Sprawdź

Projekt domu HomeKoncept 97 G2 KRX1176

1. Wiatrołap
3,42
2. Garderoba
1,52
3. Kuchnia
10,79
4. Spiżarnia
1,04
5. Pokój dzienny + jadalnia
33,08
6. Korytarz
5,38
7. Pokój
16,01
8. Pokój
11,48
9. Pokój
11,51
10. Łazienka
5,29
11. Kotłownia
3,04
12. Łazienka
3,53
13. Garaż dwustanowiskowy
36,49
Razem
142,58
142,58
14. Taras
50,20
15. Taras
15,26

Pow. użytkowa

106,09 m²

Kąt dachu

25°

Wysokość budynku

7,16 m

Powierzchnia zabudowy

180,96 m²

Min. szer. i dł. działki

24,75 x 22,07 m

ikona Pobierz i drukuj

HomeKoncept 97 G2 - KRX1176

ikona 106,09 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona3

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 142,58 m²

Projekt domu HomeKoncept 97 G2 - rzut parteru, dom liczy 3 pokoje, 2 łazienki i wc

1. Wiatrołap
3,42
2. Garderoba
1,52
3. Kuchnia
10,79
4. Spiżarnia
1,04
5. Pokój dzienny + jadalnia
33,08
6. Korytarz
5,38
7. Pokój
16,01
8. Pokój
11,48
9. Pokój
11,51
10. Łazienka
5,29
11. Kotłownia
3,04
12. Łazienka
3,53
13. Garaż dwustanowiskowy
36,49
Razem
142,58
142,58
14. Taras
50,20
15. Taras
15,26

Podobne projekty (1520)

Zobacz wszystkie
Nowość
Zdjęcie 1 projektu Planujdom 202 ABP1005
Planujdom 202
Dodano!
Dodano!
113,39 m²
2
2
1

4 160 zł

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Domidea 3 w2 WAC1104
Domidea 3 w2
Dodano!
Dodano!
114,46 m²
3
3
2

5 235 zł

5 535 zł

Tooltip

Cena regularna

5 235 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Zdjęcie 1 projektu D21-9B G2 WSA1014
D21-9B G2
Dodano!
Dodano!
108,99 m²
3
2
2

6 500 zł

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu APS 347+G LUA1589
APS 347+G
Dodano!
Dodano!
98,20 m²
3
2
2

4 449 zł

4 999 zł

Tooltip

Cena regularna

4 249 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu EG-106 WWB1138
EG-106
Dodano!
Dodano!
108,48 m²
3
2
0

4 300 zł

4 650 zł

Tooltip

Cena regularna

4 350 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu APS 337 LUA1517
APS 337
Dodano!
Dodano!
115,70 m²
3
2
1

3 949 zł

4 499 zł

Tooltip

Cena regularna

3 749 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Tani w budowie 2 LUZ1002
Tani w budowie 2
Dodano!
Dodano!
99,92 m²
3
2
2

4 520 zł

5 470 zł

Tooltip

Cena regularna

4 520 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu APS 347 wariant 2+G LUA1590
APS 347 wariant 2+G
Dodano!
Dodano!
103,50 m²
3
2
2

4 449 zł

4 999 zł

Tooltip

Cena regularna

4 249 zł najniższa cena

Autor: HOMEKONCEPT

106,09 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

180,96 m²

Powierzchnia całkowita
Tooltip
Całkowita powierzchnia wszystkich kondygnacji budynku łącznie z elementami nośnymi, takimi jak ściany zewnętrzne (z ociepleniem), słupy, tarasy, itp.

176,45 m²

Powierzchnia netto
Tooltip
Powierzchna wszystkich pomieszczeń w budynku mierzona na wysokości podłogi.

106,09 m²

Powierzchnia dachu

281 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

25°

Wysokość budynku
Tooltip

7,16 m

Szerokość elewacji

19,30 m

Długość elewacji

14,17 m

Min. szerokość działki
Tooltip

24,75 m

Min. długość działki
Tooltip

22,07 m

Opis szczegółowy

Fundamenty: tradycyjne, na ławach fundamentowych. Strop: funkcję stropu pełni pas dolny wiązarów dachowych. Ściany: dwuwarstwowe - pustak ceramiczny 25 cm + styropian Termo Organika 20 cm/wełna mineralna 20 cm. Dach: prefabrykowane, drewniane wiązary dachowe pokryte dachówką ceramiczną. Elewacja: tynk silikonowy połączony z deską elewacyjną Thermory thermo jesion profil C7J firmy Komplex Market. Ogrzewanie: gazowe - piec kondensacyjny; ogrzewanie podłogowe w całym domu, dodatkowo w łazienkach tradycyjne grzejniki typu "ręcznikowiec". Wentylacja: mechaniczna z rekuperacjąRolety podtynkowetak.

Skonfiguruj dom
Zdjęcie 1 projektu Bergen 110 HUS1001
110,80 m²
3
Stan deweloperski brutto
469 000 zł 4 233 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DEX106 HDX1001
106 m²
3
Stan deweloperski brutto
732 950 zł 6 915 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Green Smart 120 HHT1027
105,59 m²
5
Stan deweloperski brutto
586 400 zł 5 554 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom keramzytowy Essenzia 110 HRK1001
107 m²
3
Stan deweloperski brutto
478 440 zł 4 471 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany E.1 HPK1017
107,27 m²
3
Stan deweloperski brutto
535 695 zł 4 994 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DH127 HDH1008
104,71 m²
3
Stan deweloperski brutto
602 100 zł 5 750 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.8 HPK1007
108,05 m²
4
Stan deweloperski brutto
624 000 zł 5 775 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom keramzytowy Atrakcyjna Stodoła AS132G HAK1004
108,09 m²
3
Stan deweloperski brutto
655 500 zł 4 965 zł/m²

Opis projektu domu
HomeKoncept 97 G2

Projekt domu parterowego HomeKoncept 97 G2 z obszernym garażem, dachem namiotowym, tarasem

Społeczność projektu domu
HomeKoncept 97 G2 w budowie

Opinie o projekcie domu
HomeKoncept 97 G2