Sprawdź

Projekt domu dąbrówka KRP1154

1. Wiatrołap
9,41
2. Korytarz
6,21
3. Pomieszczenie gosposdarcze
5,59
4. Łazienka
6,80
5. Kuchnia + pokój dzienny
35,46
6. Kotłownia
6,93
7. Garaż jednostanowiskowy
19,74
Razem
90,14
90,14

podłogi
1. Korytarz
4,72
2. Łazienka
7,20
3. Pokój
14,04
4. Pokój
14,23
5. Pokój
9,07
6. Pokój
19,73
Razem
68,99
68,99

Pow. użytkowa

126,87 m²

Kąt dachu

40°

Wysokość budynku

8,31 m

Powierzchnia zabudowy

121,36 m²

Pokaż więcej parametrów

Zapisz Dodano!
Porównaj Dodano!
ikona Pobierz i drukuj

dąbrówka - KRP1154

ikona 126,87 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona4
Pokoje (bez salonu)
ikona 2
Łazienki (z toaletami)
ikona 1

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 90,14 m²

Projekt domu dąbrówka - rzut parteru, dom liczy 4 pokoje, 2 łazienki i wc

1. Wiatrołap
9,41
2. Korytarz
6,21
3. Pomieszczenie gosposdarcze
5,59
4. Łazienka
6,80
5. Kuchnia + pokój dzienny
35,46
6. Kotłownia
6,93
7. Garaż jednostanowiskowy
19,74
Razem
90,14
90,14

Poddasze - 68,99 m²

Projekt domu dąbrówka - rzut poddasza, dom liczy 4 pokoje, 2 łazienki i wc

podłogi
1. Korytarz
4,72
2. Łazienka
7,20
3. Pokój
14,04
4. Pokój
14,23
5. Pokój
9,07
6. Pokój
19,73
Razem
68,99
68,99

Podobne projekty (2120)

Zobacz wszystkie
PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Tamarillo 7 WOF1181
Tamarillo 7
Dodano!
Dodano!
120 m²
4
2
1

3 899 zł

4 099 zł

Tooltip

Cena regularna

3 899 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Nowość
Zdjęcie 1 projektu Surażkowo 4 BSE1288
Surażkowo 4
Dodano!
Dodano!
126,89 m²
4
2
0

5 500 zł

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Dom przy Cyprysowej 14 K2 KRK1522
Dom przy Cyprysowej 14 K2
Dodano!
Dodano!
125,87 m²
4
2
1

3 790 zł

4 290 zł

Tooltip

Cena regularna

3 790 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu KA237 SZ PKT1280
KA237 SZ
Dodano!
Dodano!
114,32 m²
3
2
0

4 499 zł

4 949 zł

Tooltip

Cena regularna

4 449 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Anatol (1632) KRD2777
Anatol (1632)
Dodano!
Dodano!
119,10 m²
5
2
1

4 140 zł

4 490 zł

Tooltip

Cena regularna

4 140 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu BW-10 wariant 6 JGC1216
BW-10 wariant 6
Dodano!
Dodano!
123,80 m²
4
2
1

3 980 zł

4 080 zł

Tooltip

Cena regularna

3 980 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Leo WAH1535
Leo
Dodano!
Dodano!
138,63 m²
4
2
1

4 840 zł

6 050 zł

Tooltip

Cena regularna

4 840 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Zefir G2 (1598) KRD2743
Zefir G2 (1598)
Dodano!
Dodano!
128,90 m²
4
2
2

4 740 zł

5 090 zł

Tooltip

Cena regularna

4 740 zł najniższa cena

Autor: Dom-Projekt

126,87 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

121,36 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

40°

Wysokość budynku
Tooltip

8,31 m

Min. szerokość działki
Tooltip

22,40 m

Opis szczegółowy

Ściany zewnętrzne murowane:pustaki ceramiczne + wełna Rockwool, Ściany wewnętrzne murowane:pustaki ceramiczne,strop:płyta żelbetowa,konstrukcja dachu:drewniana,pokrycie dachu:dachówka ceramiczna.

Zdjęcie 1 projektu Bergen 130 HUS1002
130,40 m²
4
Stan deweloperski brutto
529 000 zł 4 057 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 120B HFX1048
123,51 m²
4
Stan deweloperski brutto
515 000 zł 4 170 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 120A HFX1047
122,73 m²
3
Stan deweloperski brutto
515 000 zł 4 196 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany FastHome 130B HFX1034
131,14 m²
4
Stan deweloperski brutto
599 000 zł 4 568 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany FastHome 130A HFX1032
131,73 m²
4
Stan deweloperski brutto
590 000 zł 4 479 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Twin Smart 170 HHT1031
121,95 m²
5
Stan deweloperski brutto
1 650 700 zł 13 536 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.3 z okapem HPK1013
121,46 m²
5
Stan deweloperski brutto
630 000 zł 5 187 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.3 bez okapu HPK1002
121,46 m²
5
Stan deweloperski brutto
617 300 zł 5 082 zł/m²

Opis projektu domu
dąbrówka

Parterowy dom z poddaszem mieszkalnym. W dobudowanej części gospodarczej zlokalizowano garaż i kotłownię. Prosta bryła budynku urozmaicona lukarną. Odpowiednie powierzchnie pomieszczeń zapewniają komfort użytkowania.