👉 Odbierz prezent do projektu 🎁

Sprawdź

Projekt domu Majka BSA1407

podłogi
1. Schody
3,80
2. Korytarz
3,40
3. Pomieszczenie gospodarcze
3,40
4. Pomieszczenie gospodarcze
2,90
5. Kotłownia
9,80
6. Garaż jednostanowiskowy
23,60
Razem
46,90
46,90

1. Wiatrołap
1,80
2. Korytarz
9,40
3. Pokój dzienny
24,10
4. Kuchnia + jadalnia
9,80
5. Wc
1,60
Razem
46,70
46,70

podłogi
1. Korytarz
7
2. Pokój
10,50
3. Pokój
11,40
4. Łazienka
6,50
5. Garderoba
1,70
Razem
37,10
37,10

Pow. użytkowa

83,80 m²

Kąt dachu

45°

Wysokość budynku

8,67 m

Powierzchnia zabudowy

63,80 m²

Min. szer. i dł. działki

16,25 x 16,35 m

Konstrukcja

ikona
Murowana

Szacunkowy koszt SSZ netto

211 000 zł

Pokaż więcej parametrów

Zapisz Dodano!
Porównaj Dodano!
ikona Pobierz i drukuj

Majka - BSA1407

ikona 83,80 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona2
Pokoje (bez salonu)
ikona 2
Łazienki (z toaletami)
ikona 1
Liczba stanowisk garażowych
(z wiatą garażową)
ikona
Konstrukcja: Murowana

5 349 zł

Projekt jest dostępny

Gwarancja najniższej ceny
ikona
Darmowa dostawa
Paczkomaty, kurier
ikona
100 dni na wymianę,
30 dni na zwrot
ikona Zyskaj najwięcej! Extradodatki GRATIS:

15% rabatu do LEROY MERLIN

10% rabatu w CASTORAMIE

10% zwrotu za zakupy w OBI

16% rabatu w SELSEY

TYLKO U NAS! Kurs online dla inwestorów

Pakiet Formalności 2026

Przydatne Extradodatki

Poradnik Dach Solarny

ikona Co zawiera projekt?
  • Projekt zgodny z WT2021
  • Bezpłatne pozwolenie na zmiany
  • Charakterystyka energetyczna
Konsultant
71 715 20 60

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Piwnica - 46,90 m²

Projekt domu Majka - rzut piwnicy, dom liczy 2 pokoje, 2 łazienki i wc

podłogi
1. Schody
3,80
2. Korytarz
3,40
3. Pomieszczenie gospodarcze
3,40
4. Pomieszczenie gospodarcze
2,90
5. Kotłownia
9,80
6. Garaż jednostanowiskowy
23,60
Razem
46,90
46,90

Otrzymasz PDF-y z rzutami wszystkich kondygnacji

Parter - 46,70 m²

Projekt domu Majka - rzut parteru, dom liczy 2 pokoje, 2 łazienki i wc

1. Wiatrołap
1,80
2. Korytarz
9,40
3. Pokój dzienny
24,10
4. Kuchnia + jadalnia
9,80
5. Wc
1,60
Razem
46,70
46,70

Otrzymasz PDF-y z rzutami wszystkich kondygnacji

Poddasze - 37,10 m²

Projekt domu Majka - rzut poddasza, dom liczy 2 pokoje, 2 łazienki i wc

podłogi
1. Korytarz
7
2. Pokój
10,50
3. Pokój
11,40
4. Łazienka
6,50
5. Garderoba
1,70
Razem
37,10
37,10

Otrzymasz PDF-y z rzutami wszystkich kondygnacji

Zamów rysunki szczegółowe

Zapoznaj się ze szczegółowymi rysunkami rzutów kondygnacji w PDF dla tego projektu.

Warianty projektu (1)

Projekt domu Majka 2
Majka 2
Dodano!
Dodano!
91,92 m²
3
2
1

5 349 zł

Podobne projekty (277)

Zobacz wszystkie
Zdjęcie 1 projektu BW-70 wariant 1 JGC1243
BW-70 wariant 1
Dodano!
Dodano!
84,10 m²
4
2
0

3 470 zł

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Mini 16 w. II energo WRC2784
Mini 16 w. II energo
Dodano!
Dodano!
83,26 m²
3
2
0

3 760 zł

4 700 zł

Tooltip

Cena regularna

3 760 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Zdjęcie 1 projektu Lungo 4 mini WOF1163
Lungo 4 mini
Dodano!
Dodano!
86,23 m²
4
2
0

3 899 zł

Zdjęcie 1 projektu Groszek 2 BSA2124
Groszek 2
Dodano!
Dodano!
80,63 m²
3
2
0

5 149 zł

Zdjęcie 1 projektu Melon WOF1211
Melon
Dodano!
Dodano!
79,96 m²
3
2
0

3 699 zł

Nowość
Zdjęcie 1 projektu BW-70 wariant 3 (pompa ciepła + PV) JGC1270
84,10 m²
4
2
0

3 670 zł

Zdjęcie 1 projektu Domena 207 C2 WRW1416
Domena 207 C2
Dodano!
Dodano!
86,67 m²
4
2
0

4 290 zł

Zdjęcie 1 projektu Domena 207 C5 WRW1418
Domena 207 C5
Dodano!
Dodano!
86,42 m²
4
2
0

4 290 zł

Nowy aktualny

Szacunkowy koszt budowy

Stan surowy zamknięty

Koszt aktualny na I kwartał 2026

211 000 zł netto

Prace ziemne i fundamenty

33 000 zł

Kompletna konstrukcja,
strop oraz dach

147 000 zł

Stolarka okienna i drzwiowa

31 000 zł

Czy da się obniżyć koszty budowy?
Czy da się obniżyć koszty budowy?

Oczywiście. Wyceniaj materiały budowlane w kilku miejsach (skorzystaj z gotowego zestawienia materiałów), szukaj promocji, negocjuj. Zobacz nasz film jak obniżyć koszt budowy.

icon

Polecamy

Kosztorys

Zawiera zestawienie wszystkich potrzebnych materiałów wraz z ich cenami, uwzględnia koszty sprzętu i transportu. Z kosztorysem:

  • poznasz całkowite koszty budowy
  • zaplanujesz prace na budowie
  • łatwiej ocenisz konkurencyjność ofert podwykonawców
  • otrzymasz dokument wymagany w procesie kredytowym

Autor: Domy w Stylu

83,80 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

63,80 m²

Kubatura netto
Tooltip
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) pomieszczeń budynku, bez strychu, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).

355 m³

Kubatura brutto
Tooltip
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) wszystkich pomieszczeń budynku, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).

355 m³

Powierzchnia dachu

113 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

45°

Wysokość budynku
Tooltip

8,67 m

Min. szerokość działki
Tooltip

16,25 m

Min. długość działki
Tooltip

16,35 m

Energooszczędność Energooszczędność

Oze Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?
Ep
Tooltip
Energia pierwotna określa ilość energii nieodnawialnej potrzebnej w ciągu roku do ogrzewania czy też ogrzania wody użytkowej z uwzględnieniem kosztów produkcji i transportu surowców energetycznych.

69,98 kWh/(m²rok)

Opis szczegółowy

Ściany: 2-warstwowe - pustak ceramiczny + styropian. Stropy: żelbetowe, wylewane. Dach: dachówka ceramiczna CREATON, kąt nachylenia 45°. Ogrzewanie: gazowe, olejowe.

Skonfiguruj dom
Zdjęcie 1 projektu Bergen 90 HUS1003
90,83 m²
3
Stan deweloperski brutto
429 000 zł 4 723 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom modułowy Energy HMD1003
83,28 m²
3
Stan deweloperski brutto
473 000 zł 5 680 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.10 HPK1009
84,54 m²
3
Stan deweloperski brutto
509 400 zł 6 026 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.10a HPK1010
84,54 m²
3
Stan deweloperski brutto
509 400 zł 6 026 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany FastHome 85 HFX1030
85,28 m²
3
Stan deweloperski brutto
445 000 zł 5 218 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Urban Smart 110 HHT1035
85,86 m²
3
Stan deweloperski brutto
465 577 zł 5 423 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Mezzanine Smart 70 HHT1011
81,09 m²
2
Stan deweloperski brutto
449 600 zł 5 544 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu ExtraKeramzytowy 1 HAK1001
80,39 m²
3
Stan deweloperski brutto
434 900 zł 5 410 zł/m²

Dodatki do projektu

Dodatki możesz zamówić w koszyku lub telefonicznie u naszego Doradcy.

Ikona

Bestseller

Kosztorys

500 zł

Ikona

Bestseller

Dodatkowy egzemplarz projektu

1 604 zł

Ikona

Bestseller

Elektroniczna wersja projektu

802 zł

Opis projektu domu
Majka

Projekt domu Majka to idealna propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Bryła budynku posiada formę typową, więc jego realizacja jest łatwa. Projekt należy do kategorii domów z kalenicą skierowaną prostopadle do drogi, co jest bardzo istotne, gdy wymagają tego warunki zabudowy. Kierowany jest do Inwestorów posiadających działkę pozwalającą na realizację projektu w zabudowie wolnostojącej. W projekcie przewidziano garaż jednostanowiskowy garaż podziemny. Jest to również ciekawa propozycja dla osób szukających domu z dachem dwuspadowym, dzięki któremu budynek posiada ponadczasowy wygląd. Wejście do budynku skierowane jest od południa, co jest istotnym rozwiązaniem dla osób, posiadających działkę z wjazdem od tej strony. Projekt Majka to dom parterowy z poddaszem użytkowym, dzięki czemu mamy możliwość zagospodarowania większej powierzchni. Warto zwrócić uwagę, że dom jest podpiwniczony, co bez wątpienia docenią osoby chcące wybudować się na terenach podmiejskich. Projekt domu charakteryzuje się przestronną strefą dzienną. Tworzy ją między innymi kuchnia, która dzięki funkcjonalnym rozwiązaniom zapewni wygodę użytkowania przez długie lata. W salonie znajduje się nastrojowy kominek dający przyjemne ciepło i nadający wnętrzu przyjemnej atmosfery. Atutami projektu jest uwzględniona na dole, osobna ubikacja dla gości oraz przestronna i w pełni komfortowa łazienka przewidziana na wyższej kondygnacji. Dwa komfortowe pokoje zaspokoją potrzeby 2-4 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Doskonałym miejscem do wypoczynku jest zaprojektowany przy domu taras. Budynek został zaprojektowany w technologii murowanej. Jego wygląd nawiązuje do stylu tradycyjnego, dzięki czemu idealnie wpisze się w dowolny krajobraz. Dom do 70 m