Projekt domu Brunei szkielet drewniany SLN2531

Cena projektu: 3 000 zł 2 700 zł Oszczędzasz 300 złOferta ważna do 25 września 2019 r.

Masz pytania? Zadzwoń
71 715 20 60

pn-pt 8-22, sb-nd 10-18

Zamów rozmowę
Pow. użytkowa
171,93 m²
Min. szer. działki  
21,94 m
Wysokość budynku
8,08 m
Pow. zabudowy
135,42 m²
Kubatura
743 m³
Kąt nach. dachu
20°
Liczba pokoi
3
Stan. garażowe
2

Opis projektu

Projekt Brunei szkielet drewniany jest doskonałym dowodem na to, iż technologia budowy z drewna nie koliduje z nowoczesnym stylem. Zaprojektowana przez autora konstrukcja szkieletowa wpływa na bardzo krótki czas zakończenia całej inwestycji, co z pewnością docenia osoby marzące o szybkiej przeprowadzce do nowego domu. Zastosowany materiał gwarantuje również korzystny mikroklimat wnętrza i tym samym idealne nadaje się dla osób skłonnych do alergii. Drewno charakteryzuje się bardzo dobrymi parametrami izolacyjnymi, dzięki czemu w lecie dom się nie nagrzewa a zimą dobrze utrzymuje ciepło. Projekt Brunei szkielet drewniany to nowoczesny budynek który doskonale wpisze się w styl nowopowstajacych osiedli oraz zabudowę miejską. Posiada duży, dwustanowiskowy garaż wysunięty przed bryłę, co stanowi ciekawe urozmaicenie całej konstrukcji. Od tylnej strony przewidziano zaś taras, będącym idealnym miejscem do rodzinnych spotkań na świeżym powietrzu. Projekt Brunei szkielet drewniany to dom parterowy z pełnym piętrem, co ma wiele zalet. Rozdzielenie układu na dwie kondygnacji pozwoliło na widoczny podział wnętrza - na dole znajduje się ogólnodostępna część dzienna, zaś na górze sypialnie domowników. Dodatkowo, z racji braku skosów górne pomieszczenia są w pełni przestronne i łatwe w aranżacji. Zwolenników otwartych przestrzeni zadowoli z pewnością przewidziana przez architekta strefa wypoczynkowa, będąca sercem rodzinnego życia. Otwarta kuchnia z jadalnią to nowoczesne rozwiązanie, które pozwala na swobodny kontakt wszystkich domowników. Przestronność wnętrza potęgują przewidziane w tym miejscu duże, przeszklone witryny. Projekt przewiduje wykonanie dwóch łazienek - mniejszej na dole i dużej na piętrze. Wyjątkowo spore rozmiary sypialni sprawiają, że jeden pokój może być użytkowany prze dwójkę rodzeństwa w podobnym wieku. Tym samym trzy pokoje uwzględnione w projekcie Brunei szkielet drewniany będą optymalne nawet dla 6-osobowej rodziny. Powierzchnia korytarzy została ograniczona do niezbędnego minimum, dzięki czemu metraż jest w pełni wykorzystany na pomieszczenia mieszkalne. Projekt domu z wykuszem Brunei szkielet drewniany to doskonała propozycja dla osób zainteresowanych budową domu efektownego, a jednocześnie łatwego i szybkiego w budowie.

Rysunki szczegółowe Sprawdź dokładne wymiary w projekcie
Koszty budowy Sprawdź przybliżone koszty budowy

Rzut kondygnacji projektu Brunei szkielet drewniany - Rzut parteru

1 wiatrołap
3,85 m²
2 korytarz
10,75 m²
3 kuchnia + jadalnia
10,05 m²
4 pokój dzienny
27,35 m²
5 kotłownia + pom. gospodarcze
5,97 m²
6 łazienka
2,83 m²
7 garaż dwustan.
41,47 m²
razem
102,27 m²

Rzut kondygnacji projektu Brunei szkielet drewniany - Rzut piętra

1 korytarz
5,3 m²
2 łazienka
13,85 m²
3 pokój
19,87 m²
4 pokój
18,2 m²
5 pokój
12,44 m²
razem
69,66 m²

Chcesz wprowadzić zmiany w tym projekcie?

Dowiedz się, jakie zmiany są możliwe na etapie adaptacji.

Płatne dodatki do projektu

Bezpłatne dodatki do projektu

Analiza działkiSprawdź czy możesz wybudować ten projekt na swojej działce

Koszt budowy domu

Wycena opracowana przez autora projektu:

250 880 zł - orientacyjny koszt budowy domu w stanie surowym zamkniętym bez instalacji na podstawie kosztorysu.

Mapa budowy Sprawdź gdzie w Polsce budowany jest ten projekt

Technologia budowy domu

Projektowany budynek wykonany będzie w technologii lekkiego szkieletu drewnianego. Główną konstrukcję nośną stanowić będą: ławy, ściągi oraz słupy i wieńce zazbrojone konstrukcyjnie, podciągi i słupy stalowe, ściany nośne w szkielecie drewnianym spięte podwójnym oczepem, strop drewniany, dach wielospadowy oparty na więźbie o konstrukcji drewnianej w układzie krokwiowym. Drewno użyte do wykonania elementów konstrukcyjnych budynku powinno być klasy co najmniej C-24 i wilgotności nie większej niż 18%.

Rekomendowani producenci

Informacje dodatkowe

Projekt stanowi aktualną i pełną dokumentację zawierającą część architektoniczno - budowlaną, konstrukcyjną wykonawczą, instalacji wewnętrznych, elektrycznych i teletechnicznych, charakterystykę energetyczną oraz uprawnienia projektantów. Dokumentacja zabezpieczona jest specjalną plombą, której usunięcie uniemożliwi jej zwrot. Zapraszamy do zamówienia przed zakupem rysunków szczegółowych projektu oraz analizy posiadanej działki w celu upewnienia się, że wybrany projekt domu idealnie na nią pasuje. Wymiana rozplombowanego projektu podlega opłacie manipulacyjnej w wysokości 100 zł. O szczegóły dopytaj w Centrum Obsługi Klienta.

Elewacje

Autor: PRO ARTE ARKADIUSZ WOCH, KRZYSZTOF BIODROWICZ SPÓŁKA JAWNA

Recenzje projektu Brunei szkielet drewniany

  – 0 głosów

Projekt domu Brunei szkielet drewniany należy do kategorii

Pozostałe wersje projektu Brunei szkielet drewniany

Projekt domu Brunei -300

Brunei

161,08 m²

Bądź na bieżąco z extra promocjami!

Zostaw nam swój adres e-mail, będziemy Ci wysyłać najlepsze okazje

Podstawowe informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych