Projekt domu Julia-2 - szkielet drewniany prefabryk. KRD2222

Projekt został
wycofany z oferty

W razie pytań prosimy o kontakt
z Centrum Obsługi Klienta
tel: 71 715 20 60

Pow. użytkowa
81 m²
Min. szer. działki  
17,2 m
Wysokość budynku
6,7 m
Pow. zabudowy
104,1 m²
Kubatura
576,2 m³
Kąt nach. dachu
30°
Pow. dachu
181,2 m²
Liczba pokoi
3

Opis projektu

Budynek Julia-2 - szkielet drewniany prefabryk. jest modyfikacją cieszącego się popularnością projektu Julia - szkielet drewniany prefabryk.. Projekt domu Julia-2 - szkielet drewniany prefabryk. to idealna propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom charakteryzuje się prostą bryłą, więc jego realizacja nie pochłonie zbyt wielu środków finansowych. Projekt ma usytuowaną kalenicę równolegle do drogi, co często określane jest w warunkach zabudowy. Dom został stworzony do zabudowy wolnostojącej. Projekt jest idealną propozycją dla osób zainteresowanych domem z dachem kopertowym, który należy do najsolidniejszych konstrukcji dachowych. Dom doskonale sprawdzi się w przypadku, gdy jego front znajduje się od strony południowej. Projekt Julia-2 - szkielet drewniany prefabryk. to dom parterowy, dzięki czemu poruszanie się po nim jest bardzo komfortowe. Warto zwrócić uwagę na przestronną część dzienną. Doskonale przemyślane rozwiązania w kuchni dają wiele możliwości aranżacyjnych oraz ułatwią codzienne korzystanie. Ciekawym elementem jest z pewnością usytuowany w salonie kominek, który nada wnętrzu niepowtarzalny klimat. W projekcie uwzględniono dwie komfortowe łazienki, co jest dobrym rozwiązaniem przy większej liczbie domowników. Potrzeby 2-4 osobowej rodziny spełnią przewidziane w projekcie trzy przestronne sypialnie. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Wewnętrzny układ przewiduje miejsce na garderobę, dzięki której utrzymanie porządku w pokojach stanie się o wiele łatwiejsze. Na komfortowe użytkowanie domu ma również wpływ uwzględnione w nim pomieszczenie gospodarcze. Dla urozmaicenia projektu autor zaplanował werandę, która dodaje uroku i jest niezwykle funkcjonalnym miejscem. Zalecana przez architekta technologia szkieletu drewnianego zapewnia krótki czas budowy. Jego wygląd zewnętrzny uwydatnia cechy charakterystyczne dla stylu tradycyjnego, dzięki czemu idealnie wpisze się w dowolny krajobraz.

Rzut kondygnacji projektu Julia-2 - szkielet drewniany prefabryk. - Rzut parteru

1 pokój dzienny + kuchnia
28,6 m²
2 pokój
10,4 m²
3 pokój
10,4 m²
4 pokój
7 m²
5 hall
5,8 m²
6 hall
5,6 m²
7 łazienka
5,1 m²
8 łazienka
3,1 m²
9 kotłownia
2,5 m²
10 wiatrołap
2,1 m²
11 garderoba
2 m²
12 pom. gospodarcze
1 m²
razem
83,6 m²

Bezpłatne dodatki do projektu

Wnętrza 3D w iDesigner Wnętrza do tego projektu nie są dostępne od ręki

Usytuowanie domu na działce

Usytuowanie projektu Julia-2 - szkielet drewniany prefabryk. na działce

Przekrój pionowy

Przekrój pionowy projektu Julia-2 - szkielet drewniany prefabryk.

Koszt budowy domu

stan zerowy
33 025 zł

stan surowy otwarty
74 017 zł

stan surowy zamknięty
16 636 zł

Wycena opracowana przez Extradom:

123 678 zł - orientacyjny koszt budowy domu do stanu surowego zamkniętego bez instalacji

Wycena stanowi wartość przybliżoną. W zależności od wykorzystanych materiałów oraz kosztów robót budowlanych może się ona różnić od rzeczywistych wydatków. Ostateczny koszt budowy domu zależy także od lokalizacji (w tym warunków lokalnych), czasu trwania budowy oraz ewentualnych zmian wprowadzonych na etapie adaptacji projektu.

Mapa budowy Sprawdź gdzie w Polsce budowany jest ten projekt

Technologia budowy domu

Technologia i konstrukcja: szkielet drewniany prefabryk. Ściany zewnętrzne: szkielet drewniany 27,5cm (14cm zasadnicza konstrukcja wypełniona wełną mineralną) + 10cm styropian. Ściany wewnętrzne: szkielet drewniany 19cm - 14cm zasadnicza konstrukcja wypełniona wełną mineralną, obłożona obustronnie płytami OSB-3 oraz płytami gipsowo - kartonowymi RIGIPS. Strop: drewniany. Konstrukcja dachu: drewniana, krokwiowa. Rodzaj schodów: brak. Typ ogrzewania: kocioł na gaz. Pokrycie dachu: dachówka cementowa. Elewacja: tynk silikatowy strukturalny.

Rekomendowani producenci

Elewacje

Autor: Archeton

Recenzje projektu Julia-2 - szkielet drewniany prefabryk.

  – 0 głosów

Projekt domu Julia-2 - szkielet drewniany prefabryk. należy do kategorii

Pozostałe wersje projektu Julia-2 - szkielet drewniany prefabryk.

Projekt domu Julia - szkielet drewniany prefabryk.

Bądź na bieżąco z extra promocjami!

Zostaw nam swój adres e-mail, będziemy Ci wysyłać najlepsze okazje

Podstawowe informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych