Sprawdź

Projekt domu Jagódka WRC1899

1. Wiatrołap
6,84
2. Hall
5,25
3. Kuchnia
10,21
4. Pokój dzienny
23,14
5. Łazienka
3,19
6. Korytarz
6,23
7. Pokój
11,78
8. Pokój
11,14
9. Pokój
13,36
10. Pokój
9,35
11. Łazienka
4,10
12. Kotłownia
6
Razem
110,59
110,59

Pow. użytkowa

104,59 m²

Kąt dachu

25°

Wysokość budynku

5,76 m

Powierzchnia zabudowy

148,38 m²

Min. szer. i dł. działki

22,2 x 17,50 m

ikona Pobierz i drukuj

Jagódka - WRC1899

ikona 104,59 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona4
Pokoje (bez salonu)
ikona 2
Łazienki (z toaletami)
ikona 0

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 110,59 m²

Projekt domu Jagódka - rzut parteru, dom liczy 4 pokoje, 2 łazienki i wc

1. Wiatrołap
6,84
2. Hall
5,25
3. Kuchnia
10,21
4. Pokój dzienny
23,14
5. Łazienka
3,19
6. Korytarz
6,23
7. Pokój
11,78
8. Pokój
11,14
9. Pokój
13,36
10. Pokój
9,35
11. Łazienka
4,10
12. Kotłownia
6
Razem
110,59
110,59

Podobne projekty (1899)

Zobacz wszystkie
PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Dom przy Bukowej 49 KRK1666
Dom przy Bukowej 49
Dodano!
Dodano!
100 m²
4
2
0

2 990 zł

3 590 zł

Tooltip

Cena regularna

3 090 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Nowość
Zdjęcie 1 projektu Planujdom 212 ABP1002
Planujdom 212
Dodano!
Dodano!
112,68 m²
3
2
0

4 390 zł

Zdjęcie 1 projektu Simple 3 WRD2439
Simple 3
Dodano!
Dodano!
103,60 m²
3
1
1

4 200 zł

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Mahoń 4 BSA2374
Mahoń 4
Dodano!
Dodano!
111,60 m²
3
1
1

4 749 zł

5 349 zł

Tooltip

Cena regularna

4 849 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Mati BSE1273
Mati
Dodano!
Dodano!
99,95 m²
3
3
0

4 680 zł

5 200 zł

Tooltip

Cena regularna

4 940 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Serenita WOF1261
Serenita
Dodano!
Dodano!
107,91 m²
4
2
0

4 099 zł

4 299 zł

Tooltip

Cena regularna

4 099 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Dom przy Przyjemnej 18 bis KRK1511
Dom przy Przyjemnej 18 bis
Dodano!
Dodano!
97,06 m²
3
1
1

3 590 zł

4 190 zł

Tooltip

Cena regularna

3 690 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Miluś WAH1248
Miluś
Dodano!
Dodano!
104,63 m²
4
2
1

4 760 zł

5 950 zł

Tooltip

Cena regularna

4 760 zł najniższa cena

Autor: Pracownia Projektowa ARCHIPELAG

104,59 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

148,38 m²

Powierzchnia netto
Tooltip
Powierzchna wszystkich pomieszczeń w budynku mierzona na wysokości podłogi.

128,78 m²

Kubatura netto
Tooltip
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) pomieszczeń budynku, bez strychu, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).

344,60 m³

Powierzchnia dachu

195 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

25°

Wysokość budynku
Tooltip

5,76 m

Szerokość elewacji

14,20 m

Długość elewacji

12,60 m

Min. szerokość działki
Tooltip

22,20 m

Min. długość działki
Tooltip

17,50 m

Energooszczędność Energooszczędność

Oze Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?
Ep
Tooltip
Energia pierwotna określa ilość energii nieodnawialnej potrzebnej w ciągu roku do ogrzewania czy też ogrzania wody użytkowej z uwzględnieniem kosztów produkcji i transportu surowców energetycznych.

93 kWh/(m²rok)

Opis szczegółowy

Ściany zewnętrzne: murowane, dwuwarstwowe, beton komórkowy 24 cm, ocieplenie 12 cm. Strop: gęstożebrowy Teriva, ocieplenie wełna mineralna 25 cm. Dach: konstrukcja drewniana, dachówka ceramiczna firmy Röben, więźba dachowa dostępna również w systemie prefabrykacji drewnianej. Ogrzewanie: kocioł gazowy, rozprowadzenie ciepła: grzejniki. Wentylacja: grawitacyjna. Elewacje: tynk cienkowarstwowy mineralny w kolorze TO-PA001 z palety firmy Termo Organika. Stolarka: drewniana, PVC lub aluminiowa, rolety zewnętrzne w systemie CleverBox firmy BeClever.

Skonfiguruj dom
Zdjęcie 1 projektu Bergen 110 HUS1001
110,80 m²
3
Stan deweloperski brutto
469 000 zł 4 233 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DH127 HDH1008
104,71 m²
3
Stan deweloperski brutto
602 100 zł 5 750 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Green Smart 120 HHT1027
105,59 m²
5
Stan deweloperski brutto
586 400 zł 5 554 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DEX106 HDX1001
106 m²
3
Stan deweloperski brutto
732 950 zł 6 915 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Spruce Smart 112 HHT1030
102,60 m²
3
Stan deweloperski brutto
550 500 zł 5 365 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom keramzytowy Essenzia 110 HRK1001
107 m²
3
Stan deweloperski brutto
478 440 zł 4 471 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany E.1 HPK1017
107,27 m²
3
Stan deweloperski brutto
535 695 zł 4 994 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.8 HPK1007
108,05 m²
4
Stan deweloperski brutto
624 000 zł 5 775 zł/m²

Opis projektu domu
Jagódka

Projekt domu Jagódka to ciekawa propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom charakteryzuje się typową bryłą, więc będzie się dobrze prezentował niezależnie od otoczenia. W tym projekcie kalenica usytuowana jest równolegle do drogi, co jest istotne ze względu na wymagania określone w warunkach zabudowy. Dom został zaprojektowany z myślą o zabudowie wolnostojącej. Konstrukcja budynku zwieńczona jest dachem kopertowym, który doskonale się prezentuje. Projekt Jagódka to dom parterowy, co jest z pewnością ogromnym plusem w przypadku osób starszych, niepełnosprawnych oraz małżeństw z małymi dziećmi. Autor projektu przewidział w nim ciekawie prezentującą się strefę dzienną. Tworzy ją między innymi funkcjonalna kuchnia, którą każdy Inwestor swobodnie dostosuje do swoich potrzeb. Dodatkowo w salonie przewidziano kominek, nadający wnętrzu niepowtarzalny klimat. W domu znajdują się dwie komfortowe łazienki, co jest szczególnie przydatne podczas odwiedzin gości. Część nocna składa się z czterech sypialni, dlatego też dom jest odpowiedni dla 4-6 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Efektowny taras pozwala na kontakt z naturą bez zbytniego oddalania się od domowego zacisza. Projekt powstał z myślą o Inwestorach, którzy planują zbudować dom w technologii murowanej. W jego bryle widoczne są rozwiązania nawiązujące do stylu dworkowego i idealnie wpisze się w wiejski krajobraz.
Czytaj więcej