👉 Niższe ceny + karta allegro 200 zł! 🔥

Projekt domu Milena bez garażu WRX1018

1. Wiatrołap
2,40
2. Hall
13,40
3. Kuchnia + jadalnia
12,60
4. Pokój dzienny
26,10
5. Wc
1,70
6. Łazienka
4,70
7. Łazienka
3,40
8. Pokój
17,40
9. Pokój
16,30
10. Pokój
10
11. Pomieszczenie gospodarcze
3,20
Razem
111,20
111,20

Pow. użytkowa

108,10 m²

Kąt dachu

30°

Wysokość budynku

6,50 m

Powierzchnia zabudowy

142,40 m²

Min. szer. i dł. działki

20,8 x 21,90 m

ikona Pobierz i drukuj

Milena bez garażu - WRX1018

ikona 108,10 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona3
Pokoje (bez salonu)
ikona 3
Łazienki (z toaletami)
ikona 0

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 111,20 m²

Parter projektu Milena bez garażu

1. Wiatrołap
2,40
2. Hall
13,40
3. Kuchnia + jadalnia
12,60
4. Pokój dzienny
26,10
5. Wc
1,70
6. Łazienka
4,70
7. Łazienka
3,40
8. Pokój
17,40
9. Pokój
16,30
10. Pokój
10
11. Pomieszczenie gospodarcze
3,20
Razem
111,20
111,20

Podobne projekty (1997)

Zobacz wszystkie
NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Dom przy Bukowej 49 KRK1666
Dom przy Bukowej 49
Dodano!
Dodano!
100 m²
4
2
0

3 090 zł

3 590 zł

Tooltip

Cena regularna

3 090 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Nowość
Zdjęcie 1 projektu Stella 3 BSE1289
Stella 3
Dodano!
Dodano!
117,05 m²
3
2
0

5 200 zł

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu EG-107 WWB1139
EG-107
Dodano!
Dodano!
102,44 m²
4
2
0

4 400 zł

4 650 zł

Tooltip

Cena regularna

4 350 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Dom przy Bukowej 43 KRK1662
Dom przy Bukowej 43
Dodano!
Dodano!
100 m²
4
2
0

3 190 zł

3 690 zł

Tooltip

Cena regularna

3 190 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Mahoń 4 BSA2374
Mahoń 4
Dodano!
Dodano!
111,60 m²
3
1
1

4 849 zł

5 349 zł

Tooltip

Cena regularna

4 849 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Zdjęcie 1 projektu Mati drewniany BSE1285
Mati drewniany
Dodano!
Dodano!
99,99 m²
3
3
0

5 200 zł

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Serenita WOF1261
Serenita
Dodano!
Dodano!
107,91 m²
4
2
0

4 099 zł

4 299 zł

Tooltip

Cena regularna

4 099 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Nowość
Zdjęcie 1 projektu BK-66 WWC1079
BK-66
Dodano!
Dodano!
98,67 m²
3
2
0

3 699 zł

3 999 zł

Tooltip

Cena regularna

3 699 zł najniższa cena

Autor: Dom na 5tkę

108,10 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

142,40 m²

Powierzchnia dachu

219 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

30°

Wysokość budynku
Tooltip

6,50 m

Min. szerokość działki
Tooltip

20,80 m

Min. długość działki
Tooltip

21,90 m

Opis szczegółowy

Fundamenty: betonowe; Ściany zewnętrzne: jednowarstwowe Porotherm (Ytong, Hebel); Ściany wewnętrzne: beton komórkowy, lub płyta G-K; Strop: żelbetowy np. Teriva; Elewacje: tynk strukturalny (akrylowy, mineralny), płytki klinkierowe lub kamień cięty; Pokrycie dachu: dachówka ceramiczna lub cementowa, blaszane panele.

Skonfiguruj dom
Zdjęcie 1 projektu Bergen 110 HUS1001
110,80 m²
3
Stan deweloperski brutto
469 000 zł 4 233 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom keramzytowy Atrakcyjna Stodoła AS132G HAK1004
108,09 m²
3
Stan deweloperski brutto
655 500 zł 4 965 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.8 HPK1007
108,05 m²
4
Stan deweloperski brutto
624 000 zł 5 775 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany E.1 HPK1017
107,27 m²
3
Stan deweloperski brutto
535 695 zł 4 994 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom keramzytowy Essenzia 110 HRK1001
107 m²
3
Stan deweloperski brutto
474 120 zł 4 431 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom keramzytowy Atrakcyjna Stodoła AS110 HAK1005
109,71 m²
4
Stan deweloperski brutto
552 900 zł 5 040 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Functional Smart 110 HHT1018
110,12 m²
3
Stan deweloperski brutto
525 337 zł 4 771 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DEX106 HDX1001
106 m²
3
Stan deweloperski brutto
732 950 zł 6 915 zł/m²

Opis projektu domu
Milena bez garażu

Projekt domu Milena jest doskonały na średniej szerokości działkę. Dom charakteryzuje się typową bryłą, więc jego realizacja jest łatwa. Projekt należy do kategorii domów z kalenicą skierowaną równolegle do drogi, co jest bardzo istotne, gdy wymagają tego warunki zabudowy. Kierowany jest do Inwestorów posiadających działkę pozwalającą na realizację projektu w zabudowie wolnostojącej. Projekt jest idealną propozycją dla osób zainteresowanych domem z dachem wielospadowym, który podnosi walory estetyczne domu. Projekt Milena to dom parterowy, co sprawia, że komunikacja między pomieszczeniami jest bardzo wygodna. Warto zwrócić uwagę na przestronną część dzienną. Tworzy ją między innymi funkcjonalna kuchnia, która zachwyci każdego Inwestora. Usytuowany w salonie kominek sprawi, iż wnętrze stanie się bardziej przytulne. W domu znajdują się trzy wygodne sypialnie, co sprawia iż jest on doskonałym wyborem dla 4-6 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Oprócz tego, w domu znajduje się również pomieszczenie gospodarcze, które można wykorzystać zgodnie z własnymi potrzebami. Doskonałym miejscem do wypoczynku jest zaprojektowany przy domu taras. Niewątpliwym atutem domu jest weranda, która dodaje uroku bryle, a także podnosi funkcjonalność domu. Dom zaprojektowano w technologii murowanej. Jego wygląd nawiązuje do stylu tradycyjnego, dzięki czemu idealnie wpisze się w dowolny krajobraz.
Czytaj więcej