Sprawdź

Projekt domu Jarząbek II z garażem 1-st. bliźniak [A-BL2] WRF1762

1. Wiatrołap
2,50
2. Korytarz
5,60
3. Schody
3,60
4. Pokój
9,40
5. Pokój dzienny + kuchnia
27,80
6. Spiżarnia
1,50
7. Łazienka
2,40
8. Kotłownia
5,70
9. Garaż jednostanowiskowy
17,90
Razem
76,40
76,40

pomieszczenia
podłogi
10. Korytarz
5,80
5,80
11. Pokój
10
16
12. Pokój
10,10
15,90
13. Pokój
13,70
22,10
14. Łazienka
8,10
13,20
Razem
47,70
73

Pow. użytkowa

200,60 m²

Kąt dachu

35°

Wysokość budynku

7,90 m

Powierzchnia zabudowy

192,40 m²

Min. szer. i dł. działki

27,2 x 18,30 m

ikona Pobierz i drukuj

Jarząbek II z garażem 1-st. bliźniak [A-BL2] - WRF1762

ikona 200,60 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona4
Pokoje (bez salonu)
ikona 2
Łazienki (z toaletami)
ikona 1

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 76,40 m²

Projekt domu Jarząbek II z garażem 1-st. bliźniak [A-BL2] - rzut parteru, dom liczy 4 pokoje, 2 łazienki i wc

1. Wiatrołap
2,50
2. Korytarz
5,60
3. Schody
3,60
4. Pokój
9,40
5. Pokój dzienny + kuchnia
27,80
6. Spiżarnia
1,50
7. Łazienka
2,40
8. Kotłownia
5,70
9. Garaż jednostanowiskowy
17,90
Razem
76,40
76,40

Poddasze - 47,70 m²

Projekt domu Jarząbek II z garażem 1-st. bliźniak [A-BL2] - rzut poddasza, dom liczy 4 pokoje, 2 łazienki i wc

pomieszczenia
podłogi
10. Korytarz
5,80
5,80
11. Pokój
10
16
12. Pokój
10,10
15,90
13. Pokój
13,70
22,10
14. Łazienka
8,10
13,20
Razem
47,70
73

Warianty projektu (4)

Projekt domu Jarząbek II z garażem 1-st. szeregówka [A-SZ]
101,10 m²
4
2
1

5 390 zł

Projekt domu Jarząbek II z garażem 1-st. [A]
100,30 m²
4
2
1

4 990 zł

Projekt domu Jarząbek II z garażem 1-st. szeregówka [wariant A-SZL]
Jarząbek II z garażem 1-st. szeregówka [wariant A-SZL]
101,10 m²

5 390 zł

Projekt domu Jarząbek II z garażem 1-st. szeregówka [wariant A-SZP]
Jarząbek II z garażem 1-st. szeregówka [wariant A-SZP]
101,10 m²

5 390 zł

Podobne projekty (845)

Zobacz wszystkie
PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu NewHouse 764 KRZ1144
NewHouse 764
Dodano!
Dodano!
190,41 m²
5
3
2

6 290 zł

6 790 zł

Tooltip

Cena regularna

6 490 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Nowość
Zdjęcie 1 projektu LK&1841 LKP1016
LK&1841
Dodano!
Dodano!
196,19 m²
4
3
2

10 440 zł

Nowość
Zdjęcie 1 projektu LK&1679 LKP1076
LK&1679
Dodano!
Dodano!
196,19 m²
4
3
2

12 000 zł

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu HomeKoncept 37 KRX1042
HomeKoncept 37
Dodano!
Dodano!
185,49 m²
4
3
2

7 790 zł

8 290 zł

Tooltip

Cena regularna

7 461 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu NewHouse 765 KRZ1146
NewHouse 765
Dodano!
Dodano!
186,14 m²
5
3
2

6 290 zł

6 790 zł

Tooltip

Cena regularna

6 490 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Amanda wariant B WAH1605
Amanda wariant B
Dodano!
Dodano!
192,89 m²
4
3
2

5 472 zł

6 840 zł

Tooltip

Cena regularna

5 472 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu NewHouse 703 KRZ1068
NewHouse 703
Dodano!
Dodano!
218,95 m²
5
4
2

7 190 zł

7 690 zł

Tooltip

Cena regularna

6 990 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Nowość
Zdjęcie 1 projektu LK&1712 LKP1034
LK&1712
Dodano!
Dodano!
185,34 m²
4
3
2

12 000 zł

Autor: Archeco Dom dla Ciebie

200,60 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

192,40 m²

Powierzchnia netto
Tooltip
Powierzchna wszystkich pomieszczeń w budynku mierzona na wysokości podłogi.

298,80 m²

Powierzchnia dachu

288 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

35°

Wysokość budynku
Tooltip

7,90 m

Min. szerokość działki
Tooltip

27,20 m

Min. długość działki
Tooltip

18,30 m

Energooszczędność Energooszczędność

Oze Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?
Ogrzewanie główne

Paliwo stałe (OZE) - szczegóły

Interesuje Cię inne źródło ogrzewania? Wyślij zapytanie lub zadzwoń do doradcy

Wentylacja

Grawitacyjna - szczegóły

Instalacje w projekcie

Ogrzewanie kominkowe z płaszczem wodnym
Kolektory słoneczne

Opis szczegółowy

Fundamenty: betonowe. Ściany zewnętrzne: porotherm+styropian termo organika. Rodzaj stropu: teriva i. Elewacje: tynk strukturalny. Pokrycie dachu: dachówka cem. lub cer.

Zdjęcie 1 projektu Bergen 130 HUS1002
130,40 m²
4
Stan deweloperski brutto
529 000 zł 4 057 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.12 z okapem HPK1021
190,98 m²
5
Stan deweloperski brutto
916 500 zł 4 799 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.12 bez okapu HPK1020
190,98 m²
5
Stan deweloperski brutto
886 500 zł 4 642 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.6 HPK1005
176,69 m²
4
Stan deweloperski brutto
972 700 zł 5 505 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 170A HFX1049
175,42 m²
3
Stan deweloperski brutto
650 000 zł 3 705 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 170B HFX1050
175,12 m²
4
Stan deweloperski brutto
650 000 zł 3 712 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Viking Smart 220 HHT1032
163,86 m²
4
Stan deweloperski brutto
1 095 606 zł 6 686 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DH174 HDH1009
162,97 m²
4
Stan deweloperski brutto
1 026 000 zł 6 296 zł/m²

Opis projektu domu
Jarząbek II z garażem 1-st. bliźniak [A-BL2]

Jarząbek II to mały domek w układzie kalenicowym, zaprojektowany z myślą o ekonomicznej budowie o użytkowaniu dla 3-4 osobowej rodziny. Parter zawiera w sobie salon z kuchnią (niewielka spiżarnia przy kuchni), pokój gościnny, wiatrołap, hol, łazienkę z natryskiem oraz garaż i kotłownię na paliwo stałe. Na poddasze prowadzą wygodne schody. Poddasze mieści w sobie sporą łazienkę oraz trzy sypialnie. Architektura Jarząbka II łączy w sobie elementy tradycyjne i nowoczesne.
Czytaj więcej

Informacje dodatkowe

Budynek dwulokalowy posadowiony na wspólnym fundamencie. Jeśli planujesz budowę na osobnych działkach zamów pojedyncze segmenty: podstawa + lustro. Projekt jest w fazie koncepcji. Przy zakupie projektu należy zapłacić 35% zaliczki. Zaliczka jest bezzwrotna w przypadku zwrotu lub rezygnacji z zamówienia.

Opinie o projekcie domu
Jarząbek II z garażem 1-st. bliźniak [A-BL2]

Opinie niezweryfikowane

Bądź pierwszy!
Ten projekt nie ma jeszcze opinii, bądź pierwszy!