona 138 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona3
Pokoje (bez salonu)
ikona 2
Łazienki (z toaletami)
ikona 1

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 95,40 m²

Projekt domu Modern - rzut parteru, dom liczy 3 pokoje, 2 łazienki i wc

1. Wiatrołap
2,83
2. Wc
2,91
3. Korytarz
11,08
4. Kuchnia + jadalnia
17,14
5. Pokój dzienny
37,55
6. Pomieszczenie gospodarcze
4,45
7. Garaż jednostanowiskowy
19,44
Razem
95,40
95,40

Piętro 1 - 66,62 m²

Projekt domu Modern - rzut 1 piętra, dom liczy 3 pokoje, 2 łazienki i wc

podłogi
1. Korytarz
15,04
2. Pokój
14,41
3. Łazienka
9,70
4. Garderoba
4,14
5. Pokój
12,11
6. Pokój
11,22
Razem
66,62
66,62

Podobne projekty (2049)

Zobacz wszystkie
Zdjęcie 1 projektu Porywający D67 WWB1076
Porywający D67
Dodano!
Dodano!
139,08 m²
3
2
2

5 299 zł

Zdjęcie 1 projektu EG-81 WWB1099
EG-81
Dodano!
Dodano!
147,81 m²
4
2
2

4 999 zł

Zdjęcie 1 projektu Willa diamentowa WAH1868
Willa diamentowa
Dodano!
Dodano!
134,49 m²
4
2
2

7 540 zł

Zdjęcie 1 projektu Krajobrazy 37 WRN1581
Krajobrazy 37
Dodano!
Dodano!
135,70 m²
4
2
1

4 195 zł

Zdjęcie 1 projektu Domidea 201 WAC1131
Domidea 201
Dodano!
Dodano!
146,99 m²
5
3
2

10 824 zł

Zdjęcie 1 projektu Szmaragd 6 WAH1695
Szmaragd 6
Dodano!
Dodano!
134,43 m²
4
2
2

6 490 zł

Zdjęcie 1 projektu NewHouse 744 G1 KRZ1041
NewHouse 744 G1
Dodano!
Dodano!
127,39 m²
3
2
1

5 890 zł

Zdjęcie 1 projektu Ametyst 2 WAH1215
Ametyst 2
Dodano!
Dodano!
139,98 m²
4
2
2

8 640 zł

Autor: Domy Czystej Energii

138 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

134,27 m²

Kubatura netto
Tooltip
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) pomieszczeń budynku, bez strychu, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).

372,11 m³

Kubatura brutto
Tooltip
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) wszystkich pomieszczeń budynku, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).

647,81 m³

Powierzchnia dachu

105,02 m²

Wysokość budynku
Tooltip

6,60 m

Min. szerokość działki
Tooltip

20,60 m

Min. długość działki
Tooltip

26 m

Energooszczędność Energooszczędność

Oze Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?
Euco
Tooltip
Energia użytkowa potrzebna do ogrzewania i wentylacji. Im parametr jest niższy tym budynek bardziej energooszczędny.

31,34 kWh/(m²rok)

Zdjęcie 1 projektu Bergen 130 HUS1002
130,40 m²
4
Stan deweloperski brutto
529 000 zł 4 057 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.5 HPK1004
138,67 m²
5
Stan deweloperski brutto
787 200 zł 5 677 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.1 z okapem HPK1000
139,44 m²
3
Stan deweloperski brutto
734 000 zł 5 264 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.1 bez okapu HPK1012
139,44 m²
3
Stan deweloperski brutto
712 400 zł 5 109 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DEX136 HDX1002
136 m²
4
Stan deweloperski brutto
895 700 zł 6 586 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 130A HFX1037
133,03 m²
4
Stan deweloperski brutto
575 000 zł 4 322 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 130B HFX1040
132,68 m²
5
Stan deweloperski brutto
575 000 zł 4 334 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany FastHome 130A HFX1032
131,73 m²
4
Stan deweloperski brutto
590 000 zł 4 479 zł/m²

Opis projektu domu
Modern

Piętrowy dom o nowoczesnej, kubicznej bryle przeznaczony dla 4-osobowej rodziny, zaprojektowany w duchu modernistycznej architektury. Dom idealny dla osób ceniących wygodę i proste rozwiązania w minimalistycznym stylu. Układ funkcjonalny zakłada czytelny podział na dwie strefy: dzienną na parterze oraz prywatną na piętrze. Budynek projektowany zmyślą o możliwości wykorzystania energii z odnawialnych źródeł. Spełnia wymagania dla budynków niskoenergetycznych NF40.
Czytaj więcej

Informacje dodatkowe

Projekt jest w fazie koncepcji. Przy zakupie projektu należy zapłacić 10% zaliczki. Zaliczka jest bezzwrotna w przypadku zwrotu lub rezygnacji z zamówienia.