Sprawdź

Projekt domu BW-09wariant JGC1023

1. Wiatrołap
4,30
2. Hall
6,60
3. Kuchnia
7,90
4. Spiżarnia
1,60
5. Pokój dzienny + jadalnia
22,70
6. Łazienka
4,20
7. Korytarz
1,20
8. Pokój
9,70
9. Kotłownia
8,20
10. Garaż jednostanowiskowy
18,10
Razem
84,50
84,50

podłogi
1. Hall
4,20
2. Pokój
11,50
3. Pokój
11,70
4. Pokój
8,80
5. Łazienka
6,60
Razem
42,80
42,80

Pow. użytkowa

99,80 m²

Kąt dachu

42°

Wysokość budynku

8,24 m

Powierzchnia zabudowy

130,70 m²

Min. szer. i dł. działki

20,8 x 19 m

ikona Pobierz i drukuj

BW-09wariant - JGC1023

ikona 99,80 m²
Powierzchnia użytkowa
ikona4
Pokoje (bez salonu)
ikona 2
Łazienki (z toaletami)
ikona 1

pon.-pt. 8-21, sob. 9-17

Parter - 84,50 m²

Projekt domu BW-09wariant - rzut parteru, dom liczy 4 pokoje, 2 łazienki i wc

1. Wiatrołap
4,30
2. Hall
6,60
3. Kuchnia
7,90
4. Spiżarnia
1,60
5. Pokój dzienny + jadalnia
22,70
6. Łazienka
4,20
7. Korytarz
1,20
8. Pokój
9,70
9. Kotłownia
8,20
10. Garaż jednostanowiskowy
18,10
Razem
84,50
84,50

Poddasze - 42,80 m²

Projekt domu BW-09wariant - rzut poddasza, dom liczy 4 pokoje, 2 łazienki i wc

podłogi
1. Hall
4,20
2. Pokój
11,50
3. Pokój
11,70
4. Pokój
8,80
5. Łazienka
6,60
Razem
42,80
42,80

Podobne projekty (1708)

Zobacz wszystkie
PROMOCJA
Nowość
Zdjęcie 1 projektu Przyjemny 7 WAH2177
Przyjemny 7
Dodano!
Dodano!
99,76 m²
5
2
1

4 360 zł

5 450 zł

Tooltip

Cena regularna

4 360 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Nowość
Zdjęcie 1 projektu Avel TBO1004
Avel
Dodano!
Dodano!
98,79 m²
3
2
0

4 500 zł

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu BW-36 wariant 10 JGC1201
BW-36 wariant 10
Dodano!
Dodano!
106,60 m²
4
2
1

3 770 zł

3 870 zł

Tooltip

Cena regularna

3 770 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

Zdjęcie 1 projektu D21-11A G2 WSA1000
D21-11A G2
Dodano!
Dodano!
104,42 m²
3
2
2

7 500 zł

Nowość
Zdjęcie 1 projektu Prosty 1C TBO1015
Prosty 1C
Dodano!
Dodano!
94,47 m²
3
2
0

4 500 zł

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu BW-36 wariant 5 JGC1163
BW-36 wariant 5
Dodano!
Dodano!
99,10 m²
3
2
1

3 630 zł

3 730 zł

Tooltip

Cena regularna

3 630 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Malutki 6 BSA2280
Malutki 6
Dodano!
Dodano!
91,84 m²
4
2
2

5 549 zł

6 149 zł

Tooltip

Cena regularna

5 649 zł najniższa cena
Tooltip

Najniższa cena z 30 dni
przed obniżką

PROMOCJA
Zdjęcie 1 projektu Lars G1 (wersja A) WRC2590
Lars G1 (wersja A)
Dodano!
Dodano!
108,67 m²
3
2
1

3 760 zł

4 700 zł

Tooltip

Cena regularna

3 760 zł najniższa cena

Autor: Postaw Dom

99,80 m²

Powierzchnia zabudowy
Tooltip

130,70 m²

Kubatura brutto
Tooltip
Zazwyczaj jest to suma kubatur (objętości) wszystkich pomieszczeń budynku, liczonych po zewnętrznym obrysie murów (z ociepleniem).

631,20 m³

Kąt nachylenia dachu
Tooltip

42°

Wysokość budynku
Tooltip

8,24 m

Min. szerokość działki
Tooltip

20,80 m

Min. długość działki
Tooltip

19 m

Opis szczegółowy

Budynek zaprojektowano w technologii tradycyjnej: ściany zewnętrzne murowane z pustaków ceramicznych z lekkim dociepleniem zewnętrznym, ściany wewnętrzne nośne murowane z pustaków ceramicznych. Stropy prefabrykowane gęstożebrowe. Ławy fundamentowe żelbetowe, ściany fundamentowe murowane z bloczków betonowych. Dach drewniany jętkowy z płatwią kalenicową. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna, cementowa lub blacha dachówkowa.

Skonfiguruj dom
Zdjęcie 1 projektu Bergen 90 HUS1003
90,83 m²
3
Stan deweloperski brutto
429 000 zł 4 723 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany FastHome 100 HFX1031
99,59 m²
3
Stan deweloperski brutto
479 000 zł 4 810 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom keramzytowy Atrakcyjna Stodoła wariant 2 HAK1000
99,22 m²
3
Stan deweloperski brutto
494 900 zł 4 988 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 100A HFX1036
100,55 m²
4
Stan deweloperski brutto
449 000 zł 4 465 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany Parterowy 100B HFX1044
100,63 m²
3
Stan deweloperski brutto
449 000 zł 4 462 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany P.9 HPK1008
97,80 m²
4
Stan deweloperski brutto
555 900 zł 5 684 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom prefabrykowany E.3 HPK1019
97,13 m²
3
Stan deweloperski brutto
496 033 zł 5 107 zł/m²
Zdjęcie 1 projektu Dom szkieletowy Spruce Smart 112 HHT1030
102,60 m²
3
Stan deweloperski brutto
550 500 zł 5 365 zł/m²

Opis projektu domu
BW-09wariant

Projekt domu BW-09 program MDM jest doskonałym rozwiązaniem dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Dom posiada prostą bryłę, co znacznie ułatwia późniejszą aranżację wnętrza. Projekt ma usytuowaną kalenicę równolegle do drogi, co często określane jest w planie zagospodarowania przestrzennego. Kierowany jest do Inwestorów posiadających działkę pozwalającą na realizację projektu w zabudowie wolnostojącej. Autor projektu przewidział garaż jednostanowiskowy w linii budynku. Projekt jest idealną propozycją dla osób zainteresowanych domem z dachem dwuspadowym, dzięki któremu budynek posiada ponadczasowy wygląd. Projekt BW-09 program MDM to dom parterowy z poddaszem użytkowym, co sprawia, że strefa dzienna i nocna są od siebie wyraźnie oddzielone. Sercem domu jest przestronna strefa dzienna, która sprzyja spędzaniu wspólnego czasu w gronie najbliższych. Otwarta kuchnia to rozwiązanie dające wiele możliwości aranżacyjnych, zarówno nowoczesnych jak i tradycyjnych. Zwolenników praktycznych rozwiązań niewątpliwie ucieszy fakt, iż przewidziano także miejsce na spiżarkę. W domu przewidziano jadalnię połączoną z salonem. Takie rozwiązanie daje wiele możliwości aranżacji strefy dziennej. W salonie znajduje się nastrojowy kominek dający przyjemne ciepło i nadający wnętrzu przyjemnej atmosfery. Praktycznym rozwiązaniem jest uwzględnienie w projekcie dwóch łazienek - zarówno na dole jak i na górze. Cztery sypialnie doskonale sprawdzą się w przypadku 4-6 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Taras daje możliwość kontaktu z przyrodą i sprzyja wypoczynkowi. Projekt został wykonany w technologii murowanej, dzięki czemu podczas upałów dom utrzymuje przyjemny chłód. Jego wygląd zewnętrzny uwydatnia cechy charakterystyczne dla stylu tradycyjnego, dlatego będzie prezentować się doskonale niezależnie od okolicy.