Sprawdź

Projekt domu Jawor wersja A WRD1017

1. Wiatrołap
3,70
2. Hall + schody
15,20
3. Pokój
11,70
4. Pokój dzienny + jadalnia
28,10
5. Kuchnia
12,40
6. Wc
2,20
7. Kotłownia
4,50
8. Garaż jednostanowiskowy
18,60
Razem
96,40
96,40

podłogi
1. Korytarz + schody
9,90
2. Pokój
13,80
3. Łazienka
10,70
4. Garderoba
3,80
5. Pokój
11,60
6. Pokój
11,40
Razem
61,20
61,20

Pow. użytkowa

132,70 m²

Kąt dachu

45°

Wysokość budynku

8,50 m

Powierzchnia zabudowy

137 m²

Min. szer. i dł. działki

20,6 x 21,50 m

ikona Pobierz i drukuj

Jawor wersja A - WRD1017

ikona 132,70 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona4
Pokoje (bez salonu)
ikona 2
Łazienki (z toaletami)
ikona 1

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 96,40 m²

Projekt domu Jawor wersja A - rzut parteru, dom liczy 4 pokoje, 2 łazienki i wc

1. Wiatrołap
3,70
2. Hall + schody
15,20
3. Pokój
11,70
4. Pokój dzienny + jadalnia
28,10
5. Kuchnia
12,40
6. Wc
2,20
7. Kotłownia
4,50
8. Garaż jednostanowiskowy
18,60
Razem
96,40
96,40

Poddasze - 61,20 m²

Projekt domu Jawor wersja A - rzut poddasza, dom liczy 4 pokoje, 2 łazienki i wc

podłogi
1. Korytarz + schody
9,90
2. Pokój
13,80
3. Łazienka
10,70
4. Garderoba
3,80
5. Pokój
11,60
6. Pokój
11,40
Razem
61,20
61,20

Podobne projekty (2133)

Zobacz wszystkie
PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Albatros WAH1506
Albatros
Dodano!
Dodano!
128,63 m²
4
3
1

5 024 zł

6 280 zł

Tooltip

Cena regularna

5 024 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Zdjęcie 1 projektu APS 289 + 2G ECO LUA1673
APS 289 + 2G ECO
Dodano!
Dodano!
122,40 m²
4
2
2

5 799 zł

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Reksio X 2G BSB1148
Reksio X 2G
Dodano!
Dodano!
121,47 m²
5
2
2

5 208 zł

5 600 zł

Tooltip

Cena regularna

4 839 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Zdjęcie 1 projektu Tyniec 02 KZB1016
Tyniec 02
Dodano!
Dodano!
138,28 m²
5
3
2

5 800 zł

Zdjęcie 1 projektu APS 166 NEW ECO LUA1675
APS 166 NEW ECO
Dodano!
Dodano!
136 m²
5
3
2

4 899 zł

Zdjęcie 1 projektu APS 184 NEW ECO LUA1677
APS 184 NEW ECO
Dodano!
Dodano!
132,20 m²
4
2
1

4 899 zł

Zdjęcie 1 projektu APS 149 NEW ECO LUA1625
APS 149 NEW ECO
Dodano!
Dodano!
135,50 m²
4
2
1

4 699 zł

Zdjęcie 1 projektu Kompaktowy 02A KZB1020
Kompaktowy 02A
Dodano!
Dodano!
134,29 m²
4
2
1

5 800 zł

Autor: Horyzont Pracownia Projektowa

132,70 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

137 m²

Powierzchnia dachu

250 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

45°

Wysokość budynku
Tooltip

8,50 m

Min. szerokość działki
Tooltip

20,60 m

Min. długość działki
Tooltip

21,50 m

Opis szczegółowy

Fundamenty: betonowe. Ściany zewnętrzne: gazobeton 36,5 cm. Ściany wewnętrzne: bloczki gazobetonowe 24 cm. Strop: gęstożebrowy Teriva I. Pokrycie dachowe: dachówka ceramiczna.

Zdjęcie 1 projektu Bergen 130 HUS1002
130,40 m²
4
Stan deweloperski brutto
529 000 zł 4 057 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 130B HFX1040
132,68 m²
5
Stan deweloperski brutto
575 000 zł 4 334 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 130A HFX1037
133,03 m²
4
Stan deweloperski brutto
575 000 zł 4 322 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany FastHome 130A HFX1032
131,73 m²
4
Stan deweloperski brutto
590 000 zł 4 479 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany FastHome 130B HFX1034
131,14 m²
4
Stan deweloperski brutto
599 000 zł 4 568 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DEX136 HDX1002
136 m²
4
Stan deweloperski brutto
895 700 zł 6 586 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.5 HPK1004
138,67 m²
5
Stan deweloperski brutto
787 200 zł 5 677 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.1 z okapem HPK1000
139,44 m²
3
Stan deweloperski brutto
734 000 zł 5 264 zł/m²

Opis projektu domu
Jawor wersja A

Projekt domu Jawor wersja A jest doskonałym rozwiązaniem dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom posiada typową bryłę, więc będzie się dobrze prezentował niezależnie od otoczenia. W tym projekcie kalenica usytuowana jest prostopadle do drogi, co jest bardzo istotne, gdy wymaga tego plan zagospodarowania przestrzennego. Jest przeznaczony do zabudowy wolnostojącej. W projekcie uwzględniono garaż jednostanowiskowy wysunięty do przodu. Konstrukcja budynku przykryta jest dachem naczółkowym, który się prezentuje. Projekt Jawor wersja A to dom parterowy z poddaszem użytkowym, dzięki czemu domownicy mogą cieszyć się większą prywatnością.Uwzględniona w projekcie część dzienna z pewnością zadowoli osoby lubiące cieszyć się wspólnymi chwilami w rodzinnym gronie. Zaplanowana w projekcie kuchnia zamknięta jest oazą dla kucharza, który może kontynuować swoją pasję bez przeszkadzania innym domownikom. W kuchni znajduje się stół, dzięki któremu zyskuje ona na funkcjonalności. Jadalnia połączona z pokojem dziennym to rozwiązanie, które zyskuje coraz więcej zwolenników, ze względu na nowoczesny i przestronny wygląd wnętrza. Ciekawym elementem jest z pewnością usytuowany w salonie kominek, który nada wnętrzu niepowtarzalny klimat. Atutami projektu jest uwzględniona na dole, osobna ubikacja dla gości oraz przestronna i w pełni komfortowa łazienka przewidziana na wyższej kondygnacji. W domu znajdują się trzy wygodne sypialnie, co sprawia iż jest on doskonałym wyborem dla 4-6 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Rodzinne spotkania w słonecznie dni uprzyjemni przewidziany przy domu taras. Projekt powstał z myślą o Inwestorach, którzy planują zbudować dom w technologii murowanej. Jawor wersja A zadowoli Inwestorów ceniących cechy stylu tradycyjnego, dzięki czemu idealnie wpisze się w dowolny krajobraz.