👉 Niższe ceny + karta allegro 200 zł! 🔥

Projekt domu Magda wersja A bez garażu WRD1066

1. Wiatrołap
2,60
2. Hall
5,40
3. Korytarz
3,70
4. Pokój
10,50
5. Łazienka
6,40
6. Pokój
12,30
7. Pokój dzienny + jadalnia
38,20
8. Kuchnia
8,10
9. Wc
1,40
10. Kotłownia
3
Razem
91,60
91,60

podłogi
1. Korytarz + schody
4,20
2. Pokój
15,40
3. Pokój
18,10
Razem
37,70
37,70

Pow. użytkowa

88,60 m²

Kąt dachu

31°

Wysokość budynku

6,70 m

Powierzchnia zabudowy

114,30 m²

Min. szer. i dł. działki

18,8 x 18,50 m

ikona Pobierz i drukuj

Magda wersja A bez garażu - WRD1066

ikona 88,60 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona4
Pokoje (bez salonu)
ikona 2
Łazienki (z toaletami)
ikona 0

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 91,60 m²

Parter projektu Magda wersja A bez garażu

1. Wiatrołap
2,60
2. Hall
5,40
3. Korytarz
3,70
4. Pokój
10,50
5. Łazienka
6,40
6. Pokój
12,30
7. Pokój dzienny + jadalnia
38,20
8. Kuchnia
8,10
9. Wc
1,40
10. Kotłownia
3
Razem
91,60
91,60

Poddasze - 37,70 m²

Poddasze projektu Magda wersja A bez garażu

podłogi
1. Korytarz + schody
4,20
2. Pokój
15,40
3. Pokój
18,10
Razem
37,70
37,70

Podobne projekty (1223)

Zobacz wszystkie
NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Dom przy Bukowej 21 KRK1561
Dom przy Bukowej 21
Dodano!
Dodano!
81,44 m²
3
1
0

3 290 zł

3 790 zł

Tooltip

Cena regularna

3 290 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Tebe paliwo stałe WOE1062
Tebe paliwo stałe
Dodano!
Dodano!
83,92 m²
3
1
0

3 699 zł

3 799 zł

Tooltip

Cena regularna

3 699 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu N30-BG KKG1027
N30-BG
Dodano!
Dodano!
83,08 m²
2
2
0

3 700 zł

4 500 zł

Tooltip

Cena regularna

3 850 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Zosia 5 WAH1886
Zosia 5
Dodano!
Dodano!
87,47 m²
3
2
0

5 272 zł

6 590 zł

Tooltip

Cena regularna

5 272 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Dom przy Bukowej 25 KRK1599
Dom przy Bukowej 25
Dodano!
Dodano!
86,93 m²
3
2
0

3 790 zł

4 290 zł

Tooltip

Cena regularna

3 790 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Tebe 3 WOE1155
Tebe 3
Dodano!
Dodano!
94,38 m²
3
1
0

3 899 zł

3 999 zł

Tooltip

Cena regularna

3 899 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Doppio WOF1127
Doppio
Dodano!
Dodano!
80 m²
3
1
0

3 499 zł

3 699 zł

Tooltip

Cena regularna

3 499 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Mirabelka 5 WOF1274
Mirabelka 5
Dodano!
Dodano!
85,67 m²
3
2
0

3 699 zł

3 899 zł

Tooltip

Cena regularna

3 699 zł najniższa cena

Autor: Horyzont Pracownia Projektowa

88,60 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

114,30 m²

Powierzchnia dachu

168,80 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

31°

Wysokość budynku
Tooltip

6,70 m

Min. szerokość działki
Tooltip

18,80 m

Min. długość działki
Tooltip

18,50 m

Opis szczegółowy

Strop: drewniany. Ściany zewnętrzne: gazobeton 24cm + styropian 12cm. Ściany wewnętrzne: bloczki gazobetonowe 24cm. Pokrycie dachowe: dachówka ceramiczna. Ogrzewanie: gaz.

Skonfiguruj dom
Zdjęcie 1 projektu Bergen 90 HUS1003
90,83 m²
3
Stan deweloperski brutto
429 000 zł 4 723 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Double Family Smart 140 HHT1024
88,78 m²
4
Stan deweloperski brutto
1 216 900 zł 13 707 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany E.2 HPK1018
88,25 m²
4
Stan deweloperski brutto
510 719 zł 5 787 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Mezzanine Smart Comfort 70 HHT1037
89,73 m²
3
Stan deweloperski brutto
490 784 zł 5 470 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 90B HFX1043
89,78 m²
3
Stan deweloperski brutto
425 000 zł 4 734 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 90A HFX1035
89,89 m²
3
Stan deweloperski brutto
425 000 zł 4 728 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom keramzytowy Bella 90 HRK1000
90,52 m²
3
Stan deweloperski brutto
398 520 zł 4 403 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DH110 HDH1006
91,17 m²
3
Stan deweloperski brutto
553 500 zł 6 071 zł/m²

Opis projektu domu
Magda wersja A bez garażu

Projekt domu Magda wersja A bez garażu zaprojektowany z myślą o inwestorach posiadających średniej szerokości działkę. Bryła budynku posiada formę typową, co znacznie ułatwia proces budowy. W tym projekcie kalenica usytuowana jest równolegle do drogi, co jest bardzo istotne, gdy wymagają tego warunki zabudowy. Kierowany jest do Inwestorów posiadających działkę pozwalającą na realizację projektu w zabudowie wolnostojącej. Projekt jest idealną propozycją dla osób zainteresowanych domem z dachem dwuspadowym, co znacznie obniża koszty realizacji. Projekt Magda wersja A bez garażu to dom parterowy z poddaszem użytkowym, co sprawia, że metraż powierzchni użytkowej nie jest ograniczony wielkością działki. Autor projektu przewidział w nim ciekawie prezentującą się strefę dzienną. Tworzy ją między innymi funkcjonalna kuchnia, która spełni marzenie każdej gospodyni. Jadalnia połączona z pokojem dziennym to rozwiązanie, które zyskuje coraz więcej zwolenników, ze względu na nowoczesny i przestronny wygląd wnętrza. Usytuowany w salonie kominek sprawi, iż wnętrze stanie się bardziej przytulne. W projekcie przewidziano jedną łazienkę oraz osobną ubikację na parterze. Cztery komfortowe pokoje zaspokoją potrzeby 4-6 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Taras jest idealnym miejscem do organizowania rodzinnych spotkań i chwili relaksu. Projekt został wykonany w technologii murowanej, dzięki czemu podczas upałów dom utrzymuje przyjemny chłód. W jego bryle widoczne są rozwiązania nawiązujące do stylu tradycyjnego, dlatego będzie prezentować się doskonale niezależnie od okolicy.