Sprawdź

Projekt domu EX 7 (z wiatą) multi-comfort WRC2459

1. Wiatrołap
3,79
2. Garderoba
3,29
3. Hall
7,32
4. Kuchnia
12,45
5. Pokój dzienny + jadalnia
48,32
6. Łazienka
2,61
7. Korytarz + garderoba
15,47
8. Pokój
15,10
9. Garderoba
4,84
10. Pokój
14,91
11. Pokój
14,91
12. Łazienka
11,54
13. Pomieszczenie gospodarcze
8,14
14. Pomieszczenie gospodarcze
6,12
Razem
168,81
168,81
15. Wiata garażowa dwustanowiskowa
30,57

Pow. użytkowa

154,55 m²

Wysokość budynku

4,22 m

Powierzchnia zabudowy

255,66 m²

Min. szer. i dł. działki

28,3 x 29,80 m

ikona Pobierz i drukuj

EX 7 (z wiatą) multi-comfort - WRC2459

ikona 154,55 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona3

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 168,81 m²

Projekt domu EX 7 (z wiatą) multi-comfort - rzut parteru, dom liczy 3 pokoje, 2 łazienki i wc

1. Wiatrołap
3,79
2. Garderoba
3,29
3. Hall
7,32
4. Kuchnia
12,45
5. Pokój dzienny + jadalnia
48,32
6. Łazienka
2,61
7. Korytarz + garderoba
15,47
8. Pokój
15,10
9. Garderoba
4,84
10. Pokój
14,91
11. Pokój
14,91
12. Łazienka
11,54
13. Pomieszczenie gospodarcze
8,14
14. Pomieszczenie gospodarcze
6,12
Razem
168,81
168,81
15. Wiata garażowa dwustanowiskowa
30,57

Warianty projektu (1)

PROMOCJA
Projekt domu EX 7 soft (z wiatą)
EX 7 soft (z wiatą)
Dodano!
Dodano!
154,55 m²
3
2
2

7 840 zł

9 800 zł

Tooltip

Cena regularna

7 840 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Podobne projekty (1005)

Zobacz wszystkie
PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu NewHouse 770 w1 KRZ1149
NewHouse 770 w1
Dodano!
Dodano!
166,17 m²
5
3
2

5 690 zł

6 190 zł

Tooltip

Cena regularna

5 990 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu NewHouse 702 w1 KRZ1083
NewHouse 702 w1
Dodano!
Dodano!
149,34 m²
3
3
2

5 790 zł

6 290 zł

Tooltip

Cena regularna

5 990 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Astina 2 BSE1284
Astina 2
Dodano!
Dodano!
158,95 m²
4
3
2

6 650 zł

6 800 zł

Tooltip

Cena regularna

6 460 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu APS 401 wariant 5 LUA1682
APS 401 wariant 5
Dodano!
Dodano!
140,30 m²
4
3
2

5 249 zł

5 799 zł

Tooltip

Cena regularna

5 049 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Zdjęcie 1 projektu Dom Nexus POZ1007
Dom Nexus
Dodano!
Dodano!
153,24 m²
3
2
2

16 500 zł

Zdjęcie 1 projektu Gustowny 02a KZB1037
Gustowny 02a
Dodano!
Dodano!
151,49 m²
3
3
2

5 700 zł

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu NewHouse 702 KRZ1035
NewHouse 702
Dodano!
Dodano!
149,19 m²
3
3
2

5 790 zł

6 290 zł

Tooltip

Cena regularna

5 990 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu APS 180 + 2G NEW LUA1279
APS 180 + 2G NEW
Dodano!
Dodano!
144,50 m²
3
2
2

4 649 zł

5 199 zł

Tooltip

Cena regularna

4 449 zł najniższa cena

Autor: Pracownia Projektowa ARCHIPELAG

154,55 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

255,66 m²

Powierzchnia netto
Tooltip
Powierzchna wszystkich pomieszczeń w budynku mierzona na wysokości podłogi.

220,61 m²

Kubatura netto
Tooltip
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) pomieszczeń budynku, bez strychu, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).

646,40 m³

Powierzchnia dachu

263 m²

4,22 m

Szerokość elewacji

20,30 m

Długość elewacji

13,20 m

Min. szerokość działki
Tooltip

28,30 m

Min. długość działki
Tooltip

29,80 m

Energooszczędność Energooszczędność

Oze Czym jest OZE (Odnawialne Źródło Energii)?
Ep
Tooltip
Energia pierwotna określa ilość energii nieodnawialnej potrzebnej w ciągu roku do ogrzewania czy też ogrzania wody użytkowej z uwzględnieniem kosztów produkcji i transportu surowców energetycznych.

52,70 kWh/(m²rok)

Opis szczegółowy

Ściany zewnętrzne: murowane, dwuwarstwowe, docieplenie grubości 25 cm. Strop: gęstożebrowy. Dach: w technologii stropodachu odwróconego W projekcie zastosowano rozwiązania technologiczne grupy Saint-Gobain. Ogrzewanie: kocioł gazowy, rozprowadzenie ciepła: grzejniki. Wentylacja: grawitacyjna. Elewacje: tynk cienkowarstwowy mineralny, okładzina z płyty HPL z naturalną okleiną drewnianą firmy Prodema. Stolarka: drewniana, PVC lub aluminiowa, świetliki tunelowe firmy Velux. Otoczenie: system tarasowy ProDeck - deska kompozytowa Terra w kolorze złoty dąb.

Zdjęcie 1 projektu Bergen 130 HUS1002
130,40 m²
4
Stan deweloperski brutto
529 000 zł 4 057 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 150A HFX1038
150,51 m²
4
Stan deweloperski brutto
590 000 zł 3 920 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 150B HFX1039
150,50 m²
4
Stan deweloperski brutto
590 000 zł 3 920 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.2 HPK1001
159,18 m²
5
Stan deweloperski brutto
847 000 zł 5 321 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.4 bez okapu HPK1003
162,18 m²
5
Stan deweloperski brutto
723 500 zł 4 461 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.4 z okapem HPK1014
162,18 m²
5
Stan deweloperski brutto
739 600 zł 4 560 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DH174 HDH1009
162,97 m²
4
Stan deweloperski brutto
1 026 000 zł 6 296 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Viking Smart 220 HHT1032
163,86 m²
4
Stan deweloperski brutto
1 095 606 zł 6 686 zł/m²

Opis projektu domu
EX 7 (z wiatą) multi-comfort

Dom EX 7 (z wiatą) multi-comfort jest inną propozycją popularnego projektu EX 7 (z wiatą). Projekt domu EX 7 (z wiatą) multi-comfort jest doskonałym rozwiązaniem dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom posiada prostą bryłę, więc jego realizacja jest łatwa. Dom został zaprojektowany do zabudowy wolnostojącej. Dom zawiera dwustanowiskową wiatę garażową. Konstrukcja budynku przykryta jest dachem płaskim, który nadaje bryle nowoczesny wygląd. Projekt EX 7 (z wiatą) multi-comfort to dom parterowy, dzięki czemu poruszanie się po nim jest bardzo komfortowe. Zwolenników przestronnych przestrzeni z pewnością ucieszy przewidziana w projekcie część dzienna. Tworzy ją między innymi kuchnia, która dzięki funkcjonalnym rozwiązaniom zapewni wygodę użytkowania przez długie lata. Jadalnia połączona z pokojem dziennym to rozwiązanie, które zyskuje coraz więcej zwolenników, ze względu na nowoczesny i przestronny wygląd wnętrza. W salonie znajduje się nastrojowy kominek dający przyjemne ciepło i nadający wnętrzu przyjemnej atmosfery. Większa rodzina z pewnością doceni fakt, że w domu znajdują się dwie w pełni funkcjonalne łazienki. Strefa sypialniana składa się z trzech pokoi, co jest doskonałą opcją dla niedużej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Bardzo praktycznym rozwiązaniem są uwzględnione w domu garderoby. Oprócz tego, w domu znajduje się również pomieszczenie gospodarcze, które można wykorzystać zgodnie z własnymi potrzebami. Taras jest idealnym miejscem do organizowania rodzinnych spotkań i chwili relaksu. Dom zaprojektowano w technologii murowanej. W jego bryle widoczne są rozwiązania nawiązujące do stylu nowoczesnego i pod względem wizualnym spełni nawet wysoko postawione oczekiwania.