JBL GO 4 w prezencie 🎸

Sprawdź

Projekt domu Irys 2 A z powiększoną kotłownią, podwójny garaż WRD1743

1. Wiatrołap
3,30
2. Hall + schody
13,10
3. Kuchnia
17,50
4. Kotłownia
7
5. Pokój dzienny + jadalnia
45,20
6. Pokój
15,20
7. Łazienka
6,10
8. Łazienka
7,70
9. Pokój
12,80
10. Wc
1,40
11. Garaż dwustanowiskowy
33,50
Razem
162,80
162,80

podłogi
1. Hall + schody
28,50
2. Pokój
19,20
3. Pokój
16,30
4. Łazienka
7,70
Razem
71,70
71,70
5. Taras
32

Pow. użytkowa

194 m²

Kąt dachu

23°

Wysokość budynku

7,60 m

Powierzchnia zabudowy

228 m²

ikona Pobierz i drukuj

Irys 2 A z powiększoną kotłownią, podwójny garaż - WRD1743

ikona 194 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona4
Pokoje (bez salonu)
ikona 4

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 162,80 m²

Parter projektu Irys 2 A z powiększoną kotłownią, podwójny garaż

1. Wiatrołap
3,30
2. Hall + schody
13,10
3. Kuchnia
17,50
4. Kotłownia
7
5. Pokój dzienny + jadalnia
45,20
6. Pokój
15,20
7. Łazienka
6,10
8. Łazienka
7,70
9. Pokój
12,80
10. Wc
1,40
11. Garaż dwustanowiskowy
33,50
Razem
162,80
162,80

Poddasze - 71,70 m²

Poddasze projektu Irys 2 A z powiększoną kotłownią, podwójny garaż

podłogi
1. Hall + schody
28,50
2. Pokój
19,20
3. Pokój
16,30
4. Łazienka
7,70
Razem
71,70
71,70
5. Taras
32

Podobne projekty (638)

Zobacz wszystkie
PREZENT 🎸
Zdjęcie 1 projektu Dom z widokiem 3 WAH1656
Dom z widokiem 3
Dodano!
Dodano!
186,93 m²
4
3
2

9 800 zł

PREZENT 🎸
Zdjęcie 1 projektu Hiacynt WAH1953
Hiacynt
Dodano!
Dodano!
210,18 m²
4
3
2

9 400 zł

PREZENT 🎸
Zdjęcie 1 projektu Eco 42 dwulokalowy WOZ1065
Eco 42 dwulokalowy
Dodano!
Dodano!
177,16 m²
6
4
0

8 698 zł

PREZENT 🎸
Zdjęcie 1 projektu Dom z widokiem 3 F WAH1849
Dom z widokiem 3 F
Dodano!
Dodano!
195,05 m²
4
2
2

9 800 zł

PREZENT 🎸
Zdjęcie 1 projektu Frigg BBI1013
Frigg
Dodano!
Dodano!
182,88 m²
3
3
2

5 500 zł

PREZENT 🎸
Zdjęcie 1 projektu Dom z widokiem 3 wariant B WAH1790
Dom z widokiem 3 wariant B
Dodano!
Dodano!
210,95 m²
4
3
2

9 800 zł

PREZENT 🎸
Zdjęcie 1 projektu Hiacynt 6 WAH2060
Hiacynt 6
Dodano!
Dodano!
181,34 m²
4
3
2

9 100 zł

PREZENT 🎸
Zdjęcie 1 projektu Dom z widokiem 3 wariant C WAH1821
Dom z widokiem 3 wariant C
Dodano!
Dodano!
202,97 m²
5
3
2

9 800 zł

Autor: Horyzont Pracownia Projektowa

194 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

228 m²

Powierzchnia dachu

250,70 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

23°

Wysokość budynku
Tooltip

7,60 m

Min. szerokość działki
Tooltip

26,20 m

Opis szczegółowy

Fundamenty: betonowe. Ściany zewnętrzne: gazobeton 36,5cm. Ściany wewnętrzne: bloczki gazobetonowe 24cm. Strop: gęstożebrowy Teriva I. Pokrycie dachowe: dachówka ceramiczna.

Zdjęcie 1 projektu Bergen 130 HUS1002
130,40 m²
4
Stan deweloperski brutto
529 000 zł 4 057 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.12 z okapem HPK1021
190,98 m²
5
Stan deweloperski brutto
916 500 zł 4 799 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.12 bez okapu HPK1020
190,98 m²
5
Stan deweloperski brutto
886 500 zł 4 642 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.6 HPK1005
176,69 m²
4
Stan deweloperski brutto
972 700 zł 5 505 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 170A HFX1049
175,42 m²
3
Stan deweloperski brutto
650 000 zł 3 705 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 170B HFX1050
175,12 m²
4
Stan deweloperski brutto
650 000 zł 3 712 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Viking Smart 220 HHT1032
163,86 m²
4
Stan deweloperski brutto
1 095 606 zł 6 686 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DH174 HDH1009
162,97 m²
4
Stan deweloperski brutto
1 026 000 zł 6 296 zł/m²

Opis projektu domu
Irys 2 A z powiększoną kotłownią, podwójny garaż

Budynek Irys 2 wersja A z podw. garażem paliwo stałe został stworzony na wzór znanego projektu Irys 2 wersja A z podwójnym garażem. Projekt domu Irys 2 wersja A z podw. garażem paliwo stałe zaprojektowany z myślą o inwestorach posiadających średniej szerokości działkę. Dom cechuje się bryłą w kształcie litery L, co pozwala na łatwy podział na strefy. Uwzględniony w nim wykusz nadaje konstrukcji wyjątkowego charakteru. W tym projekcie kalenica usytuowana jest równolegle do drogi, co często określane jest w warunkach zabudowy. Projekt został stworzony z myślą o działkach pozwalających na usytuowanie domu w zabudowie wolnostojącej. W projekcie uwzględniono garaż dwustanowiskowy w linii budynku. Jest to również doskonała propozycja dla osób szukających domu z dachem dwuspadowym, i wykonanie więźby oraz jej pokrycie jest ekonomiczne i nie zajmuje wiele czasu. Projekt Irys 2 wersja A z podw. garażem paliwo stałe to dom parterowy z poddaszem użytkowym, dzięki czemu mamy możliwość zagospodarowania większej powierzchni. Uwzględniona w projekcie część dzienna z pewnością zadowoli osoby lubiące cieszyć się wspólnymi chwilami w rodzinnym gronie. Doskonale przemyślane rozwiązania w kuchni dają wiele możliwości aranżacyjnych oraz ułatwią codzienne korzystanie. W domu przewidziano jadalnię połączoną z salonem. Takie rozwiązanie daje wiele możliwości aranżacji strefy dziennej. Usytuowany w salonie kominek nie tylko świetnie się prezentuje, ale także zapewni przyjemne ciepło w chłodniejsze dni. Część nocna składa się z czterech sypialni, dlatego też dom jest odpowiedni dla 4-6 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Wnętrze domu posiada nowoczesny charakter, ze względu na przewidzianą w nim antresolę. Taras daje możliwość kontaktu z przyrodą i sprzyja wypoczynkowi. Projekt został wykonany w technologii murowanej, dzięki czemu podczas upałów dom utrzymuje przyjemny chłód. Irys 2 wersja A z podw. garażem paliwo stałe jest doskonałą propozycją dla Inwestorów szukających domu tradycyjnego, dzięki czemu idealnie wpisze się w dowolny krajobraz.