Sprawdź

Projekt domu Kuba I BBG1024

podłogi
1. Hall
4,60
2. Korytarz
15,70
3. Kuchnia
9,20
4. Spiżarnia
1,30
5. Jadalnia
13,90
6. Pokój dzienny
23,30
7. Pokój
12,70
8. Pokój
18,30
9. Pokój
10,20
10. Pomieszczenie gospodarcze
3,60
11. Łazienka
4,70
12. Wc
1,80
13. Kotłownia
4,40
14. Garaż jednostanowiskowy
22,50
Razem
146,20
146,20
15. Taras
14,20
16. Taras
28,40

Pow. użytkowa

123,70 m²

Kąt dachu

28°

Wysokość budynku

6,85 m

Powierzchnia zabudowy

195 m²

Min. szer. i dł. działki

20,6 x 25,40 m

ikona Pobierz i drukuj

Kuba I - BBG1024

ikona 123,70 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona3
Pokoje (bez salonu)
ikona 2
Łazienki (z toaletami)
ikona 1

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 146,20 m²

Projekt domu Kuba I - rzut parteru, dom liczy 3 pokoje, 2 łazienki i wc

podłogi
1. Hall
4,60
2. Korytarz
15,70
3. Kuchnia
9,20
4. Spiżarnia
1,30
5. Jadalnia
13,90
6. Pokój dzienny
23,30
7. Pokój
12,70
8. Pokój
18,30
9. Pokój
10,20
10. Pomieszczenie gospodarcze
3,60
11. Łazienka
4,70
12. Wc
1,80
13. Kotłownia
4,40
14. Garaż jednostanowiskowy
22,50
Razem
146,20
146,20
15. Taras
14,20
16. Taras
28,40

Podobne projekty (1829)

Zobacz wszystkie
PROMOCJA
Nowość
Zdjęcie 1 projektu NewHouse 771 w3 KRZ1156
NewHouse 771 w3
Dodano!
Dodano!
116,98 m²
3
2
2

5 390 zł

5 890 zł

Tooltip

Cena regularna

5 690 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Sej-pro 054 energo ELW1035
Sej-pro 054 energo
Dodano!
Dodano!
118,10 m²
3
2
1

5 197 zł

5 497 zł

Tooltip

Cena regularna

5 197 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Dom przy Rubinowej 7 KRK1653
Dom przy Rubinowej 7
Dodano!
Dodano!
115,19 m²
3
2
1

3 590 zł

4 190 zł

Tooltip

Cena regularna

3 690 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Aloes 4 WOF1195
Aloes 4
Dodano!
Dodano!
125,67 m²
4
2
0

4 199 zł

4 399 zł

Tooltip

Cena regularna

4 199 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Parterowy wąski 2 WAH1956
Parterowy wąski 2
Dodano!
Dodano!
120,59 m²
3
2
1

5 432 zł

6 790 zł

Tooltip

Cena regularna

5 432 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Adela (1898) KRD3039
Adela (1898)
Dodano!
Dodano!
120,60 m²
3
2
2

4 140 zł

4 490 zł

Tooltip

Cena regularna

4 140 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Parterowy WAH1717
Parterowy
Dodano!
Dodano!
118,23 m²
3
2
1

6 032 zł

7 540 zł

Tooltip

Cena regularna

6 032 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Parterowy wąski wariant B WAH1990
Parterowy wąski wariant B
Dodano!
Dodano!
125,53 m²
3
2
1

5 432 zł

6 790 zł

Tooltip

Cena regularna

5 432 zł najniższa cena

Autor: Prestige

123,70 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

195 m²

Powierzchnia dachu

240,60 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

28°

Wysokość budynku
Tooltip

6,85 m

Min. szerokość działki
Tooltip

20,60 m

Min. długość działki
Tooltip

25,40 m

Opis szczegółowy

Ściany dwuwarstwowe, alternatywnie z pustaków ceramicznych, silikatów lub gazobetonu. Gr. ocieplenia min. 15 cm. Strop żelbetowy. Więźba dachowa drewniana, kryta dachówką ceramiczną lub cementową prostą.

Zdjęcie 1 projektu Bergen 130 HUS1002
130,40 m²
4
Stan deweloperski brutto
529 000 zł 4 057 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 120B HFX1048
123,51 m²
4
Stan deweloperski brutto
515 000 zł 4 170 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 120A HFX1047
122,73 m²
3
Stan deweloperski brutto
515 000 zł 4 196 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Twin Smart 170 HHT1031
121,95 m²
5
Stan deweloperski brutto
1 650 700 zł 13 536 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.3 z okapem HPK1013
121,46 m²
5
Stan deweloperski brutto
630 000 zł 5 187 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.3 bez okapu HPK1002
121,46 m²
5
Stan deweloperski brutto
617 300 zł 5 082 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany FastHome 120 HFX1033
120,04 m²
4
Stan deweloperski brutto
530 000 zł 4 415 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Emily Smart 120 HHT1026
120 m²
3
Stan deweloperski brutto
592 512 zł 4 938 zł/m²

Opis projektu domu
Kuba I

Projekt domu Kuba I to idealna propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom charakteryzuje się prostą bryłą, więc będzie się dobrze prezentował niezależnie od otoczenia. Dom został zaprojektowany do zabudowy wolnostojącej. W projekcie uwzględniono garaż jednostanowiskowy wysunięty do przodu. Konstrukcja domu zwieńczona jest dachem namiotowym, który doskonale się prezentuje. Projekt Kuba I to dom parterowy, co sprawia, że komunikacja między pomieszczeniami jest bardzo wygodna. Warto zwrócić uwagę na przestronną część dzienną. Doskonale przemyślane rozwiązania w kuchni dają wiele możliwości aranżacyjnych oraz ułatwią codzienne korzystanie. Uwzględniona w projekcie spiżarka znacznie ułatwi zachowanie porządku. Strefę dzienną tworzy salon oraz jadalnia, co z pewnością zadowoli zwolenników funkcjonalnych rozwiązań. W domu przewidziano zarówno komfortową łazienkę, jak i osobną toaletę, co jest szczególnie przydatne podczas odwiedzin gości. Część nocna składa się z trzech sypialni, dlatego też dom jest odpowiedni dla 2-4 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. W utrzymaniu porządku z pewnością pomoże nam przewidziane w projekcie pomieszczenie gospodarcze. Ciągłość pomiędzy wnętrzem domu a ogrodem zapewnia atrakcyjny taras. Projekt został wykonany w technologii murowanej, dzięki czemu podczas upałów dom utrzymuje przyjemny chłód. Jego wygląd nawiązuje do stylu tradycyjnego, co jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących klasykę i prostotę.