👉 Odbierz prezent do projektu 🎁

Sprawdź

Projekt domu L-25 Dom tradycyjny BBD1030

1. Wiatrołap
2,70
2. Kotłownia
2,70
3. Hall
11,20
4. Łazienka
9
5. Kuchnia
3,80
6. Pokój dzienny
32,30
Razem
61,70
61,70

pomieszczenia
podłogi
1. Hall
4
4
2. Pokój
10,90
11,90
3. Łazienka
4
4,80
4. Pokój
10,80
11,90
5. Pokój
10,60
11,60
Razem
40,30
44,20

Pow. użytkowa

102 m²

Kąt dachu

45°

Wysokość budynku

8,22 m

Powierzchnia zabudowy

78,80 m²

Min. szer. i dł. działki

18 x 19,50 m

ikona Pobierz i drukuj

L-25 Dom tradycyjny - BBD1030

ikona 102 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona3
Pokoje (bez salonu)
ikona 2
Łazienki (z toaletami)
ikona 0

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 61,70 m²

Projekt domu L-25 Dom tradycyjny - rzut parteru, dom liczy 3 pokoje, 2 łazienki i wc

1. Wiatrołap
2,70
2. Kotłownia
2,70
3. Hall
11,20
4. Łazienka
9
5. Kuchnia
3,80
6. Pokój dzienny
32,30
Razem
61,70
61,70

Poddasze - 40,30 m²

Projekt domu L-25 Dom tradycyjny - rzut poddasza, dom liczy 3 pokoje, 2 łazienki i wc

pomieszczenia
podłogi
1. Hall
4
4
2. Pokój
10,90
11,90
3. Łazienka
4
4,80
4. Pokój
10,80
11,90
5. Pokój
10,60
11,60
Razem
40,30
44,20

Podobne projekty (1238)

Zobacz wszystkie
Zdjęcie 1 projektu Przygoda 2 wariant B WAH1742
Przygoda 2 wariant B
Dodano!
Dodano!
94,81 m²
3
2
0

5 950 zł

Zdjęcie 1 projektu D21-1A WSA1027
D21-1A
Dodano!
Dodano!
92,28 m²
3
2
0

5 000 zł

Zdjęcie 1 projektu Ara 123 (1960) KRD3092
Ara 123 (1960)
Dodano!
Dodano!
106 m²
3
2
0

3 702 zł

Zdjęcie 1 projektu Alicja BSA1714
Alicja
Dodano!
Dodano!
94,65 m²
3
2
0

5 149 zł

Zdjęcie 1 projektu L-75 Dom willowa z bali BBD1108
L-75 Dom willowa z bali
Dodano!
Dodano!
102,20 m²
3
3
0

4 099 zł

Zdjęcie 1 projektu A-154 Dom piaskowa z bali BBD1279
A-154 Dom piaskowa z bali
Dodano!
Dodano!
110,80 m²
4
2
0

4 299 zł

Zdjęcie 1 projektu Optymalny 01 KZB1031
Optymalny 01
Dodano!
Dodano!
101,20 m²
3
2
1

5 400 zł

Zdjęcie 1 projektu Grot 2 - drewniany GDE1050
Grot 2 - drewniany
Dodano!
Dodano!
96,30 m²
3
2
0

3 950 zł

102 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

78,80 m²

Powierzchnia netto
Tooltip
Powierzchna wszystkich pomieszczeń w budynku mierzona na wysokości podłogi.

105,90 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

45°

Wysokość budynku
Tooltip

8,22 m

Min. szerokość działki
Tooltip

18 m

Min. długość działki
Tooltip

19,50 m

Opis szczegółowy

Fundamenty: żelbetowe, wylewane Ściany zewnetrzne: murowane, jednowarstwowe, beton komórkowy lub ceramika Strop: żelbetowe, prefabrykowany Schody: żelbetowe lub drewniane. Pokrycie dachu: dachówka betonowa. Nachylenie dachu: 45°. Sposób ogrzewania: piec dwufunkcyjny na gaz ziemny lub płynny.

Skonfiguruj dom
Zdjęcie 1 projektu Bergen 110 HUS1001
110,80 m²
3
Stan deweloperski brutto
469 000 zł 4 233 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Spruce Smart 112 HHT1030
102,60 m²
3
Stan deweloperski brutto
550 500 zł 5 365 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 100B HFX1044
100,63 m²
3
Stan deweloperski brutto
449 000 zł 4 462 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 100A HFX1036
100,55 m²
4
Stan deweloperski brutto
449 000 zł 4 465 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany FastHome 100 HFX1031
99,59 m²
3
Stan deweloperski brutto
479 000 zł 4 810 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DH127 HDH1008
104,71 m²
3
Stan deweloperski brutto
602 100 zł 5 750 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom keramzytowy Atrakcyjna Stodoła wariant 2 HAK1000
99,22 m²
3
Stan deweloperski brutto
494 900 zł 4 988 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Green Smart 120 HHT1027
105,59 m²
5
Stan deweloperski brutto
586 400 zł 5 554 zł/m²

Opis projektu domu
L-25 Dom tradycyjny

Projekt domu L-25 Tradycyjna to ciekawa propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom charakteryzuje się typową bryłą, przez co jest tani w budowie. Projekt należy do kategorii domów z kalenicą skierowaną równolegle do drogi, co jest istotne ze względu na wymagania określone w warunkach zabudowy. Jest przeznaczony do zabudowy wolnostojącej. Jest to również doskonała propozycja dla osób szukających domu z dachem dwuspadowym, co pozwala na znaczne oszczędności. Dom doskonale sprawdzi się w przypadku, gdy jego front znajduje się od strony południowej. Projekt L-25 Tradycyjna to dom parterowy z poddaszem użytkowym, dzięki czemu możemy cieszyć się sporym metrażem nawet na stosunkowo niedużej działce. Sercem domu jest przestronna strefa dzienna, która sprzyja spędzaniu wspólnego czasu w gronie najbliższych. Tworzy ją między innymi kuchnia, która dzięki swoim wymiarom jest w pełni ustawna i funkcjonalna. Ciekawym elementem jest z pewnością usytuowany w salonie kominek, który nada wnętrzu niepowtarzalny klimat. Łazienka znajduje się zarówno na poddaszu jak i parterze, co jest szczególnie przydatne podczas odwiedzin gości. Trzy sypialnie doskonale sprawdzą się w przypadku 2-4 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Rodzinne spotkania w słonecznie dni uprzyjemni przewidziany przy domu taras. Projekt powstał z myślą o Inwestorach, którzy planują zbudować dom w technologii murowanej. Jego wygląd nawiązuje do stylu góralskiego i idealnie wpisze się w górski krajobraz.