Projekt Domek Ciepły (012 BK + Z) SLF1012

Cena projektu: 2 337 zł

Masz pytania? Zadzwoń
71 715 20 60

pn-pt 8-21, sb-nd 9-17

Zamów rozmowę
Pow. użytkowa
110,6 m²
Min. szer. działki
17,72 m
Wysokość budynku
7,83 m
Pow. zabudowy
85,7 m²
Kubatura
454 m³
Kąt nach. dachu
42°
Pow. dachu
163 m²
Liczba pokoi
4 (3 + 1 na parterze)

Opis projektu

Projekt domu Domek Ciepły (012 BK + Z) to idealna propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Bryła budynku posiada formę typową, więc jego realizacja jest łatwa. W tym projekcie kalenica usytuowana jest równolegle do drogi, co często określane jest w planie zagospodarowania przestrzennego. Jest przeznaczony do zabudowy wolnostojącej. Jest to również ciekawa propozycja dla osób szukających domu z dachem dwuspadowym, i wykonanie więźby oraz jej pokrycie jest ekonomiczne i nie zajmuje wiele czasu. Projekt Domek Ciepły (012 BK + Z) to dom parterowy z poddaszem użytkowym, dzięki czemu domownicy mogą cieszyć się większą prywatnością.Projekt domu charakteryzuje się przestronną strefą dzienną. W projekcie uwzględniono zamkniętą kuchnię, dzięki czemu zapachy przygotowywanych, aromatycznych posiłków nie przedostają się do strefy wypoczynkowej. Łazienka na parterze sprawdzi się podczas odwiedzin gości, a druga ulokowana na poddaszu - dla domowników. W projekcie przewidziano cztery sypialnie, które będą odpowiednie dla 4-6 domowników. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. W domu nie zabrakło również miejsca na praktyczne zaplecze gospodarcze. Taras jest idealnym miejscem do organizowania rodzinnych spotkań i chwili relaksu. Budynek został zaprojektowany w technologii murowanej. W jego bryle widoczne są rozwiązania nawiązujące do stylu tradycyjnego, dlatego będzie prezentować się doskonale niezależnie od okolicy.

Rysunki szczegółowe Sprawdź dokładne wymiary w projekcie

Rzut kondygnacji projektu Domek Ciepły (012 BK + Z) - Rzut parteru

1 wiatrołap
2,3 m²
2 hall + schody
8,1 m²
3 kuchnia + jadalnia
10,2 m²
4 pokój dzienny
24 m²
5 pokój
11,6 m²
6 łazienka
2,5 m²
7 pom. gospodarcze
5,3 m²
razem
64 m²

Rzut kondygnacji projektu Domek Ciepły (012 BK + Z) - Rzut poddasza

1 korytarz
8,4 m²
2 pokój
9,1 m² (15,41 m²)
3 pokój
12,5 m² (18,92 m²)
4 pokój
10,1 m² (16,41 m²)
5 łazienka
6,5 m² (7,77 m²)
razem
46,6 m² (66,91 m²)

Chcesz wprowadzić zmiany w tym projekcie?

Dowiedz się, jakie zmiany są możliwe na etapie adaptacji.

Płatne dodatki do projektu

Bezpłatne dodatki do projektu

Wnętrza 3D w iDesigner Wnętrza do tego projektu nie są dostępne od ręki

Usytuowanie domu na działce

Usytuowanie projektu Domek Ciepły (012 BK + Z) na działce

Przekrój pionowy

Przekrój pionowy projektu Domek Ciepły (012 BK + Z)
Analiza działkiSprawdź czy możesz wybudować ten projekt na swojej działce

Koszt budowy domu

stan zerowy
41 814 zł

stan surowy otwarty
133 998 zł

stan surowy zamknięty
29 118 zł

Wycena opracowana przez Extradom:

204 930 zł - orientacyjny koszt budowy domu do stanu surowego zamkniętego bez instalacji

Wycena stanowi wartość przybliżoną. W zależności od wykorzystanych materiałów oraz kosztów robót budowlanych może się ona różnić od rzeczywistych wydatków. Ostateczny koszt budowy domu zależy także od lokalizacji (w tym warunków lokalnych), czasu trwania budowy oraz ewentualnych zmian wprowadzonych na etapie adaptacji projektu.

Mapa budowy Sprawdź gdzie w Polsce budowany jest ten projekt

Technologia budowy domu

Podłoga parteru: wylewka cement. Ściany zewn: parter i poddasze: murowane 24cm. Ściany wewn: murowane 18/10cm Ściany wewn: poddasze: szkieletowe, płyty GK Elewacja parter: tynk mineralny. Elewacja poddasze: deski strugane. Podbitka drewniana: deski strugane. Strop: żelbetowy 12cm. Konstrukcja dachu: drewniana. Pokrycie dachu: gonty bitumiczne (dachówka).

Rekomendowani producenci

Elewacje

Autor: Domek

Opinie mieszkańców domu Domek Ciepły (012 BK + Z)

Zdjęcie profilowe szczurek203
szczurek203

Zdecydowanie szukałem czegoś o prostej konstrukcji i projekt domu Domek Ciepły SLF1012 wydawał się idealny. Wszystkie prace miałem wykonać samemu, więc wolałem nie brać na siebie wykonania trudnych konstrukcji. Poza tym, odpowiadał nam układ pomieszczeń w domu oraz budynek spokojnie pasował do naszej działki.

W domu mieszkamy już prawie dwa lata. Budowa przebiegła całkiem sprawnie i nie miałem podczas niej żadnych problemów. Projekt był naprawdę całkiem bezbłędny i przejrzysty, więc uwinąłem się ze wszystkim w osiem miesięcy. Budynek został standardowo ocieplony 12cm styropianem. Mamy zwykły piec na węgiel/drewno, ale raczej nie liczę kosztów, ponieważ mam własne drewno. Jednak dom jest raczej (jak w nazwie) ciepły i ekonomiczny.

Całkowicie pozytywnie oceniam układ pomieszczeń zaproponowany w projekcie domu Domek Ciepły SLF1012. Jedyną zmianą, jaką dokonaliśmy, była rezygnacja ze ścianki działowej salonu i małego pokoju na dole. Dzięki temu mamy trzydziestopięciometrowy salon. Na stałe w domu mieszkają trzy osoby, więc ilość pokoi na górze jest w zupełności wystarczająca. Duży salon to oczywiście bardziej funkcjonalne rozwiązanie - czy przy okazji uroczystości rodzinnych czy nawet codziennego zwykłego użytkowania. Dom jest w środku bardzo jasny. Rozmiary okien i ich ilość są odpowiednie, a poszczególne są dobrze rozmieszczone.

Jestem zadowolony z projektu domu parterowego z poddaszem użytkowym Domek Ciepły SLF1012. Wszystko w domu nam odpowiada i sprawdza się tak, jak zakładaliśmy. Może tylko możnaby znaleźć sposób na poszerzenie klatki schodowej. Mi się to jednak nie udało. Polecam i pozdrawiam.

Zdjęcie profilowe buziak28
buziak28

Wybraliśmy projekt domu Domek Ciepły SLF1012, ponieważ nam się spodobał. Był mały, zgrabny, idealny dla mojej rodziny.

Budowa przebiegła bardzo sprawnie. Projekt domu Domek Ciepły SLF1012był czytelny i fachowcy nie mieli z nim kłopotów. Piec mamy na ekogroszek. Jesteśmy bardzo zadowoleni z kosztów, jakie ponosimy.

Front domu mamy usytuowany od strony wschodniej. Pomieszczenia są bardzo jasne w ciągu dnia, na czym nam zależało. Układ pomieszczeń jest bardzo funkcjonalny. Nie musieliśmy nic zmieniać w projekcie. Moja rodzina liczy cztery osoby, więc dla takiej ilości osób metraż jest jak najbardziej właściwy. Gdyby chciała w tym domu zamieszkać większa rodzina, to też nie byłoby z tym kłopotu. Miejsca w domu jest naprawdę dużo. W salonie jest bardzo dużo miejsca i nie mamy problemu z urządzaniem przyjęć i przyjmowaniem gości.

Bardzo się cieszymy, że udało nam się zrealizować ten projekt. Oczywiście jestem zadowolona z wyboru projektu domu parterowego z poddaszem użytkowym Domek Ciepły SLF1012. Polecam i pozdrawiam.

Zdjęcie profilowe adam74
adam74

Zdecydowaliśmy się na projekt domu Domek Ciepły SLF1012, ponieważ zależało nam na domu szkieletowym. Gdy zaczynaliśmy budowę nie było zbyt dużego wyboru w tego typu projektach. Ponadto ten dom spełniał wszystkie inne nasze wymagania (zarówno metrażowe, jak i wizualne).

Wejście domu mamy od północy, salon od południa- przy takim rozmieszczeniu domu na działce w pomieszczeniach w ciągu dnia jest jasno. Zmiana była tylko jedna- przesunięcie jednej ze ścianek.

Budowa poszła sprawnie, gdyż już w ciągu dwóch tygodni dom był przykryty. Niestety w projekcie domu Domek Ciepły SLF1012 były nieścisłości, na przykład wyjście na taras- słup wychodził w połowie drugiego stopnia, na szczęście moja ekipa w porę się zorientowała i poprawiła tę niedoskonałość.

Piec mamy na ekogroszek i jestem zadowolony z kosztów jakie ponoszę.

Układ pomieszczeń jest dobrze rozwiązany. Moja rodzina liczy trzy osoby, więc miejsca mamy wystarczająco dużo dla siebie, a także dla gości, którzy nas odwiedzają. Możemy ich przenocować lub ugościć w salonie. Jestem zadowolony z wyboru projekt domu parterowego z poddaszem użytkowym Domek Ciepły SLF1012. Polecam i pozdrawiam.

Recenzje projektu Domek Ciepły (012 BK + Z)

  – 0 głosów

Projekt Domek Ciepły (012 BK + Z) należy do kategorii

Pozostałe wersje projektu Domek Ciepły (012 BK + Z)

Projekt domu Domek Ciepły (012 SK V1)

Projekt domu Domek Ciepły (012 ET)

Projekt domu Domek Ciepły z garażem 16-05 (012 ES 16-05)

Projekty podobne do Domek Ciepły (012 BK + Z) SLF1012

Projekt domu Armanda Mała -100 3D iDesigner

Armanda Mała

117,01 m²

Projekt domu Dom przy Alabastrowej 20 3D iDesigner

Projekt domu Armanda Mała BIS -100 3D iDesigner

Armanda Mała BIS

114,76 m²

Projekt domu Jantar A 3D

Jantar A

108,4 m²

Projekt domu Amor -200 3D iDesigner

Amor

117,31 m²

Projekt domu BW-36 wariant 15 bez garażu

Bądź na bieżąco z extra promocjami!

Zostaw nam swój adres e-mail, będziemy Ci wysyłać najlepsze okazje

Podstawowe informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych