👉 Niższe ceny + karta allegro 200 zł! 🔥

Projekt domu Gry SLB1015

1. Wiatrołap
3,50
2. Korytarz
5,80
3. Pokój
9,90
4. Pokój
9,90
5. Pokój dzienny
18
6. Pokój
12,20
7. Łazienka
9,50
8. Kuchnia
15,20
Razem
84
84

Pow. użytkowa

84 m²

Kąt dachu

25°

Wysokość budynku

5,90 m

Powierzchnia zabudowy

110,90 m²

ikona Pobierz i drukuj

Gry - SLB1015

ikona 84 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona3
Pokoje (bez salonu)
ikona 1
Łazienki (z toaletami)
ikona 0

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 84 m²

Parter projektu Gry

1. Wiatrołap
3,50
2. Korytarz
5,80
3. Pokój
9,90
4. Pokój
9,90
5. Pokój dzienny
18
6. Pokój
12,20
7. Łazienka
9,50
8. Kuchnia
15,20
Razem
84
84

Podobne projekty (1012)

Zobacz wszystkie
NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Kwadra Meta (1955) KRD3086
Kwadra Meta (1955)
Dodano!
Dodano!
84,90 m²
3
2
0

2 712 zł

3 062 zł

Tooltip

Cena regularna

2 712 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Nowość
Zdjęcie 1 projektu MG 2 wariant 15 WAH2169
MG 2 wariant 15
Dodano!
Dodano!
82,82 m²
3
2
0

4 200 zł

5 250 zł

Tooltip

Cena regularna

4 200 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Dom przy Bukowej 21 KRK1561
Dom przy Bukowej 21
Dodano!
Dodano!
81,44 m²
3
1
0

3 290 zł

3 790 zł

Tooltip

Cena regularna

3 290 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Zosia 5 WAH1886
Zosia 5
Dodano!
Dodano!
87,47 m²
3
2
0

5 272 zł

6 590 zł

Tooltip

Cena regularna

5 272 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Elka 2 BSA2030
Elka 2
Dodano!
Dodano!
85,95 m²
2
1
0

4 749 zł

5 249 zł

Tooltip

Cena regularna

4 749 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Felek (1656) KRD2804
Felek (1656)
Dodano!
Dodano!
79,50 m²
3
1
0

3 440 zł

3 790 zł

Tooltip

Cena regularna

3 440 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Nowość
Zdjęcie 1 projektu BK-67 WWC1080
BK-67
Dodano!
Dodano!
89 m²
3
2
0

3 599 zł

3 899 zł

Tooltip

Cena regularna

3 599 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Słoneczny 3 GDE1081
Słoneczny 3
Dodano!
Dodano!
80,74 m²
4
1
0

3 850 zł

3 950 zł

Tooltip

Cena regularna

3 850 zł najniższa cena

Autor: Pik

84 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

110,90 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

25°

Wysokość budynku
Tooltip

5,90 m

Min. szerokość działki
Tooltip

17,15 m

Opis szczegółowy

Fundamenty żelbetowe. Ściany zewnętrzne dwuwarstwowe z pustaków ceramicznych ocieplonych styropianem, ściany wewnętrzne nośne z pustaków ceramicznych, ścianki działowe z cegły dziurawki lub płyt GK, strop żelbetowy monolityczny, więźba dachowa drewniana, kryta dachówką cementową lub ceramiczną. Możliwe jest zastosowanie ogrzewania - kominkowego lub gazowego.

Skonfiguruj dom
Zdjęcie 1 projektu Bergen 90 HUS1003
90,83 m²
3
Stan deweloperski brutto
429 000 zł 4 723 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.10 HPK1009
84,54 m²
3
Stan deweloperski brutto
509 400 zł 6 026 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.10a HPK1010
84,54 m²
3
Stan deweloperski brutto
509 400 zł 6 026 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom modułowy Energy HMD1003
83,28 m²
3
Stan deweloperski brutto
473 000 zł 5 680 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany FastHome 85 HFX1030
85,28 m²
3
Stan deweloperski brutto
445 000 zł 5 218 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Urban Smart 110 HHT1035
85,86 m²
3
Stan deweloperski brutto
465 577 zł 5 423 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Mezzanine Smart 70 HHT1011
81,09 m²
2
Stan deweloperski brutto
449 600 zł 5 544 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu ExtraKeramzytowy 1 HAK1001
80,39 m²
3
Stan deweloperski brutto
434 900 zł 5 410 zł/m²

Opis projektu domu
Gry

Projekt domu Gry jest doskonałym rozwiązaniem dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom cechuje się prostą bryłą, więc będzie się dobrze prezentował niezależnie od otoczenia. Projekt należy do kategorii domów z kalenicą skierowaną równolegle do drogi, co jest bardzo istotne, gdy wymagają tego warunki zabudowy. Dom został zaprojektowany do zabudowy wolnostojącej. Bryła budynku przykryta jest dachem kopertowym, który wyjątkowo się prezentuje. Projekt został zaplanowany z myślą o działkach z wjazdem od południowej strony. Projekt Gry to dom parterowy, co sprawia, że komunikacja między pomieszczeniami jest bardzo komfortowa. Sercem domu jest przestronna strefa dzienna, która sprzyja spędzaniu wspólnego czasu w gronie najbliższych. Tworzy ją między innymi funkcjonalna kuchnia, która spełni marzenie każdej gospodyni. Dodatkowo w salonie przewidziano kominek, nadający wnętrzu niepowtarzalny klimat. Autor projektu przewidział w nim jedną łazienkę o optymalnych rozmiarach. W domu znajdują się trzy wygodne sypialnie, co sprawia iż jest on doskonałym wyborem dla 2-4 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Ciągłość pomiędzy wnętrzem domu a ogrodem zapewnia atrakcyjny taras. Projekt został wykonany w technologii murowanej, dzięki czemu podczas upałów dom utrzymuje przyjemny chłód. Jego wygląd zewnętrzny uwydatnia cechy charakterystyczne dla stylu tradycyjnego, dlatego będzie prezentować się doskonale niezależnie od okolicy.