👉 Niższe ceny + karta allegro 200 zł! 🔥

Projekt domu Dom przy Spokojnej KRK1049

2
2. Korytarz
10
3. Kuchnia
8,90
4. Pokój dzienny + jadalnia
36,90
5. Wc
1,80
6. Korytarz
4,10
7. Pokój
15,60
8. Pokój
11,20
9. Pokój
13,50
10. Łazienka
5,10
11. Pomieszczenie gospodarcze
3,50
12. Garaż dwustanowiskowy
33,10
Razem
145,70
145,70

Pow. użytkowa

112,60 m²

Kąt dachu

30°

Wysokość budynku

5,40 m

Powierzchnia zabudowy

182,40 m²

Min. szer. i dł. działki

21,65 x 35,45 m

ikona Pobierz i drukuj

Dom przy Spokojnej - KRK1049

ikona 112,60 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona3

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 145,70 m²

Parter projektu Dom przy Spokojnej

2
2. Korytarz
10
3. Kuchnia
8,90
4. Pokój dzienny + jadalnia
36,90
5. Wc
1,80
6. Korytarz
4,10
7. Pokój
15,60
8. Pokój
11,20
9. Pokój
13,50
10. Łazienka
5,10
11. Pomieszczenie gospodarcze
3,50
12. Garaż dwustanowiskowy
33,10
Razem
145,70
145,70

Podobne projekty (1744)

Zobacz wszystkie
NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Dom przy Pastelowej 24 KRK1663
Dom przy Pastelowej 24
Dodano!
Dodano!
118,46 m²
4
2
0

3 290 zł

3 790 zł

Tooltip

Cena regularna

3 290 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Milan 2 - dwulokalowy LLL WRD3166
Milan 2 - dwulokalowy LLL
Dodano!
Dodano!
113,60 m²
4
2
1

7 290 zł

7 790 zł

Tooltip

Cena regularna

7 011 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Mokka 18 WOF1190
Mokka 18
Dodano!
Dodano!
110 m²
4
2
2

4 399 zł

4 599 zł

Tooltip

Cena regularna

4 399 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu EG-106 wariant II WWB1141
EG-106 wariant II
Dodano!
Dodano!
115,09 m²
3
4
0

4 400 zł

4 650 zł

Tooltip

Cena regularna

4 350 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Sej-pro 083 energo ELW1047
Sej-pro 083 energo
Dodano!
Dodano!
103,82 m²
3
3
0

4 797 zł

5 097 zł

Tooltip

Cena regularna

4 797 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Mokka 18 modern WOF1254
Mokka 18 modern
Dodano!
Dodano!
110 m²
4
2
2

4 399 zł

4 599 zł

Tooltip

Cena regularna

4 399 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Dom przy Pastelowej 23 KRK1668
Dom przy Pastelowej 23
Dodano!
Dodano!
118,46 m²
4
2
0

3 490 zł

3 990 zł

Tooltip

Cena regularna

3 490 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Dom przy Pastelowej 19 D bis KRK1595
115 m²
4
2
1

3 390 zł

3 890 zł

Tooltip

Cena regularna

3 390 zł najniższa cena

Autor: GALERIADOMOW.PL

112,60 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

182,40 m²

Powierzchnia dachu

280 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

30°

Wysokość budynku
Tooltip

5,40 m

Min. szerokość działki
Tooltip

21,65 m

Min. długość działki
Tooltip

35,45 m

Opis szczegółowy

Ściany: pustak ceramiczny 29 cm, styropian 15 cm. Ściany nośne: pustak ceramiczny 19 cm. Strop: monolityczny żelbetowy. Pokrycie dachu: dachówka ceramiczna lub betonowa.

Skonfiguruj dom
Zdjęcie 1 projektu Bergen 110 HUS1001
110,80 m²
3
Stan deweloperski brutto
469 000 zł 4 233 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DH127U z garażem HDH1012
113,05 m²
3
Stan deweloperski brutto
874 908 zł 7 739 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Forest Smart 120 HHT1017
113,18 m²
4
Stan deweloperski brutto
535 459 zł 4 730 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Moly Smart 112 HHT1028
112 m²
3
Stan deweloperski brutto
553 375 zł 4 941 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Family Smart 70 HHT1006
111,77 m²
5
Stan deweloperski brutto
534 125 zł 5 046 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 110A HFX1045
111,58 m²
4
Stan deweloperski brutto
475 000 zł 4 257 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom keramzytowy EP1 HAK1006
110,57 m²
3
Stan deweloperski brutto
493 700 zł 4 465 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom modułowy Harmony HMD1000
114,80 m²
4
Stan deweloperski brutto
512 000 zł 3 853 zł/m²

Opis projektu domu
Dom przy Spokojnej

Projekt domu Dom przy Spokojnej to idealna propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom posiada bryłę z atrium. Projekt ma usytuowaną kalenicę równolegle do drogi, co jest istotne ze względu na wymagania określone w warunkach zabudowy. Dom został zaprojektowany do zabudowy wolnostojącej. W projekcie przewidziano garaż dwustanowiskowy w bryle budynku. Projekt jest idealną propozycją dla osób zainteresowanych domem z dachem czterospadowym, dzięki czemu budynek prezentuje są bardzo efektownie. Projekt Dom przy Spokojnej to dom parterowy, co sprawia, że komunikacja między pomieszczeniami jest bardzo komfortowa. Sercem domu jest przestronna strefa dzienna, która sprzyja spędzaniu wspólnego czasu w gronie najbliższych. Tworzy ją między innymi funkcjonalna kuchnia, którą każdy Inwestor swobodnie dostosuje do swoich potrzeb. Projektant połączył salon i jadalnię w przestronną strefę dzienną, co jest nowoczesnym oraz bardzo funkcjonalnym rozwiązaniem. W domu przewidziano zarówno komfortową łazienkę, jak i osobną toaletę, co jest szczególnie przydatne przy większej liczbie domowników. Trzy komfortowe pokoje zaspokoją potrzeby 2-4 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Na komfortowe użytkowanie domu ma również wpływ uwzględnione w nim pomieszczenie gospodarcze. Taras jest idealnym miejscem do organizowania rodzinnych spotkań i chwili relaksu. Dom zaprojektowano w technologii murowanej. W jego bryle widoczne są rozwiązania nawiązujące do stylu tradycyjnego, dzięki czemu idealnie wpisze się w dowolny krajobraz.