👉 Niższe ceny + karta allegro 200 zł! 🔥

Projekt domu Felix I BBG1007

1. Wiatrołap
5,40
2. Korytarz
6,90
3. Kuchnia
10,30
4. Pokój dzienny + jadalnia
26,30
5. Pokój
12,10
6. Spiżarnia
1,50
7. Wc
1,40
8. Kotłownia
6,20
Razem
70,10
70,10
9. Taras
17,60
10. Taras
8
11. Taras
28,50

pomieszczenia
podłogi
1. Hall
5,10
5,10
2. Pokój
13
17,50
3. Pokój
22,30
28,40
4. Pokój
14,70
18,90
5. Łazienka
8,20
11,40
Razem
63,30
81,30

Pow. użytkowa

133,40 m²

Kąt dachu

40°

Wysokość budynku

8,40 m

Powierzchnia zabudowy

106,17 m²

Min. szer. i dł. działki

18,8 x 17,90 m

ikona Pobierz i drukuj

Felix I - BBG1007

ikona 133,40 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona4
Pokoje (bez salonu)
ikona 2
Łazienki (z toaletami)
ikona 0

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 70,10 m²

Parter projektu Felix I

1. Wiatrołap
5,40
2. Korytarz
6,90
3. Kuchnia
10,30
4. Pokój dzienny + jadalnia
26,30
5. Pokój
12,10
6. Spiżarnia
1,50
7. Wc
1,40
8. Kotłownia
6,20
Razem
70,10
70,10
9. Taras
17,60
10. Taras
8
11. Taras
28,50

Poddasze - 63,30 m²

Poddasze projektu Felix I

pomieszczenia
podłogi
1. Hall
5,10
5,10
2. Pokój
13
17,50
3. Pokój
22,30
28,40
4. Pokój
14,70
18,90
5. Łazienka
8,20
11,40
Razem
63,30
81,30

Podobne projekty (1707)

Zobacz wszystkie
NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Puszek BSA2308
Puszek
Dodano!
Dodano!
127,17 m²
4
2
0

5 349 zł

5 849 zł

Tooltip

Cena regularna

5 349 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Nowość
Zdjęcie 1 projektu APS 165 NEW LUA1705
APS 165 NEW
Dodano!
Dodano!
137,10 m²
4
2
0

4 549 zł

5 099 zł

Tooltip

Cena regularna

4 549 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Nowość
Zdjęcie 1 projektu APS 074 NEW LUA1704
APS 074 NEW
Dodano!
Dodano!
125,60 m²
4
2
0

4 549 zł

5 099 zł

Tooltip

Cena regularna

4 549 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu N40-BG KKG1033
N40-BG
Dodano!
Dodano!
126,50 m²
4
1
0

5 250 zł

5 900 zł

Tooltip

Cena regularna

5 250 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Optymalny wariant B WAH1914
Optymalny wariant B
Dodano!
Dodano!
124,37 m²
4
2
0

5 536 zł

6 920 zł

Tooltip

Cena regularna

5 536 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Sowa 1 bez garażu WRL1003
Sowa 1 bez garażu
Dodano!
Dodano!
139,80 m²
4
2
0

4 299 zł

4 799 zł

Tooltip

Cena regularna

4 299 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Ptyś BSA1840
Ptyś
Dodano!
Dodano!
138,52 m²
4
2
0

4 649 zł

5 149 zł

Tooltip

Cena regularna

4 649 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Dudek 5 BSA2302
Dudek 5
Dodano!
Dodano!
138,41 m²
4
2
0

4 649 zł

5 349 zł

Tooltip

Cena regularna

4 699 zł najniższa cena

Autor: Prestige

133,40 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

106,17 m²

Powierzchnia dachu

190 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

40°

Wysokość budynku
Tooltip

8,40 m

Min. szerokość działki
Tooltip

18,80 m

Min. długość działki
Tooltip

17,90 m

Opis szczegółowy

Ściany dwuwarstwowe alternatywnie z pustaków ceramicznych, silikatów lub gazobetonu. Stropy żelbetowe wylewane. Więźba dachowa drewniana, kryta dachówką ceramiczną lub cementową.

Zdjęcie 1 projektu Bergen 130 HUS1002
130,40 m²
4
Stan deweloperski brutto
529 000 zł 4 057 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 130A HFX1037
133,03 m²
4
Stan deweloperski brutto
575 000 zł 4 322 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 130B HFX1040
132,68 m²
5
Stan deweloperski brutto
575 000 zł 4 334 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany FastHome 130A HFX1032
131,73 m²
4
Stan deweloperski brutto
590 000 zł 4 479 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany FastHome 130B HFX1034
131,14 m²
4
Stan deweloperski brutto
599 000 zł 4 568 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DEX136 HDX1002
136 m²
4
Stan deweloperski brutto
895 700 zł 6 586 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.5 HPK1004
138,67 m²
5
Stan deweloperski brutto
787 200 zł 5 677 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.1 z okapem HPK1000
139,44 m²
3
Stan deweloperski brutto
734 000 zł 5 264 zł/m²

Opis projektu domu
Felix I

Projekt domu Felix I zaprojektowany z myślą o inwestorach posiadających średniej szerokości działkę. Bryła budynku posiada formę prostą, co znacznie ułatwia późniejszą aranżację wnętrza. Projekt należy do kategorii domów z kalenicą usytuowaną równolegle do drogi, co jest bardzo istotne, gdy wymagają tego warunki zabudowy. Projekt został stworzony z myślą o działkach pozwalających na usytuowanie domu w zabudowie wolnostojącej. Projekt jest idealną propozycją dla osób zainteresowanych domem z dachem dwuspadowym, co pozwala na znaczne oszczędności. Projekt dedykowany jest w szczególności osobom posiadającym działkę z wjazdem od strony południowej. Projekt Felix I to dom parterowy z poddaszem użytkowym, dzięki czemu możemy cieszyć się sporym metrażem nawet na stosunkowo niedużej działce. Projekt domu charakteryzuje się przestronną strefą dzienną. Tworzy ją między innymi funkcjonalna kuchnia, którą każdy Inwestor swobodnie dostosuje do swoich potrzeb. Dodatkowo przydatnym pomieszczeniem jest pojemna spiżarka. W domu przewidziano jadalnię połączoną z salonem. Takie rozwiązanie daje wiele możliwości aranżacji strefy dziennej. Atutami projektu jest uwzględniona na dole, osobna ubikacja dla gości oraz przestronna i w pełni komfortowa łazienka przewidziana na wyższej kondygnacji. Cztery sypialnie doskonale sprawdzą się w przypadku 4-6 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Efektowny taras pozwala na kontakt z naturą bez zbytniego oddalania się od domowego zacisza. Dom zaprojektowano w technologii murowanej. Jego wygląd zewnętrzny uwydatnia cechy charakterystyczne dla stylu tradycyjnego, co jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących klasykę i prostotę.