Sprawdź

Projekt domu Grzybek - murowana – ceramika KRD1078

podłogi
1. Pokój dzienny
13,20
2. Pokój
11,60
3. Pokój
10,30
4. Kuchnia
8,40
5. Hall
7,10
6. Łazienka
5,30
7. Wiatrołap
2,70
Razem
58,60
58,60

Pow. użytkowa

58,60 m²

Kąt dachu

30°

Wysokość budynku

6,40 m

Powierzchnia zabudowy

73,80 m²

Min. szer. i dł. działki

16,6 x 18,60 m

ikona Pobierz i drukuj

Grzybek - murowana – ceramika - KRD1078

ikona 58,60 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona2
Pokoje (bez salonu)
ikona 1
Łazienki (z toaletami)
ikona 0

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 58,60 m²

Projekt domu Grzybek - murowana – ceramika - rzut parteru, dom liczy 2 pokoje, 1 łazienki i wc

podłogi
1. Pokój dzienny
13,20
2. Pokój
11,60
3. Pokój
10,30
4. Kuchnia
8,40
5. Hall
7,10
6. Łazienka
5,30
7. Wiatrołap
2,70
Razem
58,60
58,60

Podobne projekty (280)

Zobacz wszystkie
PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Martin Beta Solis (1791) KRD2906
Martin Beta Solis (1791)
Dodano!
Dodano!
53,10 m²
2
1
0

3 040 zł

3 490 zł

Tooltip

Cena regularna

3 140 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Dom Małomiasteczkowy 5 BHC1000
Dom Małomiasteczkowy 5
Dodano!
Dodano!
54,98 m²
2
2
0

2 665 zł

3 135 zł

Tooltip

Cena regularna

2 758 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Martin Beta (1784) KRD2902
Martin Beta (1784)
Dodano!
Dodano!
53,50 m²
2
1
0

3 040 zł

3 490 zł

Tooltip

Cena regularna

3 140 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Lato GDE1077
Lato
Dodano!
Dodano!
57,71 m²
2
1
0

3 850 zł

3 950 zł

Tooltip

Cena regularna

3 850 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Tisso BBI1007
Tisso
Dodano!
Dodano!
54,05 m²
2
1
0

3 750 zł

4 050 zł

Tooltip

Cena regularna

3 750 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Dom Małomiasteczkowy 1 BHC1007
Dom Małomiasteczkowy 1
Dodano!
Dodano!
54,98 m²
2
2
0

2 665 zł

3 135 zł

Tooltip

Cena regularna

2 758 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Maluch GDE1092
Maluch
Dodano!
Dodano!
53,78 m²
2
1
0

3 850 zł

3 950 zł

Tooltip

Cena regularna

3 850 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Zdjęcie 1 projektu Miętówka WRN1513
Miętówka
Dodano!
Dodano!
52,40 m²
2
1
0

3 395 zł

Autor: Archeton

58,60 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

73,80 m²

Powierzchnia dachu

126,10 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

30°

Wysokość budynku
Tooltip

6,40 m

Min. szerokość działki
Tooltip

16,60 m

Min. długość działki
Tooltip

18,60 m

Opis szczegółowy

Technologia i konstrukcja: murowana – ceramika. Ściany zewnętrzne: warstwowe: cegła + styropian. Ściany wewnętrzne: cegła kratówka. Strop: lekki drewniany, podwieszany do więźby. Konstrukcja dachu: drewniana, krokwiowa. Rodzaj schodów:. Typ ogrzewania: kocioł na gaz. Pokrycie dachu: blacha ocynkowana. Elewacja: tynk cienkowarstwowy.

Skonfiguruj dom
Zdjęcie 1 projektu Bergen 70 HUS1004
72,05 m²
3
Stan deweloperski brutto
389 000 zł 5 399 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Zen Smart 50 HHT1036
58,79 m²
3
Stan deweloperski brutto
350 201 zł 5 957 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Mezzanine Smart 50 HHT1010
61,13 m²
1
Stan deweloperski brutto
324 700 zł 5 346 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy One Step Smart 70 HHT1015
55,49 m²
2
Stan deweloperski brutto
342 468 zł 6 172 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DH60 HDH1010
55,13 m²
2
Stan deweloperski brutto
347 868 zł 6 310 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Space Smart 70 HHT1016
55 m²
3
Stan deweloperski brutto
311 040 zł 5 655 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DH47 + przedsionek HDH1013
53,72 m²
2
Stan deweloperski brutto
459 540 zł 8 554 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DH70-1 HDH1004
64,87 m²
2
Stan deweloperski brutto
540 864 zł 8 338 zł/m²

Opis projektu domu
Grzybek - murowana – ceramika

Bryłę budynku stanowi prostopadłościan zbudowany na rzucie kwadratu, przykryty dachem kopertowym o spadku 30° z doświetleniem nad centralną częścią budynku.