Sprawdź

Projekt domu Dom z widokiem 2 wariant C WAH1820

Pow. użytkowa

245,24 m²

Kąt dachu

40°

Wysokość budynku

11,80 m

Powierzchnia zabudowy

220,47 m²

Pokaż więcej parametrów

Zapisz Dodano!
Porównaj Dodano!
ikona Pobierz i drukuj

Dom z widokiem 2 wariant C - WAH1820

ikona 245,24 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona0
Pokoje (bez salonu)
ikona 0
Łazienki (z toaletami)
ikona 0

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Podobne projekty (413)

Zobacz wszystkie
Nowość
Zdjęcie 1 projektu LK&1553 LKP1104
LK&1553
Dodano!
Dodano!
230,30 m²
5
2
2

12 000 zł

Nowość
Zdjęcie 1 projektu LK&1594 LKP1090
LK&1594
Dodano!
Dodano!
260,64 m²
5
3
2

9 610 zł

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Hiacynt 8 WAH2118
Hiacynt 8
Dodano!
Dodano!
222,33 m²
5
3
2

7 600 zł

9 500 zł

Tooltip

Cena regularna

7 600 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Zdjęcie 1 projektu Nasza Stodoła KRY1001
Nasza Stodoła
Dodano!
Dodano!
238 m²
5
4
2

7 000 zł

Nowość
Zdjęcie 1 projektu LK&1817 LKP1014
LK&1817
Dodano!
Dodano!
235,22 m²
2
2
2

14 760 zł

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Lilit BBI1010
Lilit
Dodano!
Dodano!
221,44 m²
6
4
0

6 650 zł

6 950 zł

Tooltip

Cena regularna

6 650 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Stodoła z nadwieszeniem KNT1009
Stodoła z nadwieszeniem
Dodano!
Dodano!
227,70 m²
4
4
1

7 550 zł

8 000 zł

Tooltip

Cena regularna

7 550 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Nowość
Zdjęcie 1 projektu LK&1768 LKP1050
LK&1768
Dodano!
Dodano!
260,01 m²
5
2
2

22 140 zł

245,24 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

220,47 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

40°

Wysokość budynku
Tooltip

11,80 m

Min. szerokość działki
Tooltip

30,05 m

Zdjęcie 1 projektu Bergen 130 HUS1002
130,40 m²
4
Stan deweloperski brutto
529 000 zł 4 057 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.12 z okapem HPK1021
190,98 m²
5
Stan deweloperski brutto
916 500 zł 4 799 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.12 bez okapu HPK1020
190,98 m²
5
Stan deweloperski brutto
886 500 zł 4 642 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.6 HPK1005
176,69 m²
4
Stan deweloperski brutto
972 700 zł 5 505 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 170A HFX1049
175,42 m²
3
Stan deweloperski brutto
650 000 zł 3 705 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 170B HFX1050
175,12 m²
4
Stan deweloperski brutto
650 000 zł 3 712 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Viking Smart 220 HHT1032
163,86 m²
4
Stan deweloperski brutto
1 095 606 zł 6 686 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DH174 HDH1009
162,97 m²
4
Stan deweloperski brutto
1 026 000 zł 6 296 zł/m²

Opis projektu domu
Dom z widokiem 2 wariant C

Wariant projektu ze zmienionym kątem nachylenia dachu i z innym układem pomieszczeń.

Społeczność projektu domu
Dom z widokiem 2 wariant C w budowie

Opinie o projekcie domu
Dom z widokiem 2 wariant C