Sprawdź

Projekt domu Chodzież dw KRP1374

1. Wiatrołap
12,72
2. Korytarz
17,52
3. Pokój dzienny + kuchnia + jadalnia
65,30
4. Wc
2,55
5. Spiżarnia
5,33
6. Pomieszczenie gospodarcze
4,28
7. Pokój
16,99
8. Łazienka
3,34
9. Pokój
14,38
10. Łazienka
5,58
Razem
147,99
147,99

pomieszczenia
podłogi
1. Korytarz
21,84
22,47
2. Pokój
22,06
31,02
3. Łazienka
2,80
7,82
4. Łazienka
2,82
4,77
5. Pokój
14,22
22,88
6. Pokój
16,84
25,98
7. Łazienka
8,24
14,11
8. Pokój
23,85
30,10
9. Łazienka
4,63
7,63
Razem
117,30
166,78

Pow. użytkowa

255,68 m²

Pokoje

6

Łazienki i WC

7

Garaż

0

Kąt dachu

40°

Wysokość budynku

8,82 m

Powierzchnia zabudowy

194,41 m²

Min. szer. i dł. działki

25,9 x 21,50 m

Konstrukcja

ikona
Z bali

Pokaż więcej parametrów

Zapisz Dodano!
Porównaj Dodano!
ikona Pobierz i drukuj

Chodzież dw - KRP1374

ikona 255,68 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona6
Pokoje (bez salonu)
ikona 7
Łazienki (z toaletami)
ikona 0

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 147,99 m²

Projekt domu Chodzież dw - rzut parteru, dom liczy 6 pokoje, 7 łazienki i wc

1. Wiatrołap
12,72
2. Korytarz
17,52
3. Pokój dzienny + kuchnia + jadalnia
65,30
4. Wc
2,55
5. Spiżarnia
5,33
6. Pomieszczenie gospodarcze
4,28
7. Pokój
16,99
8. Łazienka
3,34
9. Pokój
14,38
10. Łazienka
5,58
Razem
147,99
147,99

Poddasze - 117,30 m²

Projekt domu Chodzież dw - rzut poddasza, dom liczy 6 pokoje, 7 łazienki i wc

pomieszczenia
podłogi
1. Korytarz
21,84
22,47
2. Pokój
22,06
31,02
3. Łazienka
2,80
7,82
4. Łazienka
2,82
4,77
5. Pokój
14,22
22,88
6. Pokój
16,84
25,98
7. Łazienka
8,24
14,11
8. Pokój
23,85
30,10
9. Łazienka
4,63
7,63
Razem
117,30
166,78

Podobne projekty (326)

Zobacz wszystkie
Nowość
Zdjęcie 1 projektu LK&1768 LKP1050
LK&1768
Dodano!
Dodano!
260,01 m²
5
2
2

22 140 zł

NIŻSZA CENA 🔥
Nowość
Zdjęcie 1 projektu N-221 PZB1141
N-221
Dodano!
Dodano!
257,45 m²
4
4
2

11 390 zł

11 990 zł

Tooltip

Cena regularna

11 390 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Wyszukany D64 wariant III WWB1153
Wyszukany D64 wariant III
Dodano!
Dodano!
240,52 m²
6
3
2

5 699 zł

5 949 zł

Tooltip

Cena regularna

5 649 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Nowość
Zdjęcie 1 projektu LK&1833 LKP1018
LK&1833
Dodano!
Dodano!
280,77 m²
4
3
2

18 450 zł

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Wyszukany D64 WWB1072
Wyszukany D64
Dodano!
Dodano!
250,56 m²
6
3
2

5 699 zł

5 949 zł

Tooltip

Cena regularna

5 649 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu APS 107 wariant 2 dwulokalowy LUA1670
238 m²
6
4
2

6 409 zł

7 199 zł

Tooltip

Cena regularna

6 409 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Zdjęcie 1 projektu Thor GDH1003
Thor
Dodano!
Dodano!
258,20 m²
5
2
2

6 200 zł

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu APS 049 dwulokalowy LUA1669
APS 049 dwulokalowy
Dodano!
Dodano!
273,40 m²
8
4
4

6 309 zł

7 099 zł

Tooltip

Cena regularna

6 309 zł najniższa cena

Autor: Dom-Projekt

255,68 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

194,41 m²

Powierzchnia dachu

354,12 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

40°

Wysokość budynku
Tooltip

8,82 m

Min. szerokość działki
Tooltip

25,90 m

Min. długość działki
Tooltip

21,50 m

Konstrukcja

Z bali

Opis szczegółowy

Wys. ścianki kolankowej 0.82 m. Strop: drewniany. Pokrycie dachu: dachówka gontopodobna z posypką Gerard Corona. Ściany wewnętrzne: płazy drewniane. Ściany zewnętrzne: płazy drewniane + wełna mineralna + deska. Typ ogrzewania: kocioł gazowy.

Zdjęcie 1 projektu Bergen 130 HUS1002
130,40 m²
4
Stan deweloperski brutto
529 000 zł 4 057 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.12 z okapem HPK1021
190,98 m²
5
Stan deweloperski brutto
916 500 zł 4 799 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.12 bez okapu HPK1020
190,98 m²
5
Stan deweloperski brutto
886 500 zł 4 642 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.6 HPK1005
176,69 m²
4
Stan deweloperski brutto
972 700 zł 5 505 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 170A HFX1049
175,42 m²
3
Stan deweloperski brutto
650 000 zł 3 705 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 170B HFX1050
175,12 m²
4
Stan deweloperski brutto
650 000 zł 3 712 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Viking Smart 220 HHT1032
163,86 m²
4
Stan deweloperski brutto
1 095 606 zł 6 686 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DH174 HDH1009
162,97 m²
4
Stan deweloperski brutto
1 026 000 zł 6 296 zł/m²

Opis projektu domu
Chodzież dw

Projekt domu Chodzież dw jest doskonałym rozwiązaniem dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom posiada bryłę w kształcie litery L, co sprawia, że prezentuje się niebanalnie. W tym projekcie kalenica skierowana jest równolegle do drogi, co jest istotne ze względu na wymagania określone w warunkach zabudowy. Dom został zaprojektowany z myślą o zabudowie wolnostojącej. Projekt jest idealną propozycją dla osób zainteresowanych domem z dachem kopertowym, który charakteryzuje się dużą odpornością na działanie niesprzyjających warunków pogodowych. Projekt Chodzież dw to dom parterowy z poddaszem użytkowym, dzięki czemu możemy cieszyć się sporym metrażem nawet na stosunkowo niedużej działce. Sercem domu jest przestronna strefa dzienna, która sprzyja spędzaniu wspólnego czasu w gronie najbliższych. Tworzy ją między innymi funkcjonalna kuchnia, która zachwyci każdego Inwestora. Dodatkowo przydatnym pomieszczeniem jest pojemna spiżarka. Uwzględniona w projekcie jadalnia to doskonałe rozwiązanie dla osób lubiących przyjmować gości i organizować rodzinne, kameralne przyjęcia. Ciekawym elementem jest z pewnością usytuowany w salonie kominek, który nada wnętrzu niepowtarzalny klimat. W projekcie przewidziano sześć sypialni, które będą odpowiednie dla 5-8 domowników. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Oprócz tego, w domu znajduje się również pomieszczenie gospodarcze, które można wykorzystać zgodnie z własnymi potrzebami. Taras przy domu sprzyja spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. W jego bryle widoczne są rozwiązania nawiązujące do stylu dworkowego i idealnie wpisze się w wiejski krajobraz.