Sprawdź

Projekt domu Dom 110 BBF1009

1. Wiatrołap
5,90
2. Hall
9,60
3. Pomieszczenie gospodarcze
3,20
4. Pokój
11,90
5. Łazienka
7
6. Pokój
13,30
7. Pokój
12
8. Pokój dzienny
31,40
9. Kuchnia
8,30
10. Wc
1,60
Razem
104,20
104,20

Pow. użytkowa

95,10 m²

Kąt dachu

22°

Wysokość budynku

5,10 m

Powierzchnia zabudowy

127,50 m²

Min. szer. i dł. działki

22,12 x 18,49 m

ikona Pobierz i drukuj

Dom 110 - BBF1009

ikona 95,10 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona3
Pokoje (bez salonu)
ikona 2
Łazienki (z toaletami)
ikona 0

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 104,20 m²

Projekt domu 110 - rzut parteru, dom liczy 3 pokoje, 2 łazienki i wc

1. Wiatrołap
5,90
2. Hall
9,60
3. Pomieszczenie gospodarcze
3,20
4. Pokój
11,90
5. Łazienka
7
6. Pokój
13,30
7. Pokój
12
8. Pokój dzienny
31,40
9. Kuchnia
8,30
10. Wc
1,60
Razem
104,20
104,20

Podobne projekty (1547)

Zobacz wszystkie
PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Dom na przytulnej WAH2070
Dom na przytulnej
Dodano!
Dodano!
93 m²
3
2
0

5 000 zł

6 250 zł

Tooltip

Cena regularna

5 000 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Nowość
Zdjęcie 1 projektu Paradise 2 WRN1592
Paradise 2
Dodano!
Dodano!
98,40 m²
3
1
0

3 895 zł

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Sej-pro 084 energo ELW1048
Sej-pro 084 energo
Dodano!
Dodano!
103,82 m²
3
2
0

4 797 zł

5 097 zł

Tooltip

Cena regularna

4 797 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Dom przy Pastelowej 22 KRK1660
Dom przy Pastelowej 22
Dodano!
Dodano!
100 m²
4
2
0

3 190 zł

3 790 zł

Tooltip

Cena regularna

3 290 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Dom przy Pastelowej 28 KRK1669
Dom przy Pastelowej 28
Dodano!
Dodano!
88,45 m²
2
2
0

3 190 zł

3 790 zł

Tooltip

Cena regularna

3 290 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Felek Sto (1943) KRD3082
Felek Sto (1943)
Dodano!
Dodano!
98,60 m²
3
2
0

3 092 zł

3 542 zł

Tooltip

Cena regularna

3 192 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Słoneczny 5 murowany GDE1084
Słoneczny 5 murowany
Dodano!
Dodano!
87,03 m²
3
1
0

3 850 zł

3 950 zł

Tooltip

Cena regularna

3 850 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Kwadra Bobo (1888) KRD3024
Kwadra Bobo (1888)
Dodano!
Dodano!
94,20 m²
3
2
0

3 540 zł

3 990 zł

Tooltip

Cena regularna

3 640 zł najniższa cena

95,10 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

127,50 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

22°

Wysokość budynku
Tooltip

5,10 m

Min. szerokość działki
Tooltip

22,12 m

Min. długość działki
Tooltip

18,49 m

Opis szczegółowy

Ściany zewnętrzne: pustak ceramiczny 25 cm, styropian 15 cm. Ściany wewnętrzne nośne: pustak ceramiczny 25 cm. Ściany wewnętrzne działowe: cegła kratówka 12 cm. Strop: podwieszany, płyta g-k. Konstrukcja dachu: drewniana. Pokrycie dachu: dachówka cementowa. Elewacje: tynk mineralny cienkowarstwowy.

Skonfiguruj dom
Zdjęcie 1 projektu Bergen 90 HUS1003
90,83 m²
3
Stan deweloperski brutto
429 000 zł 4 723 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DH70-7 HDH1014
95,07 m²
3
Stan deweloperski brutto
621 918 zł 6 542 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Prime Smart 120 HHT1033
95,36 m²
3
Stan deweloperski brutto
507 946 zł 5 263 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom keramzytowy Essenzia 110G HRK1002
95,83 m²
2
Stan deweloperski brutto
500 040 zł 5 218 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Budynek biurowy prefabrykowany DH110 HDH1011
94,18 m²
0
Stan deweloperski brutto
553 500 zł 5 877 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DH115 HDH1007
93,90 m²
2
Stan deweloperski brutto
564 678 zł 6 014 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany E.3 HPK1019
97,13 m²
3
Stan deweloperski brutto
496 033 zł 5 107 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom modułowy Flow HMD1002
92,67 m²
3
Stan deweloperski brutto
508 000 zł 5 482 zł/m²

Opis projektu domu
Dom 110

Projekt Dom 110 odpowiedni do zrealizowania na średniej szerokości działkę. Bryła budynku posiada formę prostą, co znacznie ułatwia późniejszą aranżację wnętrza. Na uwagę zasługuje ozdobny wykusz, nadający konstrukcji dodatkowego uroku. W tym projekcie kalenica skierowana jest równolegle do drogi, co często określane jest w planie zagospodarowania przestrzennego. Jest przeznaczony do zabudowy wolnostojącej. Bryła budynku zwieńczona jest dachem kopertowym, który charakteryzuje się dużą odpornością na działanie niesprzyjających warunków pogodowych. Projekt Dom 110 to dom parterowy, dzięki czemu poruszanie się po nim jest bardzo wygodne. Zwolenników przestronnych przestrzeni z pewnością ucieszy przewidziana w projekcie część dzienna. Przewidziana w projekcie otwarta kuchnia to świetne rozwiązanie dla osób z małymi dziećmi - ich zabawę w salonie rodzice mogą nadzorować nawet podczas przygotowywania posiłków. Stół znajdujący się w kuchni to rozwiązanie niezwykle funkcjonalne i dodające jej uroku. Autor projektu przewidział w nim zarówno łazienkę, jak i osobną toaletę, co jest szczególnie przydatne przy większej liczbie domowników. Część nocna składa się z trzech sypialni, dlatego też dom jest odpowiedni dla 2-4 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. W utrzymaniu porządku z pewnością pomoże nam przewidziane w projekcie pomieszczenie gospodarcze. Wspólne grillowanie i rodzinne posiłki umili uwzględniony w projekcie taras. Dom zaprojektowano w technologii murowanej. Dom 110 jest doskonałą propozycją dla Inwestorów szukających domu tradycyjnego, dzięki czemu idealnie wpisze się w dowolny krajobraz.