Sprawdź

Projekt domu BW-40 JGC1053

1. Wiatrołap
5,30
2. Hall
8,20
3. Kuchnia
10,90
4. Spiżarnia
2,50
5. Pokój dzienny + jadalnia
29,70
6. Pomieszczenie gospodarcze
4,20
7. Kotłownia
8,80
8. Wc
3
9. Pokój
12,10
10. Pomieszczenie gospodarcze
3,40
11. Garaż jednostanowiskowy
22,30
Razem
110,40
110,40

podłogi
1. Hall
9
2. Pokój
10,20
3. Pokój
15,60
4. Pokój
13,60
5. Łazienka
7,40
6. Strych
7,50
Razem
63,30
63,30

Pow. użytkowa

127,50 m²

Kąt dachu

40°

Wysokość budynku

8,50 m

Powierzchnia zabudowy

147,80 m²

Min. szer. i dł. działki

23,7 x 19,50 m

ikona Pobierz i drukuj

BW-40 - JGC1053

ikona 127,50 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona4
Pokoje (bez salonu)
ikona 2
Łazienki (z toaletami)
ikona 1

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 110,40 m²

Projekt domu BW-40 - rzut parteru, dom liczy 4 pokoje, 2 łazienki i wc

1. Wiatrołap
5,30
2. Hall
8,20
3. Kuchnia
10,90
4. Spiżarnia
2,50
5. Pokój dzienny + jadalnia
29,70
6. Pomieszczenie gospodarcze
4,20
7. Kotłownia
8,80
8. Wc
3
9. Pokój
12,10
10. Pomieszczenie gospodarcze
3,40
11. Garaż jednostanowiskowy
22,30
Razem
110,40
110,40

Poddasze - 63,30 m²

Projekt domu BW-40 - rzut poddasza, dom liczy 4 pokoje, 2 łazienki i wc

podłogi
1. Hall
9
2. Pokój
10,20
3. Pokój
15,60
4. Pokój
13,60
5. Łazienka
7,40
6. Strych
7,50
Razem
63,30
63,30

Podobne projekty (2099)

Zobacz wszystkie
PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu N41-G1 KKG1036
N41-G1
Dodano!
Dodano!
128,77 m²
4
2
1

5 400 zł

6 200 zł

Tooltip

Cena regularna

5 400 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu BW-44 wariant 4 JGC1144
BW-44 wariant 4
Dodano!
Dodano!
121,10 m²
4
2
1

3 770 zł

3 870 zł

Tooltip

Cena regularna

3 770 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu BW-51 wariant 1 JGC1173
BW-51 wariant 1
Dodano!
Dodano!
126,80 m²
4
2
1

3 980 zł

4 080 zł

Tooltip

Cena regularna

3 980 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu APS 161 NEW + 2G LUA1502
APS 161 NEW + 2G
Dodano!
Dodano!
121,50 m²
4
2
2

4 449 zł

4 999 zł

Tooltip

Cena regularna

4 249 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu BW-55 wariant 3 JGC1195
BW-55 wariant 3
Dodano!
Dodano!
115,40 m²
4
2
1

3 770 zł

3 870 zł

Tooltip

Cena regularna

3 770 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu BS-16 z lokalem JGC1213
BS-16 z lokalem
Dodano!
Dodano!
134,60 m²
4
2
0

4 730 zł

4 830 zł

Tooltip

Cena regularna

4 730 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu N16-G2 KKG1015
N16-G2
Dodano!
Dodano!
116,45 m²
4
2
2

5 100 zł

5 900 zł

Tooltip

Cena regularna

5 100 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu BW-44 JGC1055
BW-44
Dodano!
Dodano!
133,70 m²
4
2
1

3 980 zł

4 080 zł

Tooltip

Cena regularna

3 980 zł najniższa cena

Autor: Postaw Dom

127,50 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

147,80 m²

Kubatura brutto
Tooltip
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) wszystkich pomieszczeń budynku, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).

699,80 m³

Powierzchnia dachu

258 m²

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

40°

Wysokość budynku
Tooltip

8,50 m

Min. szerokość działki
Tooltip

23,70 m

Min. długość działki
Tooltip

19,50 m

Opis szczegółowy

Budynek zaprojektowano w technologii tradycyjnej: ściany zewnętrzne murowane z bloczków z betonu komórkowego z lekkim dociepleniem zewnętrznym. Stropy prefabrykowane gęstożebrowe. Ławy fundamentowe żelbetowe, ściany fundamentowe betonowe. Dach drewniany krokwiowo – płatwiowy. Pokrycie – dachówka cementowa lub ceramiczna.

Zdjęcie 1 projektu Bergen 130 HUS1002
130,40 m²
4
Stan deweloperski brutto
529 000 zł 4 057 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany FastHome 130B HFX1034
131,14 m²
4
Stan deweloperski brutto
599 000 zł 4 568 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 120B HFX1048
123,51 m²
4
Stan deweloperski brutto
515 000 zł 4 170 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany FastHome 130A HFX1032
131,73 m²
4
Stan deweloperski brutto
590 000 zł 4 479 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 120A HFX1047
122,73 m²
3
Stan deweloperski brutto
515 000 zł 4 196 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 130B HFX1040
132,68 m²
5
Stan deweloperski brutto
575 000 zł 4 334 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Stodoła 130A HFX1037
133,03 m²
4
Stan deweloperski brutto
575 000 zł 4 322 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Twin Smart 170 HHT1031
121,95 m²
5
Stan deweloperski brutto
1 650 700 zł 13 536 zł/m²

Opis projektu domu
BW-40

Projekt domu BW-40 jest doskonałym rozwiązaniem dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom posiada prostą bryłę, co znacznie ułatwia proces budowy. W tym projekcie kalenica skierowana jest równolegle do drogi, co często określane jest w warunkach zabudowy. Dom został stworzony do zabudowy wolnostojącej. W projekcie zaplanowano garaż jednostanowiskowy w linii budynku. Jest to również ciekawa propozycja dla osób szukających domu z dachem kopertowym, który charakteryzuje się dużą odpornością na działanie niesprzyjających warunków pogodowych. Projekt BW-40 to dom parterowy z poddaszem użytkowym, dzięki czemu domownicy mogą cieszyć się większą prywatnością.Zwolenników przestronnych przestrzeni z pewnością ucieszy przewidziana w projekcie część dzienna. Dużym plusem kuchni zamkniętej na salon jest wyraźny podział pomieszczeń. Dzięki takiemu rozwiązaniu domownicy w spokoju mogą realizować swoją kucharską pasję. Znajdujący się w kuchni stół umili każdy poranek spędzając czas z rodziną. Zwolenników praktycznych rozwiązań niewątpliwie ucieszy fakt, iż przewidziano także miejsce na spiżarkę. Połączenie jadalni z salonem to doskonałe rozwiązanie dla osób, lubiących organizować przyjęcia. Ciekawym elementem jest z pewnością usytuowany w salonie kominek, który nada wnętrzu niepowtarzalny klimat. Na parterze znajduje się toaleta, a na poddaszu architekt przewidział funkcjonalną łazienkę. Część nocna składa się z czterech sypialni, dlatego też dom jest odpowiedni dla 4-6 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Na komfortowe użytkowanie domu ma również wpływ uwzględnione w nim pomieszczenie gospodarcze. Taras przy domu sprzyja spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. Projekt został wykonany w technologii murowanej, dzięki czemu podczas upałów dom utrzymuje przyjemny chłód. Jego wygląd zewnętrzny uwydatnia cechy charakterystyczne dla stylu tradycyjnego, dzięki czemu idealnie wpisze się w dowolny krajobraz.