👉 Niższe ceny + karta allegro 200 zł! 🔥

Projekt domu Ecomini 000 SLR1141

1. Wiatrołap
3,27
2. Łazienka
4,34
3. Kuchnia
4,62
4. Pokój dzienny
25,97
Razem
38,20
38,20

podłogi
5. Schody
2,81
6. Pokój
14,97
7. Pokój
16,13
Razem
33,91
33,91

Pow. użytkowa

72,10 m²

Wysokość budynku

8 m

Powierzchnia zabudowy

53 m²

Pokaż więcej parametrów

Zapisz Dodano!
Porównaj Dodano!
ikona Pobierz i drukuj

Ecomini 000 - SLR1141

ikona 72,10 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona2
Pokoje (bez salonu)
ikona 1
Łazienki (z toaletami)
ikona 0

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 38,20 m²

Parter projektu Ecomini 000

1. Wiatrołap
3,27
2. Łazienka
4,34
3. Kuchnia
4,62
4. Pokój dzienny
25,97
Razem
38,20
38,20

Poddasze - 33,91 m²

Poddasze projektu Ecomini 000

podłogi
5. Schody
2,81
6. Pokój
14,97
7. Pokój
16,13
Razem
33,91
33,91

Podobne projekty (174)

Zobacz wszystkie
NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu L-302N SLU1058
L-302N
Dodano!
Dodano!
67,61 m²
2
2
0

3 000 zł

3 300 zł

Tooltip

Cena regularna

3 000 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Sosenka 4 wariant B WAH1728
Sosenka 4 wariant B
Dodano!
Dodano!
73,36 m²
2
2
0

4 552 zł

5 690 zł

Tooltip

Cena regularna

4 552 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Kalina GDE1113
Kalina
Dodano!
Dodano!
69,65 m²
4
2
0

3 850 zł

3 950 zł

Tooltip

Cena regularna

3 850 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Beskidy 2 GDE1065
Beskidy 2
Dodano!
Dodano!
69,65 m²
4
2
0

3 850 zł

3 950 zł

Tooltip

Cena regularna

3 850 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Sosenka wariant L WAH1454
Sosenka wariant L
Dodano!
Dodano!
64,44 m²
2
1
0

4 472 zł

5 590 zł

Tooltip

Cena regularna

4 472 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Ara 81 (1903) KRD3041
Ara 81 (1903)
Dodano!
Dodano!
71,50 m²
2
2
0

3 440 zł

3 790 zł

Tooltip

Cena regularna

3 440 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Mandarynka 2 BSA2270
Mandarynka 2
Dodano!
Dodano!
70,73 m²
2
1
0

4 349 zł

4 849 zł

Tooltip

Cena regularna

4 349 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Sosenka wariant O WAH1458
Sosenka wariant O
Dodano!
Dodano!
64,42 m²
2
1
1

4 552 zł

5 690 zł

Tooltip

Cena regularna

4 552 zł najniższa cena

Przekrój pionowy
Autor: PLUGSTUDIO

72,10 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

53 m²

Wysokość budynku
Tooltip

8 m

Min. szerokość działki
Tooltip

16 m

Skonfiguruj dom
Zdjęcie 1 projektu Bergen 70 HUS1004
72,05 m²
3
Stan deweloperski brutto
389 000 zł 5 399 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Edge Smart 90 HHT1025
71,68 m²
3
Stan deweloperski brutto
452 995 zł 6 320 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy One Step Smart 90 HHT1019
73,45 m²
2
Stan deweloperski brutto
428 600 zł 5 318 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Space Smart 90 HHT1021
74 m²
3
Stan deweloperski brutto
379 527 zł 5 129 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DH70-3 HDH1003
74,60 m²
3
Stan deweloperski brutto
581 742 zł 7 798 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Solo Smart 100 HHT1034
74,64 m²
2
Stan deweloperski brutto
362 383 zł 4 855 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Vista Smart 80 HHT1022
69,20 m²
3
Stan deweloperski brutto
390 830 zł 5 648 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom keramzytowy Fiore 76 HRK1003
75,95 m²
3
Stan deweloperski brutto
344 520 zł 4 536 zł/m²

Opis projektu domu
Ecomini 000

Projekt domu Ecomini 000 Tani dom energooszczędny jest idealny na wąską działkę, gdyż wymiary budynku dają możliwość ciekawego zagospodarowania przestrzeni wokół domu. Dom cechuje się typową bryłą, co znacznie ułatwia proces budowy. Projekt należy do kategorii domów z kalenicą skierowaną równolegle do drogi, co jest istotne ze względu na wymagania określone w planie zagospodarowania przestrzennego. Dom został zaprojektowany z myślą o zabudowie wolnostojącej. Bryła budynku zwieńczona jest dachem dwuspadowym, co pozwala na ograniczenie kosztów. Dom doskonale sprawdzi się w przypadku, gdy jego front znajduje się od strony południowej. Projekt Ecomini 000 Tani dom energooszczędny to dom parterowy z poddaszem użytkowym, dzięki czemu domownicy mogą cieszyć się większą prywatnością.Sercem domu jest przestronna strefa dzienna, która sprzyja spędzaniu wspólnego czasu w gronie najbliższych. Tworzy ją między innymi kuchnia, która będzie idealnym rozwiązaniem zarówno dla tradycyjnych, jak i nowoczesnych gospodyń domowych. Dodatkowo w salonie przewidziano kominek, nadający wnętrzu niepowtarzalny klimat. Uwzględniona na parterze łazienka posiada optymalne wymiary. Dwa komfortowe pokoje zaspokoją potrzeby 2-4 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Ciągłość pomiędzy wnętrzem domu a ogrodem zapewnia atrakcyjny taras. Jego wygląd zewnętrzny uwydatnia cechy charakterystyczne dla stylu nowoczesnego, co jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących najnowsze rozwiązania.