Projekt domu Miramas 2 SLN1719

Cena projektu: 3 000 zł

Masz pytania? Zadzwoń
71 715 20 60

pn-pt 8-22, sb-nd 10-18

Zamów rozmowę
Pow. użytkowa
163,85 m²
Min. szer. działki
19,58 m
Wysokość budynku
8,42 m
Pow. zabudowy
115,48 m²
Kubatura
781 m³
Kąt nach. dachu
45°
Pow. dachu
205 m²
Liczba pokoi
6 (5 + 1 na parterze)

Opis projektu

Budynek Miramas 2 został stworzony na wzór cieszącego się popularnością projektu Miramas. W przeciwieństwie do podstawowej wersji projekt ma więcej pokoi, większą powierzchnię, Jednak nie ma garażu. Projekt domu Miramas 2 jest doskonałym rozwiązaniem dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom posiada typową bryłę, więc będzie się dobrze prezentował niezależnie od otoczenia. Projekt należy do kategorii domów z kalenicą skierowaną równolegle do drogi, co jest istotne ze względu na wymagania określone w warunkach zabudowy. Projekt został stworzony z myślą o działkach pozwalających na usytuowanie domu w zabudowie wolnostojącej. Jest to również doskonała propozycja dla osób szukających domu z dachem dwuspadowym, co pozwala na ograniczenie kosztów. Projekt Miramas 2 to dom parterowy z poddaszem użytkowym, co sprawia, że strefa dzienna i nocna są od siebie wyraźnie oddzielone. Sercem domu jest przestronna strefa dzienna, która sprzyja spędzaniu wspólnego czasu w gronie najbliższych. Tworzy ją między innymi funkcjonalna kuchnia, która spełni marzenie każdej gospodyni. Zwolenników praktycznych rozwiązań niewątpliwie ucieszy fakt, iż przewidziano także miejsce na spiżarkę. W części dziennej uwzględniono salon oraz jadalnię, dzięki czemu wnętrze domu jest bardzo funkcjonalne. Usytuowany w salonie kominek nie tylko świetnie się prezentuje, ale także zapewni przyjemne ciepło w chłodniejsze dni. Projekt uwzględnia jedną łazienkę na parterze i dwie na poddaszu. Sześć komfortowych pokoi zaspokoi potrzeby 5-8 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Oprócz tego, w domu znajduje się również pomieszczenie gospodarcze, które można wykorzystać zgodnie z własnymi potrzebami. Ciągłość pomiędzy wnętrzem domu a ogrodem zapewnia atrakcyjny taras. Projekt został wykonany w technologii murowanej, dzięki czemu podczas upałów dom utrzymuje przyjemny chłód. Jego wygląd nawiązuje do stylu tradycyjnego, dzięki czemu idealnie wpisze się w dowolny krajobraz.

Koszty budowy Sprawdź przybliżone koszty budowy

Rzut kondygnacji projektu Miramas 2 - Rzut parteru

1 wiatrołap
3,49 m²
2 hall
13,56 m²
3 spiżarnia
2,45 m²
4 kuchnia
7,4 m²
5 jadalnia
12,72 m²
6 pokój dzienny
21 m²
7 pokój
10,15 m²
8 łazienka
3,55 m²
9 kotłownia
6,68 m²
10 pom. gospodarcze
3,12 m²
razem
84,12 m²

Rzut kondygnacji projektu Miramas 2 - Rzut poddasza

1 hall
14,35 m²
2 pokój
6 m²
3 pokój
8,71 m²
4 łazienka
4,62 m²
5 pokój
9,09 m²
6 pokój
15,49 m²
7 pokój
14,17 m²
8 łazienka
7,3 m²
razem
79,73 m²

Chcesz wprowadzić zmiany w tym projekcie?

Dowiedz się, jakie zmiany są możliwe na etapie adaptacji.

Płatne dodatki do projektu

Bezpłatne dodatki do projektu

Analiza działkiSprawdź czy możesz wybudować ten projekt na swojej działce

Koszt budowy domu

stan zerowy

stan surowy otwarty

stan surowy zamknięty

Wycena opracowana przez autora projektu:

234 896 zł - orientacyjny koszt budowy domu do stanu surowego zamkniętego bez instalacji.

Wycena stanowi wartość przybliżoną. W zależności od wykorzystanych materiałów oraz kosztów robót budowlanych może się ona różnić od rzeczywistych wydatków. Ostateczny koszt budowy domu zależy także od lokalizacji (w tym warunków lokalnych), czasu trwania budowy oraz ewentualnych zmian wprowadzonych na etapie adaptacji projektu.

Mapa budowy Sprawdź gdzie w Polsce budowany jest ten projekt

Technologia budowy domu

Technologia tradycyjna : - powierzchnia zabudowy - 115,48m2- powierzchnia schodów zew., tarasu nie wchodząca do pow. zabudowy -18,85m2 - powierzchnia użytkowa parteru -84,12m2 poddasza -79,73m2- powierzchnia całkowita - 249,81m2 - kubatura - 781,00m3 - ściany zewnętrzne murowane grubości 30 cm + 10 cm styropian - ściany wewnętrzne (nośne) gr. 25 cm i działowe gr. 12 cm - wszystkie ściany wykonane z pustaków ceramicznych "POROTHERM" - strop gęstożebrowy "POROTHERM" o gr. 23 cm - konstrukcja więźby dachowej drewniana w układzie płatwiowo - kleszczowym - pokrycie dachówka ceramiczna - instalacja grzewcza: kocioł gazowy w kotłowni

Rekomendowani producenci

Informacje dodatkowe

Projekt stanowi aktualną i pełną dokumentację zawierającą część architektoniczno - budowlaną, konstrukcyjną wykonawczą, instalacji wewnętrznych, elektrycznych i teletechnicznych, charakterystykę energetyczną oraz uprawnienia projektantów. Dokumentacja zabezpieczona jest specjalną plombą, której usunięcie uniemożliwi jej zwrot. Zapraszamy do zamówienia przed zakupem rysunków szczegółowych projektu oraz analizy posiadanej działki w celu upewnienia się, że wybrany projekt domu idealnie na nią pasuje. Wymiana rozplombowanego projektu podlega opłacie manipulacyjnej w wysokości 100 zł. O szczegóły dopytaj w Centrum Obsługi Klienta.

Elewacje

Autor: PRO ARTE ARKADIUSZ WOCH, KRZYSZTOF BIODROWICZ SPÓŁKA JAWNA

Recenzje projektu Miramas 2

  – 0 głosów

Projekt domu Miramas 2 należy do kategorii

Pozostałe wersje projektu Miramas 2

Projekt domu Miramas

Miramas

159,77 m²

Projekty podobne do Miramas 2 SLN1719

Projekt domu BS-07 wariant 3 dwulokalowy

Projekt domu BS-07 wariant 2 dwulokalowy

Projekt domu BS-07 wariant 1 dwulokalowy

Projekt domu BS-07 dwulokalowy

BS-07 dwulokalowy

156,9 m²

Projekt domu Akord Neo - murowana – beton komórkowy

Projekt domu Alcamo Termo

Alcamo Termo

153,57 m²

Bądź na bieżąco z extra promocjami!

Zostaw nam swój adres e-mail, będziemy Ci wysyłać najlepsze okazje

Podstawowe informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych