Sprawdź

Projekt domu Kornelia II z garażem 1-st. [A] WRF1610

1. Wiatrołap
3,90
2. Hall
8,60
3. Spiżarnia
1,40
4. Kuchnia
7,30
5. Pokój dzienny
24,30
6. Schody
5,40
7. Wc
1,30
8. Kotłownia
9,30
9. Garaż jednostanowiskowy
17,50
Razem
79
79

pomieszczenia
podłogi
10. Korytarz
6,90
6,90
11. Łazienka
8,90
13
12. Pokój
12,40
16,60
13. Łazienka
3,70
6,30
14. Pokój
14
19,70
15. Pokój
14,30
19,70
Razem
60,20
82,20

Pow. użytkowa

112,30 m²

Kąt dachu

35°

Wysokość budynku

8,50 m

Powierzchnia zabudowy

110 m²

Min. szer. i dł. działki

18,5 x 18,50 m

ikona Pobierz i drukuj

Kornelia II z garażem 1-st. [A] - WRF1610

ikona 112,30 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona3
Pokoje (bez salonu)
ikona 3
Łazienki (z toaletami)
ikona 1

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 79 m²

Projekt domu Kornelia II z garażem 1-st. [A] - rzut parteru, dom liczy 3 pokoje, 3 łazienki i wc

1. Wiatrołap
3,90
2. Hall
8,60
3. Spiżarnia
1,40
4. Kuchnia
7,30
5. Pokój dzienny
24,30
6. Schody
5,40
7. Wc
1,30
8. Kotłownia
9,30
9. Garaż jednostanowiskowy
17,50
Razem
79
79

Poddasze - 60,20 m²

Projekt domu Kornelia II z garażem 1-st. [A] - rzut poddasza, dom liczy 3 pokoje, 3 łazienki i wc

pomieszczenia
podłogi
10. Korytarz
6,90
6,90
11. Łazienka
8,90
13
12. Pokój
12,40
16,60
13. Łazienka
3,70
6,30
14. Pokój
14
19,70
15. Pokój
14,30
19,70
Razem
60,20
82,20

Podobne projekty (2008)

Zobacz wszystkie
PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Skarbek As (1546) KRD2695
Skarbek As (1546)
Dodano!
Dodano!
115,10 m²
4
2
1

4 440 zł

4 890 zł

Tooltip

Cena regularna

4 540 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Zdjęcie 1 projektu E-160 WAX1055
E-160
Dodano!
Dodano!
114,80 m²
4
2
0

5 990 zł

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Optymalny WAH1557
Optymalny
Dodano!
Dodano!
118,15 m²
4
2
0

5 536 zł

6 920 zł

Tooltip

Cena regularna

5 536 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu NewHouse 753 G1 w1 KRZ1108
NewHouse 753 G1 w1
Dodano!
Dodano!
102,49 m²
3
2
1

5 390 zł

5 890 zł

Tooltip

Cena regularna

5 690 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Skarbek Neo (1407) KRD2563
Skarbek Neo (1407)
Dodano!
Dodano!
101,60 m²
4
2
1

4 240 zł

4 690 zł

Tooltip

Cena regularna

4 340 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Sej-pro 044/1 energo ELW1030
Sej-pro 044/1 energo
Dodano!
Dodano!
101,16 m²
3
2
1

5 097 zł

5 397 zł

Tooltip

Cena regularna

5 097 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Modrzewiowy WAH1062
Modrzewiowy
Dodano!
Dodano!
116,67 m²
2
1
1

4 520 zł

5 650 zł

Tooltip

Cena regularna

4 520 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Zdjęcie 1 projektu Faro BBE1045
Faro
Dodano!
Dodano!
105 m²
4
2
0

3 900 zł

Autor: Archeco Dom dla Ciebie

112,30 m²

Wysokość ściany kolankowej
Tooltip
Wysokość ściany podpierającej dach. Jej wysokość wpływa na powierzchnię użytkową kondygnacji, na której się znajduje.

0,90 m

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

110 m²

Powierzchnia netto
Tooltip
Powierzchna wszystkich pomieszczeń w budynku mierzona na wysokości podłogi.

161,20 m²

Powierzchnia dachu

160,50 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

35°

Wysokość budynku
Tooltip

8,50 m

Min. szerokość działki
Tooltip

18,50 m

Min. długość działki
Tooltip

18,50 m

Opis szczegółowy

Fundamenty: betonowe. Ściany zewnętrzne: porotherm+styropian termo organika. Rodzaj stropu: teriva i. Elewacje: tynk strukturalny. Pokrycie dachu: dachówka ceramiczna.

Skonfiguruj dom
Zdjęcie 1 projektu Bergen 110 HUS1001
110,80 m²
3
Stan deweloperski brutto
469 000 zł 4 233 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Moly Smart 112 HHT1028
112 m²
3
Stan deweloperski brutto
553 375 zł 4 941 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Family Smart 70 HHT1006
111,77 m²
5
Stan deweloperski brutto
534 125 zł 5 046 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 110A HFX1045
111,58 m²
4
Stan deweloperski brutto
475 000 zł 4 257 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DH127U z garażem HDH1012
113,05 m²
3
Stan deweloperski brutto
874 908 zł 7 739 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Forest Smart 120 HHT1017
113,18 m²
4
Stan deweloperski brutto
535 459 zł 4 730 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom keramzytowy EP1 HAK1006
110,57 m²
3
Stan deweloperski brutto
493 700 zł 4 465 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 110B HFX1046
110,25 m²
3
Stan deweloperski brutto
475 000 zł 4 308 zł/m²

Opis projektu domu
Kornelia II z garażem 1-st. [A]

Projekt domu Kornelia II z garażem 1-st. [A] jest doskonałym rozwiązaniem dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom posiada typową bryłę, więc jego realizacja jest łatwa. W tym projekcie kalenica skierowana jest równolegle do drogi, co jest istotne ze względu na wymagania określone w planie zagospodarowania przestrzennego. Dom został stworzony do zabudowy wolnostojącej. W projekcie zaproponowano garaż jednostanowiskowy w bryle budynku. Konstrukcja budynku przykryta jest dachem dwuspadowym, dzięki czemu jest to tanie i proste rozwiązanie. Projekt Kornelia II z garażem 1-st. [A] to dom parterowy z poddaszem użytkowym, dzięki czemu możemy cieszyć się sporym metrażem nawet na stosunkowo niedużej działce. Warto zwrócić uwagę na przestronną część dzienną. Tworzy ją między innymi kuchnia, która dzięki swoim wymiarom jest w pełni ustawna i funkcjonalna. Zwolenników praktycznych rozwiązań niewątpliwie ucieszy fakt, iż przewidziano także miejsce na spiżarkę. Usytuowany w salonie kominek sprawi, iż wnętrze stanie się bardziej przytulne. W projekcie uwzględniono na parterze toaletę dla gości oraz dwie łazienki na poddaszu dla domowników. Strefa sypialniana składa się z trzech pokoi, co jest doskonałą opcją dla niedużej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Doskonałym miejscem do wypoczynku jest zaprojektowany przy domu taras. Budynek został zaprojektowany w technologii murowanej. Jego wygląd zewnętrzny uwydatnia cechy charakterystyczne dla stylu tradycyjnego, dlatego będzie prezentować się doskonale niezależnie od okolicy.