Sprawdź

Projekt domu Gozdawa Polo - murowana – beton komórkowy KRD1965

podłogi
1. Pokój dzienny
29,40
2. Garaż jednostanowiskowy
16,60
3. Kuchnia
10,70
4. Hall
7,10
5. Kotłownia
5,80
6. Wiatrołap
5,20
7. Pomieszczenie gosodarcze
2,50
8. Wc
1,80
Razem
79,10
79,10

pomieszczenia
podłogi
1. Pokój
15,10
15,30
2. Pokój
10,60
17,40
3. Łazienka
8,80
8,80
4. Pokój
8,50
14,70
5. Hall
7
7
6. Pokój
5,40
10,60
7. Garderoba
3
6,90
8. Schody
2,50
2,50
9. Pomieszczenie gospodarcze
2,10
3,20
Razem
63
86,40

Pow. użytkowa

114,40 m²

Kąt dachu

40°

Wysokość budynku

8,20 m

Powierzchnia zabudowy

102,10 m²

Min. szer. i dł. działki

20,2 x 20,70 m

ikona Pobierz i drukuj

Gozdawa Polo - murowana – beton komórkowy - KRD1965

ikona 114,40 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona4
Pokoje (bez salonu)
ikona 2
Łazienki (z toaletami)
ikona 1

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 79,10 m²

Projekt domu Gozdawa Polo - murowana – beton komórkowy - rzut parteru, dom liczy 4 pokoje, 2 łazienki i wc

podłogi
1. Pokój dzienny
29,40
2. Garaż jednostanowiskowy
16,60
3. Kuchnia
10,70
4. Hall
7,10
5. Kotłownia
5,80
6. Wiatrołap
5,20
7. Pomieszczenie gosodarcze
2,50
8. Wc
1,80
Razem
79,10
79,10

Poddasze - 63 m²

Projekt domu Gozdawa Polo - murowana – beton komórkowy - rzut poddasza, dom liczy 4 pokoje, 2 łazienki i wc

pomieszczenia
podłogi
1. Pokój
15,10
15,30
2. Pokój
10,60
17,40
3. Łazienka
8,80
8,80
4. Pokój
8,50
14,70
5. Hall
7
7
6. Pokój
5,40
10,60
7. Garderoba
3
6,90
8. Schody
2,50
2,50
9. Pomieszczenie gospodarcze
2,10
3,20
Razem
63
86,40

Warianty projektu (1)

PROMOCJA
Projekt domu Gozdawa (772)
Gozdawa (772)
Dodano!
Dodano!
114,90 m²
3
2
1

4 140 zł

4 490 zł

Tooltip

Cena regularna

4 140 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Podobne projekty (1906)

Zobacz wszystkie
NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Bielik BSA1316
Bielik
Dodano!
Dodano!
103,20 m²
3
2
1

4 849 zł

5 349 zł

Tooltip

Cena regularna

4 949 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu APS 107 wariant 2 LUA1671
APS 107 wariant 2
Dodano!
Dodano!
117,80 m²
3
2
1

4 149 zł

4 699 zł

Tooltip

Cena regularna

4 149 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Malina Alfa (1523) KRD2670
Malina Alfa (1523)
Dodano!
Dodano!
111 m²
4
2
1

4 340 zł

4 690 zł

Tooltip

Cena regularna

4 340 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Dom przy Migdałowej 6 KRK1744
Dom przy Migdałowej 6
Dodano!
Dodano!
105,16 m²
3
2
1

3 490 zł

3 990 zł

Tooltip

Cena regularna

3 490 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Zdjęcie 1 projektu Krajobrazy 22 WRN1577
Krajobrazy 22
Dodano!
Dodano!
105,70 m²
3
2
1

4 095 zł

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu APS 271 LUA1361
APS 271
Dodano!
Dodano!
111 m²
3
2
1

4 249 zł

4 799 zł

Tooltip

Cena regularna

4 049 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Dom przy Alabastrowej 53 KRK1558
Dom przy Alabastrowej 53
Dodano!
Dodano!
120 m²
3
2
1

3 790 zł

4 290 zł

Tooltip

Cena regularna

3 790 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Rio 2 SLN2410
Rio 2
Dodano!
Dodano!
115,28 m²
3
2
1

3 699 zł

3 999 zł

Tooltip

Cena regularna

3 699 zł najniższa cena

Autor: Archeton

114,40 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

102,10 m²

Powierzchnia dachu

197,20 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

40°

Wysokość budynku
Tooltip

8,20 m

Min. szerokość działki
Tooltip

20,20 m

Min. długość działki
Tooltip

20,70 m

Opis szczegółowy

Technologia i konstrukcja: murowana – beton komórkowy. Ściany zewnętrzne: bloczki Ytong gr. 24cm + docieplenie systemem Ecorock Max gr. 15cm. Ściany wewnętrzne: bloki Silka gr. 24cm. Strop: żelbetowy. Konstrukcja dachu: drewniana, jętkowa. Rodzaj schodów: żelbetowe. Typ ogrzewania: kocioł na gaz. Aneks na paliwo stałe: na zamówienie. Pokrycie dachu: dachówka cementowa. Elewacja: tynk cienkowarstwowy na siatce.

Skonfiguruj dom
Zdjęcie 1 projektu Bergen 110 HUS1001
110,80 m²
3
Stan deweloperski brutto
469 000 zł 4 233 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom modułowy Harmony HMD1000
114,80 m²
4
Stan deweloperski brutto
512 000 zł 3 853 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.13 z dachem płaskim bez garażu HPK1022
115,39 m²
3
Stan deweloperski brutto
627 300 zł 5 436 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.13 z dachem kopertowym bez garażu HPK1024
115,39 m²
3
Stan deweloperski brutto
627 300 zł 5 436 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.13 z dachem płaskim z garażem HPK1023
115,39 m²
3
Stan deweloperski brutto
743 500 zł 6 443 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.13 z dachem kopertowym z garażem HPK1025
115,39 m²
3
Stan deweloperski brutto
743 500 zł 6 443 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Forest Smart 120 HHT1017
113,18 m²
4
Stan deweloperski brutto
535 459 zł 4 730 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DH127U z garażem HDH1012
113,05 m²
3
Stan deweloperski brutto
874 908 zł 7 739 zł/m²

Opis projektu domu
Gozdawa Polo - murowana – beton komórkowy

Projekt domu Gozdawa Polo - murowana – beton komórkowy został stworzony na wzór znanego projektu Gozdawa - murowana – beton komórkowy. W przeciwieństwie do bazowej wersji projekt ma więcej pokoi. Projekt domu Gozdawa Polo - murowana – beton komórkowy jest doskonałym rozwiązaniem dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom cechuje się prostą bryłą, więc jego realizacja nie pochłonie zbyt wielu środków finansowych. W tym projekcie kalenica usytuowana jest równolegle do drogi, co jest bardzo istotne, gdy wymagają tego warunki zabudowy. Dom został zaprojektowany z myślą o zabudowie wolnostojącej. Autor projektu przewidział garaż jednostanowiskowy w bryle budynku. Jest to również ciekawa propozycja dla osób szukających domu z dachem kopertowym, który należy do najsolidniejszych konstrukcji dachowych. Projekt Gozdawa Polo - murowana – beton komórkowy to dom parterowy z poddaszem użytkowym, co sprawia, że strefa dzienna i nocna są od siebie wyraźnie oddzielone. Autor projektu przewidział w nim ciekawie prezentującą się strefę dzienną. Doskonale przemyślane rozwiązania w kuchni dają wiele możliwości aranżacyjnych oraz ułatwią codzienne korzystanie. Dodatkowo w salonie przewidziano kominek, nadający wnętrzu niepowtarzalny klimat. Na parterze znajduje się oddzielna ubikacja, która doskonale sprawdzi się w przypadku odwiedzin gości. W pełni funkcjonalną łazienkę dla domowników przewidziano zaś na poddaszu. Część nocna składa się z czterech sypialni, dlatego też dom jest odpowiedni dla 4-6 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Taras jest idealnym miejscem do organizowania rodzinnych spotkań i chwili relaksu. Budynek został zaprojektowany w technologii murowanej. Gozdawa Polo - murowana – beton komórkowy jest doskonałą propozycją dla Inwestorów szukających domu dworkowego i idealnie wpisze się w wiejski krajobraz.