👉 Niższe ceny + karta allegro 200 zł! 🔥

Projekt domu Dudek - murowana – ceramika KRD1272

podłogi
1. Pokój dzienny
23,90
2. Garaż jednostanowiskowy
18,10
3. Kuchnia
16,10
4. Pokój
10,50
5. Hall
5,70
6. Pomieszczenie gospodarcze
4,30
7. Wiatrołap
3,60
8. Schody
2,80
Razem
85
85

pomieszczenia
podłogi
1. Pokój
18,10
26,40
2. Pokój
12,40
18,40
3. Pokój
11,60
18,30
4. Garderoba
7,10
10,70
5. Korytarz
4,90
4,90
6. Łazienka
4,60
7,30
7. Schody
2,80
2,80
Razem
61,50
88,80

Pow. użytkowa

122,80 m²

Kąt dachu

40°

Wysokość budynku

7,60 m

Powierzchnia zabudowy

111 m²

Min. szer. i dł. działki

20,2 x 21,60 m

ikona Pobierz i drukuj

Dudek - murowana – ceramika - KRD1272

ikona 122,80 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona4
Pokoje (bez salonu)
ikona 1
Łazienki (z toaletami)
ikona 1

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 85 m²

Parter projektu Dudek - murowana – ceramika

podłogi
1. Pokój dzienny
23,90
2. Garaż jednostanowiskowy
18,10
3. Kuchnia
16,10
4. Pokój
10,50
5. Hall
5,70
6. Pomieszczenie gospodarcze
4,30
7. Wiatrołap
3,60
8. Schody
2,80
Razem
85
85

Poddasze - 61,50 m²

Poddasze projektu Dudek - murowana – ceramika

pomieszczenia
podłogi
1. Pokój
18,10
26,40
2. Pokój
12,40
18,40
3. Pokój
11,60
18,30
4. Garderoba
7,10
10,70
5. Korytarz
4,90
4,90
6. Łazienka
4,60
7,30
7. Schody
2,80
2,80
Razem
61,50
88,80

Podobne projekty (2078)

Zobacz wszystkie
Zdjęcie 1 projektu Nasza Stodoła S powiększona KRY1004
119,69 m²
4
3
1

5 800 zł

Zdjęcie 1 projektu Nasza Stodoła S powiększona wersja szkieletowa KRY1011
126,38 m²
4
3
1

5 800 zł

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Komfort 2 KZM1005
Komfort 2
Dodano!
Dodano!
123,08 m²
4
2
0

4 790 zł

5 290 zł

Tooltip

Cena regularna

4 790 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Lungo 3 WOF1131
Lungo 3
Dodano!
Dodano!
129,44 m²
4
2
0

3 499 zł

3 699 zł

Tooltip

Cena regularna

3 499 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Nowość
Zdjęcie 1 projektu Krajobrazy 136 WRN1602
Krajobrazy 136
Dodano!
Dodano!
130,06 m²
4
2
0

4 095 zł

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu L-326 plus SLU1061
L-326 plus
Dodano!
Dodano!
111,16 m²
5
2
0

3 000 zł

3 300 zł

Tooltip

Cena regularna

3 000 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Lungo 6 WOF1139
Lungo 6
Dodano!
Dodano!
129,57 m²
4
2
0

3 899 zł

4 099 zł

Tooltip

Cena regularna

3 899 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu BW-32 wariant 1 JGC1186
BW-32 wariant 1
Dodano!
Dodano!
133,70 m²
4
2
2

4 330 zł

4 430 zł

Tooltip

Cena regularna

4 330 zł najniższa cena

Autor: Archeton

122,80 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

111 m²

Powierzchnia dachu

198 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

40°

Wysokość budynku
Tooltip

7,60 m

Min. szerokość działki
Tooltip

20,20 m

Min. długość działki
Tooltip

21,60 m

Opis szczegółowy

Technologia i konstrukcja: murowana – ceramika. Ściany zewnętrzne: cegła kratówka + styropian. Ściany wewnętrzne: cegła kratówka. Strop: żelbetowy. Konstrukcja dachu: drewniana, jętkowa. Rodzaj schodów: żelbetowe. Typ ogrzewania: kocioł na gaz. Pokrycie dachu: dachówka ceramiczna. Elewacja: tynk cienkowarstwowy.

Zdjęcie 1 projektu Bergen 130 HUS1002
130,40 m²
4
Stan deweloperski brutto
529 000 zł 4 057 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 120A HFX1047
122,73 m²
3
Stan deweloperski brutto
515 000 zł 4 196 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 120B HFX1048
123,51 m²
4
Stan deweloperski brutto
515 000 zł 4 170 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Twin Smart 170 HHT1031
121,95 m²
5
Stan deweloperski brutto
1 650 700 zł 13 536 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.3 z okapem HPK1013
121,46 m²
5
Stan deweloperski brutto
630 000 zł 5 187 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.3 bez okapu HPK1002
121,46 m²
5
Stan deweloperski brutto
617 300 zł 5 082 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany FastHome 120 HFX1033
120,04 m²
4
Stan deweloperski brutto
530 000 zł 4 415 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Emily Smart 120 HHT1026
120 m²
3
Stan deweloperski brutto
592 512 zł 4 938 zł/m²

Opis projektu domu
Dudek - murowana – ceramika

Dom o prostej formie i funkcji. Zwartą bryłę urozmaicają 2 balkony wychodzące z sypialni na poddaszu oraz wysunięty garaż.