👉 Odbierz prezent do projektu 🎁

Sprawdź

Projekt domu Migdał - murowana – ceramika KRD1328

podłogi
1. Pokój dzienny
19,30
2. Hall
12,40
3. Pokój
11,80
4. Pokój
11,70
5. Pokój
10,80
6. Kuchnia
10,30
7. Jadalnia
8,30
8. Łazienka
5,20
9. Wiatrołap
3,10
10. Garderoba
3,10
11. Wc
2
Razem
98
98

Pow. użytkowa

98 m²

Kąt dachu

30°

Wysokość budynku

6 m

Powierzchnia zabudowy

130,40 m²

Min. szer. i dł. działki

23,8 x 19,80 m

ikona Pobierz i drukuj

Migdał - murowana – ceramika - KRD1328

ikona 98 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona3
Pokoje (bez salonu)
ikona 2
Łazienki (z toaletami)
ikona 0

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 98 m²

Projekt domu Migdał - murowana – ceramika - rzut parteru, dom liczy 3 pokoje, 2 łazienki i wc

podłogi
1. Pokój dzienny
19,30
2. Hall
12,40
3. Pokój
11,80
4. Pokój
11,70
5. Pokój
10,80
6. Kuchnia
10,30
7. Jadalnia
8,30
8. Łazienka
5,20
9. Wiatrołap
3,10
10. Garderoba
3,10
11. Wc
2
Razem
98
98

Podobne projekty (1652)

Zobacz wszystkie
Zdjęcie 1 projektu TK83 WBE1001
TK83
Dodano!
Dodano!
104,13 m²
3
2
0

2 990 zł

Nowość
Zdjęcie 1 projektu Eco 53 WOZ1080
Eco 53
Dodano!
Dodano!
97,28 m²
3
2
0

4 449 zł

Zdjęcie 1 projektu Dom przy Bukowej 51 KRK1712
Dom przy Bukowej 51
Dodano!
Dodano!
100 m²
3
2
0

3 990 zł

Nowość
Zdjęcie 1 projektu P4-100 JGD1009
P4-100
Dodano!
Dodano!
99,45 m²
3
1
0

4 500 zł

Nowość
Zdjęcie 1 projektu P2-96 JGD1007
P2-96
Dodano!
Dodano!
96,70 m²
3
1
0

4 500 zł

Zdjęcie 1 projektu N32-BG KKG1043
N32-BG
Dodano!
Dodano!
106,78 m²
4
2
0

5 250 zł

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu APS 340 ECO LUA1689
APS 340 ECO
Dodano!
Dodano!
96,10 m²
3
2
0

4 049 zł

4 599 zł

Tooltip

Cena regularna

4 049 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Zdjęcie 1 projektu A09 BSI1007
A09
Dodano!
Dodano!
97,27 m²
3
1
0

6 500 zł

Autor: Archeton

98 m²

Powierzchnia dachu

200 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

30°

Wysokość budynku
Tooltip

6 m

Min. szerokość działki
Tooltip

23,80 m

Min. długość działki
Tooltip

19,80 m

Opis szczegółowy

Technologia i konstrukcja: murowana – ceramika. Ściany zewnętrzne: pustak poryzowany. Ściany wewnętrzne: pustak poryzowany. Strop: żelbetowy. Konstrukcja dachu: drewniana, jętkowa. Rodzaj schodów:. Typ ogrzewania: kocioł na gaz. Pokrycie dachu: dachówka ceramiczna. Elewacja: cienkowarstwowy tynk strukturalny mineralno - polimerowy firmy QUICK-MIX.

Skonfiguruj dom
Zdjęcie 1 projektu Bergen 90 HUS1003
90,83 m²
3
Stan deweloperski brutto
429 000 zł 4 723 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.9 HPK1008
97,80 m²
4
Stan deweloperski brutto
555 900 zł 5 684 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany E.3 HPK1019
97,13 m²
3
Stan deweloperski brutto
496 033 zł 5 107 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom keramzytowy Atrakcyjna Stodoła wariant 2 HAK1000
99,22 m²
3
Stan deweloperski brutto
494 900 zł 4 988 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany FastHome 100 HFX1031
99,59 m²
3
Stan deweloperski brutto
479 000 zł 4 810 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom keramzytowy Essenzia 110G HRK1002
95,83 m²
2
Stan deweloperski brutto
510 840 zł 5 331 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 100A HFX1036
100,55 m²
4
Stan deweloperski brutto
449 000 zł 4 465 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 100B HFX1044
100,63 m²
3
Stan deweloperski brutto
449 000 zł 4 462 zł/m²

Opis projektu domu
Migdał - murowana – ceramika

Projekt domu Migdał - murowana – ceramika to idealna propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom charakteryzuje się prostą bryłą, więc jego realizacja jest łatwa. Na uwagę zasługuje ozdobny wykusz, nadający konstrukcji dodatkowego uroku. W tym projekcie kalenica usytuowana jest równolegle do drogi, co często określane jest w warunkach zabudowy. Dom został stworzony do zabudowy wolnostojącej. Projekt jest idealną propozycją dla osób zainteresowanych domem z dachem kopertowym, który charakteryzuje się dużą odpornością na działanie niesprzyjających warunków pogodowych. Dom doskonale sprawdzi się w przypadku, gdy jego front znajduje się od strony południowej. Projekt Migdał - murowana – ceramika to dom parterowy, co jest z pewnością ogromnym plusem w przypadku osób starszych, niepełnosprawnych oraz małżeństw z małymi dziećmi. Uwzględniona w projekcie część dzienna z pewnością zadowoli osoby lubiące cieszyć się wspólnymi chwilami w rodzinnym gronie. Tworzy ją między innymi funkcjonalna kuchnia, którą każdy Inwestor swobodnie dostosuje do swoich potrzeb. Strefę dzienną tworzy salon oraz jadalnia, co z pewnością zadowoli zwolenników funkcjonalnych rozwiązań. Autor projektu przewidział w nim zarówno łazienkę, jak i osobną toaletę, co jest szczególnie przydatne podczas odwiedzin gości. Strefa sypialniana składa się z trzech pokoi, co jest doskonałą opcją dla niedużej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Dla osób ceniących sobie dobrą organizację, istotnym pomieszczeniem jest przewidziana w projekcie garderoba. Rodzinne spotkania w słonecznie dni uprzyjemni przewidziany przy domu taras. Zalecana przez architekta technologia murowana zapewnia trwałość i solidność konstrukcji. Jego wygląd zewnętrzny uwydatnia cechy charakterystyczne dla stylu tradycyjnego, co jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących klasykę i prostotę.