👉 Odbierz prezent do projektu 🎁

Sprawdź

Projekt domu Mirów 88-01 KRP1836

1. Wiatrołap
3,75
2. Korytarz
4,04
3. Pokój dzienny + kuchnia
40,87
4. Łazienka
3,44
5. Kotłownia
3,23
6. Wiatrołap
3,75
7. Korytarz
4,04
8. Pokój dzienny + kuchnia
40,87
9. Łazienka
3,44
10. Kotłownia
3,23
Razem
110,66
110,66

pomieszczenia
podłogi
1. Korytarz
6,22
11,06
2. Pokój
12,23
15,35
3. Pokój
13,16
15,93
4. Pokój
8,35
10,50
5. Łazienka
4,91
7,33
6. Korytarz
6,22
11,06
7. Pokój
12,23
15,35
8. Pokój
13,16
15,93
9. Pokój
8,35
10,50
10. Łazienka
4,91
7,33
Razem
89,74
120,34

Pow. użytkowa

193,94 m²

Pokoje

6

Kąt dachu

40°

Wysokość budynku

8 m

Powierzchnia zabudowy

150,76 m²

Min. szer. i dł. działki

28,12 x 15,50 m

ikona Pobierz i drukuj

Mirów 88-01 - KRP1836

ikona 193,94 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona6
Pokoje (bez salonu)
ikona 4
Łazienki (z toaletami)
ikona 0

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 110,66 m²

Projekt domu Mirów 88-01 - rzut parteru, dom liczy 6 pokoje, 4 łazienki i wc

1. Wiatrołap
3,75
2. Korytarz
4,04
3. Pokój dzienny + kuchnia
40,87
4. Łazienka
3,44
5. Kotłownia
3,23
6. Wiatrołap
3,75
7. Korytarz
4,04
8. Pokój dzienny + kuchnia
40,87
9. Łazienka
3,44
10. Kotłownia
3,23
Razem
110,66
110,66

Poddasze - 89,74 m²

Projekt domu Mirów 88-01 - rzut poddasza, dom liczy 6 pokoje, 4 łazienki i wc

pomieszczenia
podłogi
1. Korytarz
6,22
11,06
2. Pokój
12,23
15,35
3. Pokój
13,16
15,93
4. Pokój
8,35
10,50
5. Łazienka
4,91
7,33
6. Korytarz
6,22
11,06
7. Pokój
12,23
15,35
8. Pokój
13,16
15,93
9. Pokój
8,35
10,50
10. Łazienka
4,91
7,33
Razem
89,74
120,34

Podobne projekty (755)

Zobacz wszystkie
Nowość
Zdjęcie 1 projektu LK&1575 LKP1098
LK&1575
Dodano!
Dodano!
191,48 m²
3
3
1

12 000 zł

Zdjęcie 1 projektu Stodoła pomniejszona bez garażu KNT1006
194,20 m²
4
4
0

7 500 zł

Zdjęcie 1 projektu Eco 19 - dwulokalowy WOZ1055
Eco 19 - dwulokalowy
Dodano!
Dodano!
182,60 m²
6
4
2

9 098 zł

Zdjęcie 1 projektu Fortel 2 2L WRN1572
Fortel 2 2L
Dodano!
Dodano!
194,40 m²
7
4
0

7 590 zł

Nowość
Zdjęcie 1 projektu N-117 PZB1128
N-117
Dodano!
Dodano!
191,54 m²
5
2
1

8 570 zł

Zdjęcie 1 projektu Stodoła nasz dom KNT1004
Stodoła nasz dom
Dodano!
Dodano!
188 m²
4
3
0

5 500 zł

Zdjęcie 1 projektu Hetman WAH1233
Hetman
Dodano!
Dodano!
188,57 m²
6
4
0

7 120 zł

Zdjęcie 1 projektu APS 106 LUA1117
APS 106
Dodano!
Dodano!
206,90 m²
5
4
0

6 199 zł

Autor: Dom-Projekt

193,94 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

150,76 m²

Powierzchnia dachu

272,82 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

40°

Wysokość budynku
Tooltip

8 m

Min. szerokość działki
Tooltip

28,12 m

Min. długość działki
Tooltip

15,50 m

Opis szczegółowy

Wysokość ścianki kolankowej: 1.15 m. Strop: płyta żelbetowa. Pokrycie dachu: dachówka ceramiczna, na poddaszu izolacja natryskowa icynene. Ściany zewnętrzne: pustaki ceramiczne + styropian. Ściany wewnętrzne: pustaki ceramiczne. Typ ogrzewania: kocioł gazowy.

Zdjęcie 1 projektu Bergen 130 HUS1002
130,40 m²
4
Stan deweloperski brutto
529 000 zł 4 057 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.12 z okapem HPK1021
190,98 m²
5
Stan deweloperski brutto
916 500 zł 4 799 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.12 bez okapu HPK1020
190,98 m²
5
Stan deweloperski brutto
886 500 zł 4 642 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.6 HPK1005
176,69 m²
4
Stan deweloperski brutto
972 700 zł 5 505 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 170A HFX1049
175,42 m²
3
Stan deweloperski brutto
650 000 zł 3 705 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 170B HFX1050
175,12 m²
4
Stan deweloperski brutto
650 000 zł 3 712 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Viking Smart 220 HHT1032
163,86 m²
4
Stan deweloperski brutto
1 095 606 zł 6 686 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DH174 HDH1009
162,97 m²
4
Stan deweloperski brutto
1 026 000 zł 6 296 zł/m²

Opis projektu domu
Mirów 88-01

Budynek Mirów 88-01 został stworzony na wzór znanego projektu Mirów 44. W odróżnieniu od pierwotnej wersji projekt ma więcej pokoi, większą powierzchnię, Jednak nie ma garażu. Projekt domu Mirów 88-01 to ciekawa propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom charakteryzuje się typową bryłą, więc jego realizacja jest łatwa. Projekt należy do kategorii domów z kalenicą usytuowaną równolegle do drogi, co jest istotne ze względu na wymagania określone w warunkach zabudowy. Dom został zaprojektowany z myślą o zabudowie bliźniaczej. Jest to również doskonała propozycja dla osób szukających domu z dachem dwuspadowym, co pozwala na ograniczenie kosztów. Projekt dedykowany jest w szczególności osobom posiadającym działkę z wjazdem od strony południowej. Projekt Mirów 88-01 to dom parterowy z poddaszem użytkowym, co sprawia, że metraż powierzchni użytkowej nie jest ograniczony wielkością działki. Zwolenników przestronnych przestrzeni z pewnością ucieszy przewidziana w projekcie część dzienna. Doskonale przemyślane rozwiązania w kuchni dają wiele możliwości aranżacyjnych oraz ułatwią codzienne korzystanie. W domu znajduje się sześć wygodnych sypialni, co sprawia iż jest on doskonałym wyborem dla 5-8 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Taras przy domu sprzyja spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. Zalecana przez architekta technologia murowana zapewnia trwałość i solidność konstrukcji. Mirów 88-01 zadowoli Inwestorów ceniących cechy stylu tradycyjnego, dlatego będzie prezentować się doskonale niezależnie od okolicy.