Sprawdź

Projekt domu Kos (372) KRD1118

3
2. Hall
6,30
3. Pokój dzienny
25,20
4. Pomieszczenie gospodarcze
4,30
5. Jadalnia
9
6. Kuchnia
9,40
7. Wc
1,60
8. Schody
3,50
Razem
62,30
62,30

pomieszczenia
podłogi
1. Hall
4,40
4,40
2. Pokój
10,20
12,70
3. Pokój
10,20
12,70
4. Łazienka
5,30
6,20
5. Pokój
13,80
16,20
6. Garderoba
2,90
4,40
7. Schody
2
2
Razem
48,80
58,60

Pow. użytkowa

101,20 m²

Kąt dachu

45°

Wysokość budynku

8,30 m

Powierzchnia zabudowy

78,80 m²

Min. szer. i dł. działki

18,9 x 17,30 m

ikona Pobierz i drukuj

Kos (372) - KRD1118

ikona 101,20 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona3
Pokoje (bez salonu)
ikona 2
Łazienki (z toaletami)
ikona 0

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 62,30 m²

Projekt domu Kos (372) - rzut parteru, dom liczy 3 pokoje, 2 łazienki i wc

3
2. Hall
6,30
3. Pokój dzienny
25,20
4. Pomieszczenie gospodarcze
4,30
5. Jadalnia
9
6. Kuchnia
9,40
7. Wc
1,60
8. Schody
3,50
Razem
62,30
62,30

Poddasze - 48,80 m²

Projekt domu Kos (372) - rzut poddasza, dom liczy 3 pokoje, 2 łazienki i wc

pomieszczenia
podłogi
1. Hall
4,40
4,40
2. Pokój
10,20
12,70
3. Pokój
10,20
12,70
4. Łazienka
5,30
6,20
5. Pokój
13,80
16,20
6. Garderoba
2,90
4,40
7. Schody
2
2
Razem
48,80
58,60

Podobne projekty (1237)

Zobacz wszystkie
NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Murań KNT1005
Murań
Dodano!
Dodano!
91,60 m²
4
2
0

6 250 zł

6 700 zł

Tooltip

Cena regularna

4 750 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Nowość
Zdjęcie 1 projektu Przyjemny 5 WAH2175
Przyjemny 5
Dodano!
Dodano!
99,75 m²
4
2
0

4 360 zł

5 450 zł

Tooltip

Cena regularna

4 360 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Lungo 4 WOF1135
Lungo 4
Dodano!
Dodano!
99,91 m²
4
2
0

3 499 zł

3 699 zł

Tooltip

Cena regularna

3 499 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Stodoła z antresolą KNT1007
Stodoła z antresolą
Dodano!
Dodano!
98,90 m²
3
3
0

4 350 zł

4 800 zł

Tooltip

Cena regularna

4 350 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Sej-pro 072/2 energo ELW1065
Sej-pro 072/2 energo
Dodano!
Dodano!
98,47 m²
3
2
0

5 097 zł

5 397 zł

Tooltip

Cena regularna

5 097 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Amor 4 WOE1188
Amor 4
Dodano!
Dodano!
100,90 m²
4
2
0

3 899 zł

3 999 zł

Tooltip

Cena regularna

3 899 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Nowość
Zdjęcie 1 projektu Krajobrazy 103 WRN1596
Krajobrazy 103
Dodano!
Dodano!
99,73 m²
3
2
0

3 795 zł

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Harnaś D KDX1028
Harnaś D
Dodano!
Dodano!
102,10 m²
4
2
0

8 170 zł

8 600 zł

Tooltip

Cena regularna

8 400 zł najniższa cena

Autor: Archeton

101,20 m²

Wysokość ściany kolankowej
Tooltip
Wysokość ściany podpierającej dach. Jej wysokość wpływa na powierzchnię użytkową kondygnacji, na której się znajduje.

1,30 m

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

78,80 m²

Powierzchnia całkowita
Tooltip
Całkowita powierzchnia wszystkich kondygnacji budynku łącznie z elementami nośnymi, takimi jak ściany zewnętrzne (z ociepleniem), słupy, tarasy, itp.

182 m²

Powierzchnia netto
Tooltip
Powierzchna wszystkich pomieszczeń w budynku mierzona na wysokości podłogi.

120,90 m²

Kubatura brutto
Tooltip
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) wszystkich pomieszczeń budynku, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).

547,60 m³

Powierzchnia dachu

158,90 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

45°

Wysokość budynku
Tooltip

8,30 m

Min. szerokość działki
Tooltip

18,90 m

Min. długość działki
Tooltip

17,30 m

Energooszczędność Energooszczędność

Oze Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?
Ep
Tooltip
Energia pierwotna określa ilość energii nieodnawialnej potrzebnej w ciągu roku do ogrzewania czy też ogrzania wody użytkowej z uwzględnieniem kosztów produkcji i transportu surowców energetycznych.

99,25 kWh/(m²rok)

Opis szczegółowy

Technologia i konstrukcja: murowana – beton komórkowy. Ściany zewnętrzne: beton komórkowy + styropian + cegla modularna. Ściany wewnętrzne: beton komórkowy. Strop: żelbetowy. Konstrukcja dachu: drewniana, jętkowa. Rodzaj schodów: żelbetowe. Typ ogrzewania: kocioł na gaz. Pokrycie dachu: dachówka ceramiczna lub blacha dachówkowa. Elewacja: tynk cementowo-wapienny, cegła klinkierowa.

Skonfiguruj dom
Zdjęcie 1 projektu Bergen 110 HUS1001
110,80 m²
3
Stan deweloperski brutto
469 000 zł 4 233 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 100B HFX1044
100,63 m²
3
Stan deweloperski brutto
449 000 zł 4 462 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 100A HFX1036
100,55 m²
4
Stan deweloperski brutto
449 000 zł 4 465 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Spruce Smart 112 HHT1030
102,60 m²
3
Stan deweloperski brutto
550 500 zł 5 365 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany FastHome 100 HFX1031
99,59 m²
3
Stan deweloperski brutto
479 000 zł 4 810 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom keramzytowy Atrakcyjna Stodoła wariant 2 HAK1000
99,22 m²
3
Stan deweloperski brutto
494 900 zł 4 988 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.9 HPK1008
97,80 m²
4
Stan deweloperski brutto
555 900 zł 5 684 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DH127 HDH1008
104,71 m²
3
Stan deweloperski brutto
602 100 zł 5 750 zł/m²

Opis projektu domu
Kos (372)

Projekt domu Kos - murowana – beton komórkowy to idealna propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom posiada prostą bryłę, co znacznie ułatwia późniejszą aranżację wnętrza. Projekt należy do kategorii domów z kalenicą skierowaną równolegle do drogi, co jest istotne ze względu na wymagania określone w planie zagospodarowania przestrzennego. Projekt został stworzony z myślą o działkach pozwalających na usytuowanie domu w zabudowie wolnostojącej. Projekt jest idealną propozycją dla osób zainteresowanych domem z dachem dwuspadowym, dzięki czemu jest to tanie i proste rozwiązanie. Wejście do budynku skierowane jest od południa, co jest istotnym rozwiązaniem dla osób, posiadających działkę z wjazdem od tej strony. Projekt Kos - murowana – beton komórkowy to dom parterowy z poddaszem użytkowym, dzięki czemu domownicy mogą cieszyć się większą prywatnością.Warto zwrócić uwagę na przestronną część dzienną. Tworzy ją między innymi kuchnia, która dzięki swoim wymiarom jest w pełni ustawna i funkcjonalna. Strefę dzienną tworzy także przestronny salon i jadalnia. Na parterze przewidziano toaletę, natomiast poddasze wyposażone jest w pełni funkcjonalną łazienkę. Trzy sypialnie doskonale sprawdzą się w przypadku 2-4 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. W utrzymaniu porządku z pewnością pomoże nam przewidziane w projekcie pomieszczenie gospodarcze. Doskonałym miejscem do wypoczynku jest zaprojektowany przy domu taras. Budynek został zaprojektowany w technologii murowanej. Jego wygląd nawiązuje do stylu tradycyjnego, co jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących klasykę i prostotę.