Projekt domu Iwo G1 WRC2585

Cena projektu: 2 400 zł

Do 30 dni wymiana projektu jest bezpłatna. Po 30 dniach od daty zakupu pobieramy opłatę manipulacyjną w wysokości 50% wartości całej dokumentacji. Wymieniać można tylko niezniszczone projekty. Wymiana tylko w ramach tego samego rodzaju budynku.

starter

Promocja Archipelag

Udostępnij
Pow. użytkowa
106,95 m²
Min. szer. działki
22,3 m
Wysokość budynku
6,88 m
Pow. zabudowy
177,85 m²
Kubatura
393,26 m³
Kąt nach. dachu
25°
Pow. dachu
208 m²
EUco
29 kWh/(m²rok)
Liczba pokoi
3
Stan. garażowe
1

Opis projektu

Projekt domu Iwo G1 to idealna propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Bryła budynku posiada formę prostą, więc jego realizacja nie pochłonie zbyt wielu środków finansowych. Projekt należy do kategorii domów z kalenicą usytuowaną równolegle do drogi, co jest bardzo istotnie, gdy wymaga tego plan zagospodarowania przestrzennego. Projekt został stworzony z myślą o działkach pozwalających na usytuowanie domu w zabudowie wolnostojącej. Autor projektu uwzględnił garaż jednostanowiskowy w linii budynku. Bryła budynku przykryta jest dachem dwuspadowym, dzięki czemu jest to tanie i proste rozwiązanie. Projekt Iwo G1 to dom parterowy, co jest z pewnością ogromnym plusem w przypadku osób starszych, niepełnosprawnych oraz małżeństw z małymi dziećmi. Sercem domu jest przestronna strefa dzienna, która sprzyja spędzaniu wspólnego czasu w gronie najbliższych. Projekt przewiduje zamkniętą kuchnię. Takie rozwiązanie umożliwia łatwiejsze zagospodarowanie i rozmieszczenia mebli. Uwzględniona w projekcie spiżarka znacznie ułatwi zachowanie porządku. Uwzględniona w projekcie jadalnia to doskonałe rozwiązanie dla osób lubiących przyjmować gości i organizować rodzinne, kameralne przyjęcia.Usytuowany w salonie kominek nie tylko świetnie się prezentuje, ale także zapewni przyjemne ciepło w chłodniejsze dni. W domu znajdują się dwie komfortowe łazienki, co jest szczególnie przydatne podczas odwiedzin gości. W domu znajdują się trzy wygodne sypialnie, co sprawia iż jest on doskonałym wyborem dla 2-4 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Doskonałym miejscem do wypoczynku jest zaprojektowany przy domu taras. Projekt powstał z myślą o Inwestorach, którzy planują zbudować dom w technologii murowanej. W jego bryle widoczne są rozwiązania nawiązujące do stylu nowoczesnego, co jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących najnowsze rozwiązania.

Rzut kondygnacji projektu Iwo G1 - Rzut parteru

1 wiatrołap
3,31 m²
2 hall
9,56 m²
3 kuchnia
8,55 m²
4 spiżarnia
1,45 m²
5 jadalnia
7,51 m²
6 pokój dzienny
22,53 m²
7 łazienka
1,91 m²
8 korytarz
7,56 m²
9 pokój
16,13 m²
10 pokój
10,77 m²
11 pokój
8,83 m²
12 łazienka
8,84 m²
13 kotłownia
6,75 m²
14 garaż jednostan.
18,68 m²
razem
132,38 m²
BEZPŁATNE POZWOLENIE NA ZMIANY Dopasuj projekt do swoich potrzeb
BEZPŁATNE RYSUNKI SZCZEGÓŁOWE Sprawdź dokładne wymiary

Usytuowanie domu na działce

Usytuowanie projektu Iwo G1 na działce

Przekrój pionowy

Przekrój pionowy projektu Iwo G1
Analiza MPZP/WZSprawdź czy możesz wybudować ten projekt na swojej działce

Koszt budowy domu

stan zerowy
46 815 zł

stan surowy otwarty
93 494 zł

stan surowy zamknięty
18 086 zł

Extra Index to opracowany przez Extradom Indeks Kosztów Budowy Domu. Powyższa wycena stanowi wartość przybliżoną. W zależności od wykorzystanych materiałów oraz kosztów robót budowlanych może się różnić od rzeczywistych wydatków.

Orientacyjny koszt budowy domu w stanie surowym zamkniętym bez instalacji na podstawie kosztorysu: 215 400 zł. Różnica w kosztach wynika z rodzaju planowanych robót, przyjętych cen jednostkowych oraz wysokości wynagrodzenia wykonawcy w kosztorysie ustalonym przez autora.

Mapa budowy Sprawdź gdzie w Polsce budowany jest ten projekt

Technologia budowy domu

Ściany zewnętrzne: murowane, dwuwarstwowe, beton komórkowy 24 cm, ocieplenie 20 cm. Strop: strop międzypiętrowy gęstożebrowy, ocieplenie wełna mineralna 30 cm. Dach: konstrukcja drewniana, dachówka ceramiczna płaska lub inna o podobnych parametrach. Rozwiązania instalacyjne: ogrzewanie: kocioł gazowy kondensacyjny, rozprowadzenie ciepła: grzejniki, wentylacja: grawitacyjna. Elewacje: tynk cienkowarstwowy mineralny, okładzina z płyty HPL z naturalną okleiną drewnianą. Stolarka: drewniana, PVC lub aluminiowa.

Rekomendowani producenci

Elewacje

Autor: Pracownia Projektowa ARCHIPELAG

Recenzje projektu Iwo G1

  – 0 głosów

Projekt domu Iwo G1 należy do kategorii

Pozostałe wersje projektu Iwo G1

Projekt domu Iwo II G2 energo plus

Projekty podobne do Iwo G1 WRC2585

Projekt domu Dom przy Bukowej 6 -150

Dom przy Bukowej 6

106,53 m²

Projekt domu AJR 03 wersja A1 z garażem -150

Projekt domu Julek styl z garażem 1-st. [A] -1000

Projekt domu Julek PS z garażem 1-st. [A] -50

Projekt domu Julek z garażem 1-st. [A] -50

Projekt domu Radostowo N DM-6503 N