👉 Niższe ceny + karta allegro 200 zł! 🔥

Projekt domu Emilka - szereg l+s+p WRD2785

1. Wiatrołap
2,50
2. Wc + kotłownia
2,40
3. Pokój dzienny + jadalnia + kuchnia
37,20
Razem
42,10
42,10

podłogi
1. Korytarz
3,90
2. Pokój
11,40
3. Pokój
8,60
4. Pokój
5,30
5. Łazienka
6,10
Razem
35,30
35,30

Pow. użytkowa

77,10 m²

Kąt dachu

42°

Wysokość budynku

8,71 m

Powierzchnia zabudowy

163,40 m²

ikona Pobierz i drukuj

Emilka - szereg l+s+p - WRD2785

ikona 77,10 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona3
Pokoje (bez salonu)
ikona 2
Łazienki (z toaletami)
ikona 0

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 42,10 m²

Parter projektu Emilka - szereg l+s+p

1. Wiatrołap
2,50
2. Wc + kotłownia
2,40
3. Pokój dzienny + jadalnia + kuchnia
37,20
Razem
42,10
42,10

Poddasze - 35,30 m²

Poddasze projektu Emilka - szereg l+s+p

podłogi
1. Korytarz
3,90
2. Pokój
11,40
3. Pokój
8,60
4. Pokój
5,30
5. Łazienka
6,10
Razem
35,30
35,30

Warianty projektu (12)

PROMOCJA
Projekt domu Emilka 2 - dwulokalowy PLP
Emilka 2 - dwulokalowy PLP
Dodano!
Dodano!
78,50 m²
3
2
0

6 530 zł

7 030 zł

Tooltip

Cena regularna

6 327 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Projekt domu Emilka 1 - dwulokalowy PLP
Emilka 1 - dwulokalowy PLP
Dodano!
Dodano!
75,50 m²
3
2
0

7 030 zł

Projekt domu Emilka 3
Emilka 3
Dodano!
Dodano!
76,20 m²
3
2
0

3 700 zł

PROMOCJA
Projekt domu Emilka 2 - segment lewy
Emilka 2 - segment lewy
Dodano!
Dodano!
78,50 m²
3
2
0

3 015 zł

3 515 zł

Tooltip

Cena regularna

3 163 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu Emilka 3 - dwulokalowy PLP
Emilka 3 - dwulokalowy PLP
Dodano!
Dodano!
75,50 m²
3
2
0

6 530 zł

7 030 zł

Tooltip

Cena regularna

6 327 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu Emilka 3 - bliźniak PLP
Emilka 3 - bliźniak PLP
Dodano!
Dodano!
75,50 m²
3
2
0

6 530 zł

7 030 zł

Tooltip

Cena regularna

7 030 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu Emilka 2 - dwulokalowy LLL
Emilka 2 - dwulokalowy LLL
Dodano!
Dodano!
78,50 m²
3
2
0

6 530 zł

7 030 zł

Tooltip

Cena regularna

6 327 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu Emilka 2 - bliźniak PLP
Emilka 2 - bliźniak PLP
Dodano!
Dodano!
78,50 m²
3
2
0

6 530 zł

7 030 zł

Tooltip

Cena regularna

7 030 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Projekt domu Emilka 2
Emilka 2
Dodano!
Dodano!
78,50 m²
3
2
0

3 700 zł

PROMOCJA
Projekt domu Emilka 3 - segment lewy
Emilka 3 - segment lewy
Dodano!
Dodano!
76,20 m²
3
2
0

3 015 zł

3 515 zł

Tooltip

Cena regularna

3 163 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu Emilka 1 - segment lewy
Emilka 1 - segment lewy
Dodano!
Dodano!
75,50 m²
3
2
0

3 015 zł

3 515 zł

Tooltip

Cena regularna

3 163 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Projekt domu Emilka 1 - bliźniak PLP
Emilka 1 - bliźniak PLP
Dodano!
Dodano!
75,50 m²
3
2
0

6 530 zł

7 030 zł

Tooltip

Cena regularna

7 030 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Podobne projekty (199)

Zobacz wszystkie
Nowość
Zdjęcie 1 projektu Planujdom 175 ABP1022
Planujdom 175
Dodano!
Dodano!
83,80 m²
1
1
2

3 990 zł

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Dom przy Przyjemnej 19 bis KRK1534
Dom przy Przyjemnej 19 bis
Dodano!
Dodano!
80 m²
2
1
2

3 690 zł

4 190 zł

Tooltip

Cena regularna

3 690 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Zdjęcie 1 projektu Stodoła z widokiem wersja murowana KRY1015
79,10 m²
3
2
1

6 000 zł

NIŻSZA CENA 🔥
Nowość
Zdjęcie 1 projektu Mokka 20 mini s2 WOF1281
Mokka 20 mini s2
Dodano!
Dodano!
79,93 m²
3
1
1

3 899 zł

4 099 zł

Tooltip

Cena regularna

3 899 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Zosia 7 WAH1888
Zosia 7
Dodano!
Dodano!
82,43 m²
3
2
1

5 272 zł

6 590 zł

Tooltip

Cena regularna

5 272 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Zdjęcie 1 projektu Stodoła z widokiem wersja szkieletowa KRY1016
81,04 m²
3
2
1

6 000 zł

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu APS 243 + G LUA1395
APS 243 + G
Dodano!
Dodano!
75,50 m²
2
1
1

3 599 zł

4 099 zł

Tooltip

Cena regularna

3 349 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Dom przy Przyjemnej 5 bis KRK1319
Dom przy Przyjemnej 5 bis
Dodano!
Dodano!
82,23 m²
3
1
1

3 290 zł

3 790 zł

Tooltip

Cena regularna

3 290 zł najniższa cena

Autor: Horyzont Pracownia Projektowa

77,10 m²

Wysokość ściany kolankowej
Tooltip
Wysokość ściany podpierającej dach. Jej wysokość wpływa na powierzchnię użytkową kondygnacji, na której się znajduje.

0,87 m

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

163,40 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

42°

Wysokość budynku
Tooltip

8,71 m

Min. szerokość działki
Tooltip

22,48 m

Opis szczegółowy

Strop: żelbetowy monolityczny. Ściany zewnętrzne: gazobeton 20cm + styropian 15cm. Pokrycie dachowe: dachówka ceramiczna. Okna połaciowe: Fakro.

Skonfiguruj dom
Zdjęcie 1 projektu Bergen 70 HUS1004
72,05 m²
3
Stan deweloperski brutto
389 000 zł 5 399 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DEX76 HDX1000
76 m²
2
Stan deweloperski brutto
570 587 zł 7 508 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom keramzytowy Fiore 76 HRK1003
75,95 m²
3
Stan deweloperski brutto
344 520 zł 4 536 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Solo Smart 100 HHT1034
74,64 m²
2
Stan deweloperski brutto
362 383 zł 4 855 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DH70-3 HDH1003
74,60 m²
3
Stan deweloperski brutto
581 742 zł 7 798 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 80A HFX1041
79,62 m²
3
Stan deweloperski brutto
399 000 zł 5 011 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 80B HFX1042
79,62 m²
2
Stan deweloperski brutto
399 000 zł 5 011 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Space Smart 90 HHT1021
74 m²
3
Stan deweloperski brutto
379 527 zł 5 129 zł/m²

Opis projektu domu
Emilka - szereg l+s+p

Projekt szeregówki EMILKA zestaw 3 segmentów LSP z dachem dwuspadowym, z tarasem, sprawdź!