Sprawdź

Projekt domu Cetyniec Max - murowana – beton komórkowy KRD1610

podłogi
1. Garaż dwustanowiskowy
38,40
2. Pokój dzienny + jadalnia
37,70
3. Hall
13,80
4. Pokój
13,70
5. Pokój
11,30
6. Pokój
10,70
7. Kuchnia
10,30
8. Kotłownia
7,50
9. Łazienka
5,50
10. Spiżarnia
3,20
11. Wiatrołap
3,20
12. Wc
2,50
13. Garderoba
2,10
14. Schody
2
Razem
161,90
161,90

pomieszczenia
podłogi
1. Pokój
15,10
30
2. Pokój
12,30
27,20
3. Pokój
12,30
12,30
4. Korytarz
7,20
11,10
5. Łazienka
6,80
12,30
6. Schody
2
2
Razem
55,70
94,90

Pow. użytkowa

152,60 m²

Pokoje

6

Kąt dachu

35°

Wysokość budynku

6,90 m

Powierzchnia zabudowy

196,70 m²

Min. szer. i dł. działki

23,4 x 25,50 m

ikona Pobierz i drukuj

Cetyniec Max - murowana – beton komórkowy - KRD1610

ikona 152,60 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona6
Pokoje (bez salonu)
ikona 3

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 161,90 m²

Projekt domu Cetyniec Max - murowana – beton komórkowy - rzut parteru, dom liczy 6 pokoje, 3 łazienki i wc

podłogi
1. Garaż dwustanowiskowy
38,40
2. Pokój dzienny + jadalnia
37,70
3. Hall
13,80
4. Pokój
13,70
5. Pokój
11,30
6. Pokój
10,70
7. Kuchnia
10,30
8. Kotłownia
7,50
9. Łazienka
5,50
10. Spiżarnia
3,20
11. Wiatrołap
3,20
12. Wc
2,50
13. Garderoba
2,10
14. Schody
2
Razem
161,90
161,90

Poddasze - 55,70 m²

Projekt domu Cetyniec Max - murowana – beton komórkowy - rzut poddasza, dom liczy 6 pokoje, 3 łazienki i wc

pomieszczenia
podłogi
1. Pokój
15,10
30
2. Pokój
12,30
27,20
3. Pokój
12,30
12,30
4. Korytarz
7,20
11,10
5. Łazienka
6,80
12,30
6. Schody
2
2
Razem
55,70
94,90

Podobne projekty (1471)

Zobacz wszystkie
Nowość
Zdjęcie 1 projektu Elsa 3a WRD3283
Elsa 3a
Dodano!
Dodano!
154,50 m²
5
3
2

4 800 zł

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Hiacynt 3 WAH2057
Hiacynt 3
Dodano!
Dodano!
156,83 m²
4
3
2

6 640 zł

8 300 zł

Tooltip

Cena regularna

6 640 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Sej-pro 006/1 energo ELW1020
Sej-pro 006/1 energo
Dodano!
Dodano!
137,62 m²
3
2
0

5 297 zł

5 597 zł

Tooltip

Cena regularna

5 297 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Sej-pro 006/2 energo ELW1021
Sej-pro 006/2 energo
Dodano!
Dodano!
137,76 m²
3
3
0

5 297 zł

5 597 zł

Tooltip

Cena regularna

5 297 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Nowość
Zdjęcie 1 projektu FarmHouse One SBM1000
FarmHouse One
Dodano!
Dodano!
161,76 m²
4
2
1

7 700 zł

NIŻSZA CENA 🔥
Nowość
Zdjęcie 1 projektu N-180 PZB1125
N-180
Dodano!
Dodano!
166,82 m²
4
2
2

9 395 zł

9 890 zł

Tooltip

Cena regularna

9 395 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Nowość
Zdjęcie 1 projektu N-181 PZB1121
N-181
Dodano!
Dodano!
158,56 m²
5
3
2

9 082 zł

9 560 zł

Tooltip

Cena regularna

9 082 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

NIŻSZA CENA 🔥
Zdjęcie 1 projektu Decyma 7 BSA2086
Decyma 7
Dodano!
Dodano!
154,23 m²
4
3
1

5 349 zł

5 849 zł

Tooltip

Cena regularna

5 349 zł najniższa cena

Autor: Archeton

152,60 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

196,70 m²

Powierzchnia dachu

283,70 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

35°

Wysokość budynku
Tooltip

6,90 m

Min. szerokość działki
Tooltip

23,40 m

Min. długość działki
Tooltip

25,50 m

Opis szczegółowy

Technologia i konstrukcja: murowana – beton komórkowy. Ściany zewnętrzne: bloczki Ytong PP4/0,6S+GT. Ściany wewnętrzne: bloczki Silka E 24. Strop: żelbetowy lub drewniany w technologi firmy STEICO. Konstrukcja dachu: drewniana, jętkowa. Rodzaj schodów: drewniane. Typ ogrzewania: kocioł na gaz. Pokrycie dachu: dachówka ceramiczna. Elewacja: tynk firmy Maxit.

Zdjęcie 1 projektu Bergen 130 HUS1002
130,40 m²
4
Stan deweloperski brutto
529 000 zł 4 057 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 150A HFX1038
150,51 m²
4
Stan deweloperski brutto
590 000 zł 3 920 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 150B HFX1039
150,50 m²
4
Stan deweloperski brutto
590 000 zł 3 920 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.2 HPK1001
159,18 m²
5
Stan deweloperski brutto
847 000 zł 5 321 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Open Sky 195 HHT1029
145,04 m²
4
Stan deweloperski brutto
940 300 zł 6 483 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.4 bez okapu HPK1003
162,18 m²
5
Stan deweloperski brutto
723 500 zł 4 461 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.4 z okapem HPK1014
162,18 m²
5
Stan deweloperski brutto
739 600 zł 4 560 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany DH174 HDH1009
162,97 m²
4
Stan deweloperski brutto
1 026 000 zł 6 296 zł/m²

Opis projektu domu
Cetyniec Max - murowana – beton komórkowy

Budynek Cetyniec Max - murowana – beton komórkowy jest alternatywą cieszącego się popularnością projektu Cetyniec murowana – ceramika. W odróżnieniu od podstawowej wersji projekt ma więcej pokoi, większą powierzchnię, więcej stanowisk garażowych. Projekt domu Cetyniec Max - murowana – beton komórkowy jest doskonałym rozwiązaniem dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Odznacza się bryłą w kształcie litery L, co jest bardzo funkcjonalne, ze względu na wyraźny podział domu na strefy. Projekt należy do kategorii domów z kalenicą usytuowaną prostopadle do drogi, co jest bardzo istotne, gdy wymaga tego plan zagospodarowania przestrzennego. Kierowany jest do Inwestorów posiadających działkę pozwalającą na realizację projektu w zabudowie wolnostojącej. W projekcie zaproponowano garaż dwustanowiskowy wysunięty do przodu. Jest to również ciekawa propozycja dla osób szukających domu z dachem czterospadowym, który charakteryzuje się dużą odpornością na działanie niesprzyjających warunków pogodowych. Projekt Cetyniec Max - murowana – beton komórkowy to dom parterowy z poddaszem użytkowym, co sprawia, że jego powierzchnia jest wyraźnie podzielona na strefy: dzienną i nocną.Warto zwrócić uwagę na przestronną część dzienną. Tworzy ją między innymi funkcjonalna kuchnia, która zachwyci każdego Inwestora. Dodatkowo przewidziana spiżarnia to idealne miejsce na przechowywanie przetworów i zapasów żywności. Uwzględniona w projekcie jadalnia połączona jest z pokojem dziennym, dzięki czemu wnętrze nabiera nowoczesnego charakteru. Dodatkowo w salonie przewidziano kominek, nadający wnętrzu niepowtarzalny klimat. W projekcie uwzględniono dwie komfortowe łazienki- jedna znajduje się na parterze, zaś druga na poddaszu. Oprócz tego na dole przewidziano dodatkową, osobną toaletę. Część nocna składa się z sześciu sypialni, dlatego też dom jest odpowiedni dla 5-8 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Z pewnością każda Pani domu doceni zalety przewidzianej w projekcie garderoby. Wspólne grillowanie i rodzinne posiłki umili uwzględniony w projekcie taras. Dom zaprojektowano w technologii murowanej. W jego bryle widoczne są rozwiązania nawiązujące do stylu tradycyjnego, dzięki czemu idealnie wpisze się w dowolny krajobraz.