Sprawdź

Projekt domu Kameralny 1 WAW1009

Zapisz Dodano!
Porównaj Dodano!
ikona Pobierz i drukuj
5.0 1 opinia

1. Wiatrołap
4,10
2. Hall
7
3. Łazienka
5,60
4. Pokój
12,50
5. Pokój
16
6. Pokój
13,50
7. Pokój dzienny + jadalnia
38,60
8. Korytarz
12,30
9. Kuchnia
9,70
10. Spiżarnia
2,10
11. Pomieszczenie gospodarcze
2
12. Kotłownia
6,20
13. Garaż jednostanowiskowy
20,80
Razem
150,40
150,40

Pow. użytkowa

123,40 m²

Kąt dachu

30°

Wysokość budynku

6,65 m

Powierzchnia zabudowy

188,60 m²

Min. szer. i dł. działki

22,43 x 26,80 m

ikona Pobierz i drukuj

Kameralny 1 - WAW1009

ikona 123,40 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona3
Pokoje (bez salonu)
ikona 1
Łazienki (z toaletami)
ikona 1

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 150,40 m²

Projekt domu Kameralny 1 - rzut parteru, dom liczy 3 pokoje, 1 łazienki i wc

1. Wiatrołap
4,10
2. Hall
7
3. Łazienka
5,60
4. Pokój
12,50
5. Pokój
16
6. Pokój
13,50
7. Pokój dzienny + jadalnia
38,60
8. Korytarz
12,30
9. Kuchnia
9,70
10. Spiżarnia
2,10
11. Pomieszczenie gospodarcze
2
12. Kotłownia
6,20
13. Garaż jednostanowiskowy
20,80
Razem
150,40
150,40

Warianty projektu (1)

Projekt domu Kameralny 4
Kameralny 4
Dodano!
Dodano!
199,20 m²
5
3
1

5 360 zł

Podobne projekty (1907)

Zobacz wszystkie
PROMOCJA
Nowość
Zdjęcie 1 projektu NewHouse 771 w3 KRZ1156
NewHouse 771 w3
Dodano!
Dodano!
116,98 m²
3
2
2

5 390 zł

5 890 zł

Tooltip

Cena regularna

5 690 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Zdjęcie 1 projektu Domena 124 C WRW1337
Domena 124 C
Dodano!
Dodano!
129,37 m²
4
2
0

5 100 zł

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Sej-pro 054 energo ELW1035
Sej-pro 054 energo
Dodano!
Dodano!
118,10 m²
3
2
1

5 197 zł

5 497 zł

Tooltip

Cena regularna

5 197 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Dom przy Rubinowej 7 KRK1653
Dom przy Rubinowej 7
Dodano!
Dodano!
115,19 m²
3
2
1

3 690 zł

4 190 zł

Tooltip

Cena regularna

3 690 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Adela (1898) KRD3039
Adela (1898)
Dodano!
Dodano!
120,60 m²
3
2
2

4 140 zł

4 490 zł

Tooltip

Cena regularna

4 140 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Tamara modern WZ WOE1117
Tamara modern WZ
Dodano!
Dodano!
113,39 m²
3
2
1

4 499 zł

4 599 zł

Tooltip

Cena regularna

4 499 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Parterowy WAH1717
Parterowy
Dodano!
Dodano!
118,23 m²
3
2
1

6 032 zł

7 540 zł

Tooltip

Cena regularna

6 032 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Parterowy wąski 2 wariant B WAH1989
120,59 m²
3
2
1

5 432 zł

6 790 zł

Tooltip

Cena regularna

5 432 zł najniższa cena

Autor: Domy z Wizją

123,40 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

188,60 m²

Kubatura brutto
Tooltip
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) wszystkich pomieszczeń budynku, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).

630 m³

Powierzchnia dachu

309 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

30°

Wysokość budynku
Tooltip

6,65 m

Min. szerokość działki
Tooltip

22,43 m

Min. długość działki
Tooltip

26,80 m

Opis szczegółowy

Ściany: bloczek silikatowy + styropian - na etapie adaptacji projektu istnieje możliwość zamiany bloczka silikatowego na inny materiał o podobnych parametrach wytrzymałosciowych, np. na pustak ceramiczny. Elewacja: tynk, deska elewacyjna - deskę elewacyjną wykorzystaną jako materiał dekoracyjny można zamienić na etapie adaptacji projektu na inny, np. na płytkę klinkierową. Stropy: żelbetowe wylewane - na etapie adaptacji projektu istnieje możliwość zmiany technologii stropu na gęstożebrowy lub prefabrykowany.Dach: dachówka ceramiczna lub cementowa - konstrukcja więźby przewidziana pod pokrycie ciężkie dla I strefy wiatrowej i II strefy śniegowej.

Zdjęcie 1 projektu Bergen 130 HUS1002
130,40 m²
4
Stan deweloperski brutto
529 000 zł 4 057 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 120B HFX1048
123,51 m²
4
Stan deweloperski brutto
515 000 zł 4 170 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 120A HFX1047
122,73 m²
3
Stan deweloperski brutto
515 000 zł 4 196 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Twin Smart 170 HHT1031
121,95 m²
5
Stan deweloperski brutto
1 650 700 zł 13 536 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.3 z okapem HPK1013
121,46 m²
5
Stan deweloperski brutto
630 000 zł 5 187 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.3 bez okapu HPK1002
121,46 m²
5
Stan deweloperski brutto
617 300 zł 5 082 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany FastHome 120 HFX1033
120,04 m²
4
Stan deweloperski brutto
530 000 zł 4 415 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Emily Smart 120 HHT1026
120 m²
3
Stan deweloperski brutto
592 512 zł 4 938 zł/m²

Opis projektu domu
Kameralny 1

Projekt domu Kameralny 1 odpowiedni do zrealizowania na średniej szerokości działkę. Dom cechuje się bryłą w kształcie litery L, co sprawia, że oryginalnie się prezentuje. W tym projekcie kalenica usytuowana jest prostopadle do drogi, co jest bardzo istotne, gdy wymagają tego warunki zabudowy. Dom został stworzony do zabudowy wolnostojącej. W projekcie przewidziano garaż jednostanowiskowy wysunięty do przodu. Projekt jest idealną propozycją dla osób zainteresowanych domem z dachem kopertowym, dzięki czemu budynek prezentuje są bardzo efektownie. Projekt Kameralny 1 to dom parterowy, co sprawia, że komunikacja między pomieszczeniami jest bardzo wygodna. Uwzględniona w projekcie część dzienna z pewnością zadowoli osoby lubiące cieszyć się wspólnymi chwilami w rodzinnym gronie. Doskonale przemyślane rozwiązania w kuchni dają wiele możliwości aranżacyjnych oraz ułatwią codzienne korzystanie. Uwzględniona w projekcie spiżarka znacznie ułatwi zachowanie porządku. Jadalnia połączona z pokojem dziennym to rozwiązanie, które zyskuje coraz więcej zwolenników, ze względu na nowoczesny i przestronny wygląd wnętrza. Usytuowany w salonie kominek sprawi, iż wnętrze stanie się bardziej przytulne. Uwzględniona w projekcie łazienka posiada optymalne wymiary. Strefa sypialniana składa się z trzech pokoi, co jest doskonałą opcją dla niedużej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. W utrzymaniu porządku z pewnością pomoże nam przewidziane w projekcie pomieszczenie gospodarcze. Taras jest idealnym miejscem do organizowania rodzinnych spotkań i chwili relaksu. Projekt został wykonany w technologii murowanej, dzięki czemu podczas upałów dom utrzymuje przyjemny chłód. Kameralny 1 jest doskonałą propozycją dla Inwestorów szukających domu nowoczesnego, co jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących najnowsze rozwiązania.