Sprawdź

Projekt domu MD-23 (dom z lokalem usługowym i pomieszczeniem hobby) KKA1024

1. Wiatrołap
1,50
2. Korytarz
27,40
3. Gabinet
20,50
4. Gabinet
9,60
5. Wc
1,50
6. Korytarz
19,70
7. Kotłownia
4,30
8. Łazienka
2,40
9. Kuchnia + jadalnia
27,40
10. Pokój dzienny
36,30
11. Korytarz
7,90
12. Pokój
30,70
13. Wc
1,80
14. Garderoba
4,40
15. Garaż dwustanowiskowy
35,60
Razem
231
231
26. Taras
65,70
27. Taras
55,70

podłogi
16. Korytarz
29,90
17. Pokój
21
18. Pokój
11
19. Pokój
12,40
20. Wc
2,20
21. Łazienka
8,70
22. Pomieszczenie gospodarcze
3,10
23. Pokój
20,90
24. Garderoba
6,30
25. Pokój
36,30
Razem
151,80
151,80
28. Taras
57,90
29. Balkon
7,90
30. Balkon
6,70

Pow. użytkowa

383 m²

Pokoje

6

Wysokość budynku

7 m

Powierzchnia zabudowy

299 m²

Min. szer. i dł. działki

16,6 x 58,50 m

ikona Pobierz i drukuj

MD-23 (dom z lokalem usługowym i pomieszczeniem hobby) - KKA1024

ikona 383 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona6
Pokoje (bez salonu)
ikona 5

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 231 m²

Projekt domu MD-23 (dom z lokalem usługowym i pomieszczeniem hobby) - rzut parteru, dom liczy 6 pokoje, 5 łazienki i wc

1. Wiatrołap
1,50
2. Korytarz
27,40
3. Gabinet
20,50
4. Gabinet
9,60
5. Wc
1,50
6. Korytarz
19,70
7. Kotłownia
4,30
8. Łazienka
2,40
9. Kuchnia + jadalnia
27,40
10. Pokój dzienny
36,30
11. Korytarz
7,90
12. Pokój
30,70
13. Wc
1,80
14. Garderoba
4,40
15. Garaż dwustanowiskowy
35,60
Razem
231
231
26. Taras
65,70
27. Taras
55,70

Piętro 1 - 151,80 m²

Projekt domu MD-23 (dom z lokalem usługowym i pomieszczeniem hobby) - rzut 1 piętra, dom liczy 6 pokoje, 5 łazienki i wc

podłogi
16. Korytarz
29,90
17. Pokój
21
18. Pokój
11
19. Pokój
12,40
20. Wc
2,20
21. Łazienka
8,70
22. Pomieszczenie gospodarcze
3,10
23. Pokój
20,90
24. Garderoba
6,30
25. Pokój
36,30
Razem
151,80
151,80
28. Taras
57,90
29. Balkon
7,90
30. Balkon
6,70

Podobne projekty (60)

Zobacz wszystkie
Nowość
Zdjęcie 1 projektu LK&1568 LKP1101
LK&1568
Dodano!
Dodano!
338,99 m²
4
2
2

12 000 zł

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu PióroArchitekci – 20 KZN1009
PióroArchitekci – 20
Dodano!
Dodano!
324,90 m²
8
4
0

7 200 zł

7 500 zł

Tooltip

Cena regularna

7 200 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Nowość
Zdjęcie 1 projektu LK&1838 LKP1017
LK&1838
Dodano!
Dodano!
341,03 m²
5
3
2

22 140 zł

Nowość
Zdjęcie 1 projektu LK&1880 LKP1007
LK&1880
Dodano!
Dodano!
317,96 m²
5
3
2

24 600 zł

Nowość
Zdjęcie 1 projektu LK&1805 LKP1046
LK&1805
Dodano!
Dodano!
316,21 m²
4
3
2

26 000 zł

Nowość
Zdjęcie 1 projektu LK&1685 LKP1075
LK&1685
Dodano!
Dodano!
415,01 m²
6
3
0

20 000 zł

Nowość
Zdjęcie 1 projektu LK&1803 LKP1044
LK&1803
Dodano!
Dodano!
306,77 m²
5
4
2

19 680 zł

Nowość
Zdjęcie 1 projektu LK&1658 LKP1077
LK&1658
Dodano!
Dodano!
425,48 m²
7
7
2

19 450 zł

Autor: Archiprogress

383 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

299 m²

Wysokość budynku
Tooltip

7 m

Min. szerokość działki
Tooltip

16,60 m

Min. długość działki
Tooltip

58,50 m

Opis szczegółowy

Fundamenty- żelbetowe. Ściany – dwuwarstwowe: bloczki porotherm gr.25 cm + docieplenie gr. 15-18 cm wraz z tynkiem mineralnym; strop – żelbetowy; pokrycie dachu – dach odwrócony lub tradycyjny. Ściany działowe – szkieletowe lub ceramiczne. Drzwi tarasowe oraz balkonowe o podwyższonej izolacyjności termicznej (aluminiowe).

Zdjęcie 1 projektu Bergen 130 HUS1002
130,40 m²
4
Stan deweloperski brutto
529 000 zł 4 057 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.12 z okapem HPK1021
190,98 m²
5
Stan deweloperski brutto
916 500 zł 4 799 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.12 bez okapu HPK1020
190,98 m²
5
Stan deweloperski brutto
886 500 zł 4 642 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.6 HPK1005
176,69 m²
4
Stan deweloperski brutto
972 700 zł 5 505 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 170A HFX1049
175,42 m²
3
Stan deweloperski brutto
650 000 zł 3 705 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 170B HFX1050
175,12 m²
4
Stan deweloperski brutto
650 000 zł 3 712 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Viking Smart 220 HHT1032
163,86 m²
4
Stan deweloperski brutto
1 095 606 zł 6 686 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DH174 HDH1009
162,97 m²
4
Stan deweloperski brutto
1 026 000 zł 6 296 zł/m²

Opis projektu domu
MD-23 (dom z lokalem usługowym i pomieszczeniem hobby)

Projekt domu MD-23 (dom z lokalem usługowym i pomieszczeniem hobby) zaprojektowany z myślą o inwestorach posiadających średniej szerokości działkę. Dom cechuje się prostą bryłą, co znacznie ułatwia proces budowy. Dom został stworzony do zabudowy wolnostojącej. W projekcie przewidziano garaż dwustanowiskowy wysunięty do przodu. Projekt jest idealną propozycją dla osób zainteresowanych domem z dachem płaskim, dzięki czemu piętro nie posiada skosów i tym samym jest w pełni funkcjonalne. Projekt MD-23 (dom z lokalem usługowym i pomieszczeniem hobby) to dom piętrowy, co sprawia, że jego powierzchnia jest wyraźnie podzielona na strefy: dzienną i nocną. Sercem domu jest przestronna strefa dzienna, która sprzyja spędzaniu wspólnego czasu w gronie najbliższych. Tworzy ją między innymi kuchnia, która dzięki swoim wymiarom jest w pełni ustawna i funkcjonalna. Sześć sypialni doskonale sprawdzi się w przypadku 5-8 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Dla osób ceniących sobie dobrą organizację, istotnym pomieszczeniem jest przewidziana w projekcie garderoba. Miłośników otwartych przestrzeni bez wątpienia usatysfakcjonuje efektowna antresola. Ciągłość pomiędzy wnętrzem domu a ogrodem zapewnia atrakcyjny taras. Projekt powstał z myślą o Inwestorach, którzy planują zbudować dom w technologii murowanej. Jego wygląd zewnętrzny uwydatnia cechy charakterystyczne dla stylu nowoczesnego i pod względem wizualnym spełni nawet wysoko postawione oczekiwania.